Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Aga to dobry pomysl,pojdziemy razem:)mniej wiecej wiem gdzie mieszka Monika,nie zgubimy sie,trafimy,w razie co mam nr do Moniki:) za szkole place 300 euro za pol roku www.vhs-bremen.de,tam znajdziesz wszystkie informacje ale po niemiecku:(pokaz to swojemu to ci wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika prawie bez procentow?to juz nie dla mnie:(mi kawka starczy:):)biore takie tabletki ze nie moge wogole alkoholu pic,chyba ze na wlasne ryzyko,wiec wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.niko :Dto ja poprosze likier kawowy;) Dziewczyny , czy wy sie juz widzialyscie w realu , czy to Wasz pierwszy raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze idziemy razem jak sie umawiamy? tmonika daleko od nas mieszka? myslalam ze kursy sa drogie, a 300 eoro za pol roku to nie jest duzo, moze pogadam z moim i zamiast isc na studia w polsce to pojde sie uczyc jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay-widze ze zdjecia wreszcie dotarly. usmieszka --no to kiedy robimy to spotkanko-bo lata juz nie zawiele. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawie bo to butelka ponad litrowa a procent tylko 5, czyli mniej niz ma piwo.To jest 50%wina a reszta sok z aloesu.Te procenty to z mysla o Tobie takie male ( domyslilam sie ze bierzesz tabletki) , a aloes ze wzgledu ´na Iwone, bo ona taki zdrowy tryb zycia prowadzi i tak mi sie skojarzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wiem gdzie jest aldi takji razem z minimall, nie wiem gdzie jest ten dworzec, napisz jakies inne miejsce to moze skojerze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potrafisz dojechac do fabryki mercedesa?tam jest koncowy przestanek.Staje obok ciebie 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko prosze sie ze mnie nie nabijac, ale nie mam pojecia jakie autobusy tu sa bo nigdy nie jechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ktorej strony fabryki? bo mercedes jest dokladnie za moium domem, ale z tej strony gdzie mieszkam to jest do mercedesa tak jakby slepa uliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a jak idziesz sie przejsc to gdzie idziesz?moze ja znam to miejsce,i jest gdzies blizej mnie a na jakiej ulicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakis link do stronki z mapa bremen? bo teraz jestem sama w domu nie za bardzo wiem, gdzie moga miec mape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na ludwig roselius allee, to jest chyba nawet ta sama ulica na ktorej jest walmart, bremenka do walmart masz daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludwig-Roselius-Allee 28327 Bremen (Osterholz) To jest Twoj adres? Potrzebna jeszcze tylko ulica Mo.niki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×