Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

przepraszam dziewczyny, ze sprawiam taki klopot swoja nieznajomoscia bremen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga i bremenka...czytam tak sobie o waszym kursie...300€ za pol roku..to ile godzin macie dziennie?? ja robilam kurs 5 razy w tyg po 5h, szczerze to polecamod 8 do 12 nazywa sie to kurs integracyjny i kosztuje 200€ miesiecznie, ale auslander doplaca polowe, wiec raz namiesiac 100€ za 100h uwazam ze to takie drogie nie jest ale intensywnosc super!!przemyslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka albo napisz jak do ciebie mozna dotrzec, tak mniej wiecej od walmart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem tu zameldowana, wiec raczej nikt mi nic nie doplaci, w ogole to musze tu byc zameldowana zeby pojsc na kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarra dzieki za linka, tylko ze tu trzeba wpisac adres a ja nie znam moniki adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ajednak jestem:)Nie musialam na dlugo rozlaczac sie z moim internetem!No dziewczyy fajnie wam,ze sie spotykacie! Ja tez bym chciala miec taka kolezanke \"na zywo\".Nie musi byc Polka,moglaby byc niemka,no ale nawet takiej nie mam:( chodze na plac zabaw,ale tam dzieci chodza z babciami:O Nie wiem czy te wszystkie mamy pracuja,czy jaki diabel? No ,ale jak mala pojdzie do przedszkola to moze zawre jakas bliska znajomosc! Aga,nie chce cie urazic,ale normalnie konam jak czytam te twoje pytania.Pochodz sobie troche i pozwiedzaj okolice,zebys mogla opisac dokladniej gdzie mieszkasz:Ztego co piszesz to nie masz duzo do roboty! Belaiza dzieki za fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ty jak sie patrzy na mape mieszkasz u gory a ja po lewej stronie mercedesa:) jakies 10 min mam do walmartu Tofi bede chodzic 3 razy w tyg na 4 godz,przez pol roku,na intensiv 1,pozniej2,3 ,4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazlam na mapce, bremenka napisz na jakiej ulicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludwig-Roselius-Allee 28329 Bremen (Hemelingen) ----wpisz w start ;)to twoj adres Hannoversche Straße 28309 Bremen (Hemelingen) ----Mo.niki adres als Ziel Aga 😠mam nadzieje ze nas nie wkrecasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie aga wez mape, jak sie pare razy zgubisz to bedziesz wiedziala na przyszlosc, ja bralam mape w zeby i heja:) hmm nie wiem czy potrzebujesz meldunku, o tym powinien pamietac twoj chlopak i wyslac cie na kurs zaraz po przyjezdzie, bo siedzeniem w domu i rozpamietywaniem o polsce malo tu zdzialasz jezyk to podstawa:) wiem cos o tym i to nie sa rady z powietrza.:)nasza brania tu jest niezaleznosc..ciezko jest bez ubezpieczenia, jezyka, zameldowania tu zyc ale dasz rade. Jak pokonasz np droge do moniki to bedziesz smialo dalsze cele realizowala:)))ja 2 razy przez to przechodzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma pytanie dziewczyny.Mozna podgrzewac mleko w butelce dla dziecka w mikrofalowce.Nie ze szkla,takiej normalnej:ja tak podgrzewam juz od roku 1 min,bo zadnych przeciwskazan nie znalazlam na etykiecie ,ale nie jestem pewna czy tak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffi prawko mam ( od niedawna), wiec teraz jeszcze tylko mape musze sobie sprawic i nie bedzie zle, wczesniej nie mialam prawa jazdy, a na nogach to za daleko sie nie da zaksc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kolo walmartu staje autobus 21 pojedziesz nim do konca w strone sebaldsbrücku i wysiadziesz na ostatnim,tam bede czekac:)dasz dare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen znalazlam cos takiego Czy można podgrzewać pokarm w butelkach NUK w kuchence mikrofalowej? Zdecydowanie odradzamy podgrzewanie i sterylizowanie butelek w kuchence mikrofalowej. Odnosi się to również do wszystkich akcesoriów, w tym smoczków do butelek i smoczków uspokajających. W przypadku butelek z tworzywa, istnieje ryzyko, że materiał, z którego są wykonane będzie się szybciej zużywał, że może zostać zniekształcony, bądź, że powstaną na nim zarysowania, które mogą być przyczyną pęknięcia butelki. Należy pamiętać, że nieprawidłowe użytkowanie kuchenki mikrofalowej może prowadzić do poważnych oparzeń skóry lub przełyku. Pokarm w mikrofalówce jest podgrzewany nierównomiernie i po wyjęciu może być bardzo gorący w jednej części a w innej chłodny. Kolejne niebezpieczeństwo polega na tym, że podgrzane płyny często mimo wrzenia zaczynają bulgotać dopiero w momencie wyjęcia ich z kuchenki mikrofalowej, co może spowodować poważne oparzenia. Dlatego też zanim otworzy się drzwiczki kuchenki zaleca się pozostawić płyn w środku, aby trochę przestygł. Co więcej, butelka z pokarmem może w wyniku podgrzewania wybuchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka ja przyjade autem, napisz tak mniej wiecej swoj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo napisz mi swoj nr tel na maila aga.19@op.pl to zaraz zadzwonie do ciebie i sie umowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga! Dobra juz nie bede podgrzewac! Ale najbardziej uspokoilo mnie to ze nie wplywaja szkodliwie na zdrowie! precz z mikrofalowka:D Tak naprawde to nigdy nie bylam jej zwolennikiem:) Kassay tylko mi tu zaraz nie wylec z jakimis dodatkowymi przeciwwskazaniami:),bo przez ciebie i tak juz polowy rzeczy nie jem,ktore do tej pory sporzywalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tysiace
ludzi podgrzewa i jeszcze nikt od tego nie umarl. Ja tam az tak nie dmucham na dzieci , bo potem wyrosna takie alergiki, a to nie wolno , a tamto tylko ekologiczne itd. itd. A kiedys jadlo sie truskawki prosto z krzaka lub czeresnie przy drodze z drzewa i jakos przezylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mam jeszcze jedno pytanko,do kobiet z dziecmi!Moj maly skonczyl 9 dni temu 4 miesiace:Ale oprocz mleka (milumil2)jeszcze nic mu innego nie podaje.Lekarka powiedziala zebym poczekala jeszcze z tydzien ,bo maly i tak duzo wazy a kaszke to dopiero po 5 miesiacu! Ale ja nie wiem ,niektore matki dokarmiaja juz swoje male w 3 miesiacu;no to ja tez juz powinnam zaczac. A dawalyscie od razu z lyzeczki czy najpierw z butelki? Pytam,bo z moja olivia bylo calkiem inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×