Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

e tam zaraz sama towarzystwo masz murowane :D ewentualnie moge Ci nazrywac :) znalezlismy jescze 6 sloikow chyba jescze zrobie konfiture, bardzo mi smakuje. Dzis mamy w przedszkolu spotkanie z rodzicami. Musze za godzinke spowrotem jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza-jezeli o mnie chodzi,to mozemy umowic sie na koniec tygodnia,w towarzystwie lepiej sie zrywa i moze tez zrobilabym konfitury?Odkad mieszkam w niemczech nie robilam sama zadnych przetworow.Moj Oliver wyjezdza do Wiesbaden i do Francji na Wochenende,wiec mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote na pewno nie ma nas w domu, bo Roland biegnie polmaraton w Dingolfingu. Ale w niedziele mysle ze nie ma problemu. Zapytam jeszcze Rolanda i spojrze na drzewo ile tych sliwek jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza , to juz z duzym doswiadczeniem przyjechalas do Niemiec. Rozumiem ze tylko kurs jezykowy robilas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara ja dopiero teraz zobaczylam to 4 zdjecie od Ciebie,na pozegnanie przedszkola:D Dlatego ostatnio nie moglysmy sie dogadac:D Ty jeszcze pisalas ze to nie ty na zdjeciu,a ja bym dala glowe ze to ty:D Ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma zdjęcia z tego spotkania bremenek to prosze o podesłanie na email, bo Moni jakoś nie ma a jak jest to jakoś szybko znika,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen dzięki za zdjęcia, matko o której ty wstałaś, ty już masz chyba stres przed tą jazdą autobusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dzień dobry, Fa miałaś napisać więcej o tej przykrości która cię spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!koszmarna t anic byla! Tak mi sie kreci w glowie,ze chodzic nie moge! DOBRZE;ZE DZIECI JESZCZE SPIA! NIE WIECIE CO MOZNA WZIAC;ABY PRZESTALO MI SIE TAK KRECIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag 🖐️ Madlen 🖐️ Nie moge powiedziec o tej przykrosci, ale znacie takie slowo jak dyskriminacja? To wlasnie cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo:-) madlen albo tobie sie kreci bo niespalas wystarczajaco albo masz cos podobnego co i ja mam.To znaczy albo za nickie cisnienie albo moze brak ci zelaza.Jest tez mozliwe ze nieduzo zjadlas.Zjedz moze najpierw i zobacz jak sie czujesz.Maly spacerek möglby Tobie tez pomöa.Ale jezeli niespalas wystarczajaco to bedzie sie tobie caly dzien krecic. Sloneczko wyszlo.Nareszcie,bo wczoraj ani na chwilke.A od jutra bedzie znowu u nas ladnie.Jak sie ciesze.zawsze jak pogoda sie psuje psuje sie tez möj chumor:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow nikogo nie ma. Ja to mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBARA,MOJ MAZ MNIE ZAWIEZIE!ON TAK ZAWSZE;JAK BYM GO POPROSILA,ZEBY MNIE ZAWIOZL;TO BY MI KAZAL WSIADAC W AUTOBUS;A JAK JA CHCE AUTOBUSEM;TO ON MNIE ZAWIEZIE! TAK JAK POPRZECZNE DRZEWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay! Witaj. Co slychac? Ja juz po sniadaniu i kawce. Wczoraj mialam zly dzien ale mi przeszlo, bo maz ma dzis wolne. Ale wczoraj tez zawalilam pewna sprawe i ona mnie gnebila przez cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasssy,tez mi sie wydaje ze to z niedoboru snu,ale ja czesto malo spie i nigdy jeszcze takiego czegos nie mialam!Anemii to ja raczej nie mam,mam zawsze wysoki poziom hemoglobiny,po porodzie mialam ponad12,az lekarze sie dziwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay ja mam tez czesto zawroty glowy, a szczegolnie gdy malo spie lub glowa mnie boli, albo jak nagle wstane z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen21 jakbym mogla tak pomyslec. Poprostu z poczatku dlugo nie bylo nikogo i dlatego tak napisalam. Prosze o wybaczenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz musze leciec. Milego dnia i wszystkiego najlepszego. 