Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen dzieki za fotki. Fajna laseczka z Ciebie. Monika , ale od Ciebie nadal nie ma fotek z waszego spotkania. Ja dzis sobie juz chatke ogarnelam wiec jutro blogie lenistwo. Z Holandii chyba nici. Pozostaje mi buszowanie po sklepach, albo na necie. Mam nadzieje, ze cos znajde. Ale sie dzis nadzwonilam do pl przez te stronki, ktore wam podalam. Az mnie reka i ucho od trzymania sluchawaki rozbolaly:-). Teraz juz czas na powolne zmykanie do lozeczka. tak wiec zycze wszystkim przyjemnego wieczorku i spokojnej nocki. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen sorki jak cie pominelam w wysylaniu fotek,teraz Ci wyslalam:) Monika ja chce tylko sciac jakos fajnie:)nie bede farbowac,bo chce zeby mi troche odzyly wlosy:) A tak wogole to mialam suuuper dzien:) Dobranoc Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmieszka ja sie do łez uśmiałam z tego tekstu o hodowli mężczyzn, sama prawda, czyli wychodzi na to że wszyscy są tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen, glupio byloby nie podzielic sie z innymi kobietkami ;) roznym dziewczynom porozsylalam i wszystkie byly uhahane :D jak masz wiecej czegfos takiego na stanie to slij ja lubie fajne zalaczniki :) wyslalam Ci maila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ja mam 3 lata spiralę i nic mnie nie boli, to chyba nie z tego powodu cię boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara dostalam zdjecia:D to u nas tez juz takie schultüte dla dzieci wprowadzili?fajnie Od razu inaczej sie dzieciom idzie do szkoly:) Usmieszka bede miala od kuzynki ,ona ma pelno takich zalocznikow,a ja glupia zawsze kaspwalam jak dostawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara to wysle ci utro wieczorem jeszcze razteraz juz mi sie nie chce:) od usmieszki jeszcze nie doszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ty w Polsce.Tu tez tak jest,ale w posce nie byloprzynajmniej tamgdzie ja mieszkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen, hmmm, jeszcze nie dostalas??? pewnie serwer jest przeciazony, jutrona pewno juz beda :) u mnie jest zapisany jako wyslan y wiec jakby mial do jutra nie dojsc to wysle raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na śląsku zawsze były tyty, odkąd pamiętam, ale ostatnio zabraniają przynosić do szkoły, bo stwierdzili że nie wszystkich na to stać i niektórym dziecią będzie przykro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym zdjęciu na zakończenie przedszkola to nie ja tylko pani wychowawczyni., ale świetna była ta pani , dzieci płakały że nie chcą odchodzić z jej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!!!!Ladny ten siostrzeniec,a duzy chlopak z niego! Ide spac do jutra wieczorem pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×