Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

No hej Laski:) szkoda ze mnie nie ma w tabelce:((no coz wiem ze sie malo udzielam i tak zostanie,bo albo to czasu brak,a jak jest to nie moge za dlugo przy kompie siedziec no i jeszcze musze sie z nim dzielic z moim kochaniem:) Kassay ja wcale nie mysle ze ty za stara na moja kumpele jestes!!:)ciesze sie ze Was znam!!:) Wiecie bylam dzis u kumpeli i dorwalam fajny przepis na salatke,bardzo szybka:)a wiec:ugotowane jajka 5,puszka kukurydzy,puszka fasolki czerwonej,pieczarki ze sloika i moze byc por jak ktos woli ostrzejsze,sol.pieprz,majonezu troche i gotowe:)Mi smakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka belaiza! ja to tylko tak sporadycznie popisuje ápropos kotow, to mam teraz 3 na glowie...jeden moj wlasny i dwa zwariowane u kumpelki, ona sie moja kotka opiekowala jak bylam na wakacjach a teraz moja kolej. No niezly cyrk ;) Dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!:) Bremenka, Ty normalnie jestes w tabelce.Gdzies musialas sie wychylic i wypadlas, no!:) Robilysmy dzis z Belaiza przerobke, i to tylko niedopatrzenie :) No co Ty....topik bez Ciebie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do maremarie, to ja poprostu zglupialam:) Nie wiedzialam czy poprostu nie zagladasz z braku czasu, czy tez na stale przeszlas do Usmieszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze:)a mnie normalnie tak watroba chyba nawala ze szok,kurcze czasami tak mam jak zjem za duzo czekolady,albo jak kawe wypije,albo sok pomaranczowy... Lecze sie zawsze rumiankowa herbatka,zawsze pomaga:)i zawsze wtedy juz nic nie jem do konca dnia:( Bremenki to kiedy sie znowu spotkamy? Ogladam na vox jak szkola psiaki,jeny jakbym chciala jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06 Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata limes-inferior **** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) bremenka(Kasia)****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(Daniel16lat i Jeremmy 1,4) Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). janta****Szczecin********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) mary.de ****Wiesbaden *******21lat****chlopak BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) Sarra...****Hannover ****5lat******maz Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, malo pisze, bo ogolnie nie jestem gadula, tylko dzisiaj mi sie rozgadalo ;) a tutaj polecam ten link: www.landsend.de i kliknac na special offers basic moda, bardzo dobra jakosc, normalne ceny sa wysokie, ale special offers sa naprawde atrakcyjne! mam pare ich ciuchow i sobie chwale. no ale teraz to naprawde juz brykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 la cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata limes-inferior **** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) bremenka(Kasia)****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(Daniel16lat i jeremmy 1,4) Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). janta****Szczecin********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) mary.de ****Wiesbaden *******21lat****chlopak BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) Sarra...****Hannover ****5lat******maz Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja sobie slucham muzyki,ktora wprowadza mnie w taki nastolgiczny nastroj,coraz bardziej smutno mi sie robi:(,bo przypominaja mi sie czasy z liceum i ogolnie z Polski.😭 Wtedy to czlowiek zyl tak beztrosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nie dolowac,ale czasem sie nie daje,nerwy puszczaja i czlowiek by tylko plakal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak liceum to byly czasy:)oj ja to wogole do niego chodzilam...Cale zycie sie ucze,w Polsce teraz tu...a ja taki leniuch do ksiazek jestem ze az....to dopiero paradoks Kobietki:) Malutka glowa do gory!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
beda juz niemcami i kiedys mozliwe ze beda walczyly w wojnie z dziecmi waszych siostr i braci z polski! zygac sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes-inferior zycze udanego pobytu w Polsce.Odezwij sie po powrocie.Belaiza ,nie napisalas jeszcze jaka diagnoze postawil lekarz.Trzymam kciuki za ciebie i twojego meza.Daj znac jak juz cos bedziesz wiedziec.Ja tez mialam problem z sercem,ale poki co -odpukac,wszystko sie unormowalo.Jak na naszym topiku.Mam chwilke,wiec wpadlam -na chwilke.Ale tyle bylo do czytania,ze sie nieco zasiedzialam i przyszedl po mnie moj maz z zapytaniem \"czy mozesz czasami oderwac sie od tych swoich kobietek i zauwazyc ,ze ja tez jeszcze zyje?\"Staral sie mowic po polsku i zrobil do tego tak zabawna mine,ze parsknelam smiechem i obiecalam ,ze za 10min skoncze.Pedze wiec,bo jestem katoliczka ,kura domowa i.....chyba dobra zona i matka i czlowiekiem wogole.Pozdrawiam was waszystkie.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Monika, obydwie musimy bardzo wczesnie wstac,a siedzimy twardo przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak to jest,czlowiek jak ma na wieczor chwile spokoju i czasu tylko dla siebie to nie wie na co ma go przeznaczyc.Ja sobie codziennie rano obiecuje ze sie wczesnie poloze spac,ale nigdy nie jestem w tym konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze juz sama ze soba zostalam. w takim razie zycze wam dobrej nocki i w miare kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko,nie badz smieszna...Dlaczego wogole wchodzisz na nasz topik?Podejrzewam,ze musisz byc bardzo samotna i szukasz kontaktu.Ciekawi mnie skad klikasz?Z Polski,czy moze z Niemiec?Nie obrazisz tutaj nikogo,bo zadna z nas nie da sie sprowokowac takimi banalnymi tekstami.Czlowiek jest czlowiekiem i nie jest wazne w jakim kraju przyszlo mu zyc ,lecz jakie wartosci soba reprezentuje.Jezeli chcesz sie zaprzyjaznic,zrob to kulturalnie .Przede wszystkim nalezaloby sie przedstawc ,tak byloby milej.Zycze przyjemnej nocy i owocnych przemyslen.Benia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez zmykam,musze wstac tak przed 8, jeny ja mam problemy zeba wstac o tej godzinie a co dopiero o 4.Musze korzystac poki jeszcze nie mamy dzieci:)i pracy nie mam:) Fajerwerkowych snow wszystkim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie po dlugim milczeniu, znow dopadly mnie zatoki tak wiec caly tydzien bylam na zwolnieniu a teraz nadrabiam zaleglosci w czytaniu topiku jak i w nauce. pozdrawiam was wszystkie i zapraszam na poranna kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topiku wszystkiego najlepszego w dniu Twoich pierwszych urodzin, duzo przyjazni i milosci, wiele dobrych rad, samych zyczliwych ludzi i wielu wielu nowych stronek. Monika a Tobie zalozycielce duzo radosci z pisania z nami i odnalezienia prawdziwych przejaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×