🖐️ ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa, no to jakos mamy wszystcy podobne symptome:-))Z powodu wieku napewno nie.Czyli inne powody...:D Fa, czasami trzeba tutaj troszke poczekac na odpowiedzi no bo tutaj nie jest jak na czacie.:-)) Ja mialam raz nieprzyjemnosci z powodu tego ze polka jestem ale to jest juz 20 lat temu.Do tej pory mialam ta przyjemnosc milych ludzi poznac.Niemcöw.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Mon.iko gdzie Ty jestes ...? Jak tam dziewczyny idzie nauka niemieckiego , jakas cisza zapanowala ... Nie dlugo wybieram sie do Polski , ach wszedzie dobrze ale u mami najlepiej;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi przeszko!:) Czuje sie dobrze:D Wiecie co ,czlowiek naprawde za malo docenia zdrowie,dopiero jak zaczyna cos bolec,to zdaje sobie sprawe jak to dobrze jest jak nic nie dolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo wiec tak, zapraszamy na sliwki w niedziele ale napisz kiniecznie czy przyjedziesz, bo jak nie to my sobie pojedziemy na Nordic Walking. Jak nie wiesz jak do nas trafic to mozemy sie w Pfarrkirchen kolo konia umowic po kosciele. Z tymi zawrotami glowy to ja tez tak mam i to od lat. Czesto czuje sie jak po jezdzie karuzela. Wczora j i dzis tez. Jakos nauczylam sie z tym zyc. Ale cholernie mi to przeszkadza. Nie moge sie patrzec na dzieci na hustawce, nie mowiac ze jak na tak hustawke usiade to po minucie hustania mam 2 godziny zawroty glowy, nie moge sie patrzec na obracajace sie przedmioty itp itd. Czest tez jak jade jako pasazer. Nigdy nie robilam badan w tym kierunku i nie mam pojecia co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tez tak mam.Hustac to sie nigdy nielubialam.karusel tez nielubialam i nielubie.Moze ma to tez cos z ta pogoda wspölnego bo jakos wielu ludziom to tak dogryza. Wczoraj mialam tez dosc mocno,ale u mnie jest tak ze jak jestem troszke glodna a möj zoladek czesto mi niedaje znac to tez mi sie kreci.I tez niemoge patrzec na rzecza ktöre sie kreca alo szybko przed oczami przejezdzaja jak np. w samochodzie.Ale ja sie badalam i nic nieznaleziono:-( No a dzis ladna pogoda,jedzenie sie robi a pözniej ide na spacer.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie pogoda znowu sie nie poprawila. :-(. Co do wspomnianych prze Was zawrotow glowy to moze byc wiele przyczyn, np.: przemeczenie, zbyt mala ilosc snu, uczucie glodu, sters, czasami nawet padaczka ale nie taka z atakami (czesto pojawia sie tu tez wspomniane przez Was, to ze nie mozecie patrzec na szybko przemieszczajace sie podmioty). Jednak mysle, ze w tym temacie najlepiej wypowie sie lekarz. A co sie stalo z Monika??? Czyzby az tak powaznie wziela sie za nauke niemieckiego w celu realizacji zalozonych celow??? Ja dzis od rana w kuchni urzeduje. To do mnie niepodobne. Mam juz ugotowane leczo, wlasnie obgotowuje sie kapustka do pierozkow na jutro. A na wieczor grzybki z warzywami w sosie pomidorowym z nalesnikami. MNiam. Juz kiedy o tym pisze leci mi slinka:-). Do szkoly dzis nie poszlam. W nocy podobnie jak madlen21 nie moglam zmruzyc oka. Ale jutro na pewno pojade. Mam nadzieje, ze kurs w ogole sie odbedzie. Kolezanka wspomniala mi wczoraj, ze jest jeszcze za malo chetnych. No coz czesto tak sie zdarza na ostatnim poziomie. To nic ja zmykam, ale jeszcze bede tutaj do was zagladala. Przyjemnego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×