Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość a wiec....
Przesadzil pomaranczowy troche , ale Ty Lila tez bys mogla kontrolowac slownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lIla Monika ma racje troche Cie fantazja poniosla a przekrecenia mialam napisac przez z z kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie przesadzaj:P znam gorsze slowa:P a to co napisalam sama prawda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh fantazje to ja mam ale inna ..nie zartuje oki juz nie bede ja to wlasnie mam wade taka ze jestem wybuchowa a szczegolnie mnie nosi jak takich gosci slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ale tu iskrzy;)Czesc wszystkim:)Monika ulzylo ci co?:) nie poszlam dzis na kurs bo na powiece mi cos wyskoczylo i paskudnie wygladam,probuje to zlikwidowac okladami z rumianka. To moze jakas kawka pojednania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale gorace zyczenia,zdrowka,szczescia i spelnienia marzen dla solenizantek!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym widzisz szanowny Panie ze tu babskie forum dla Panow z wyzszych sfer nie znajdziesz na kafffeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila po co sie wkurzasz??nawet go nie znasz i pewnie nie poznasz wiec po co?mnie tam tacy ludzie nie ruszaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monika:)a tak ja mowie jak wyrzuce z siebie wszystko co mnie wkurza,to wtedy mi tak ulzy:)rozumiesz mnie?bo nie wiem czy dobrze wytlumaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ale w czym
ale sie porobilo, uhuhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila jak czytałaś nasze forum to wiesz chyba , że w dyskusje z bezczelnymi pomarańczkami nie warto wchodzić, one zawsze tu wchodzą po to żeby wprowadzić zamęt, więc szkoda nerwów na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, rozumiem:) Ale nie ulzylo , w sumie kusi mnie napisac cos jeszcze ale zeby nie bylo ze sie czepiam albo rzadze to sie \"gryze w jezyk\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie gryz się w język , tylko pisz , lepsze prawda od Ciebie, niż żale fałszywych pomarańczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie wiedzialam ...w sumie zawsze sie znajdzie jakas czarna owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wszystkie, ale większość, a czasem mam wrażenie , że dziewczyny z topiku też ukrywają się pod pomarańczkami, czyste tchórzostwo, nie lepiej mówić prosto z mostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nie dyskutuj z nim, nie widzisz , że on cię nakręca, i już oboje nie wiecie co gadacie, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nim nie chce dyskutowac ...mam go gdzies.........ale badz co badz przeszkadza tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×