Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen möj maly jest z 13 czerwca :D marta ja sie nie nudzilam ;-)) Mam DSL od Arcor i jestem bardzo zadowolona.Wczesniej mialam 1&1 i byli tez ok ale Arcor mial lepsze Angebote. Limes masz racje.Ludzie ziekuja i klaniaja obcym, i sa tacy mili i wogöle nawet by \"baka\" niepuscili zeby sie niezblamowac a u swoich malo doceniaja ktörzy naprawde od serce robia a nie za pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
"Przepijemy naszej babci" Przepijemy naszej babci domek caly, F B F Domek caly, domek caly, C7 F I kalosze, i bambosze, i sandaly F B F Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. B C F Przepijemy naszej babci majty w krate, Majty w krate, majty w krate, Takie duze flanelowe i wlochate Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci pieska, kotka, Pieska, kotka, pieska, kotka. Pozostanie naszej babci tylko cnotka Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci zlote zeby, Zlote zeby, zlote zeby I zrobimy naszej babci dupe z geby Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci wszystko w domu, Wszystko w domu, wszystko w domu. Przepijemy nasza babcie po kryjomu Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci domek sliczny, Domek sliczny, domek sliczny I zrobimy z tego domku dom publiczny Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
"Komu dzwonia" Komu dzwonia, temu dzwonia a E a Mnie nie dzwoni zaden dzwon. a d a Bo takiemu pijakowi | bis a d a E Jakie zycie, taki zgon. | a E a W piwnicy mnie pochowajcie W piwnicy mi kopcie grob A glowe mi odwracajcie | Tam, gdzie jest od beczki szpunt. | bis Ksiedza do mnie nie wolajcie Niech nie robi zbednych szop Tylko ty mi, przyjacielu | Spirytusem glowe skrop. | bis W jedna reke kielich dajcie, W druga reke wina dzban, I nade mna zaspiewajcie: | Umarl pijak, ale pan. | bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
Czarny chleb i czarna kawa - Strachy na Lachy Jedzie pociąg, złe wagony do więzienia wiozą mnie, świat ma tylko cztery strony, a w tym świecie nie ma mnie. Gdy swe oczy otworzyłem wielki żal ogarnął mnie, po policzkach łzy spłynęły, zrozumiałem wtedy, że... Czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością. Czarny, czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością! Młodsza siostra zapytała: "Mamo, gdzie braciszek mój?" (Brat twój w ciemnej celi siedzi), odsiaduje wyrok swój. Czarny, czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością! (x2) Wtem do celi klawisz wpada i zaczyna więźnia bić, młody więzień na twarz pada, serce mu przestaje bić. I nadejdzie chwila błoga, śmierć zabierze oddech mój, moje ciało stąd wyniosą, a pod celą będą znów... Inny czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością! Czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością! (x2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
Przeżyj to sam Lombard Na życie patrzysz bez emocji C E a Na przekór czasom i ludziom wbrew d G G7 Gdziekolwiek jesteś, w dzień czy w nocy C E a Oczyma widza oglądasz grę d G G7 Ktoś inny zmienia świat za ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam C E a d G Nie zamieniaj serca w twardy głaz C E a Póki jeszcze serce masz d G G7 Widziałeś wczoraj znów w dzienniku Zmęczonych ludzi wzburzony tłum I jeden szczegół wzrok twój przykuł Ogromne morze ludzkich głów A spiker cedził ostre słowa Od których nagła wzbierała złość I począł w tobie gniew kiełkować Aż pomyślałeś milczenia dość Przeżyj to sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
piosenka Miałem dziesięć lat, Gdy usłyszał o nim świat, Na mym sprzęcie mam go wciąż. Na Polibudzie, Zobaczyłem IRC i schlus I nie mogłem w nocy spać. Wiatr odnowy szedł, Darowano TPNet, I modemem można było w Sieć. W Inetowy gwar, jak tornado GNU się wdarł, I ja też... chciałem mieć. Kumpel Bóg wie gdzie, Novellowską stawiał sieć, Mnie wiatraczek w kompie padł. Z dysku został wiór, Pościągałem milion bzdur, I poznałem co to C. Pakietowy szał, Każdy z nas ich 500 miał, Zamiast nowych MS Win. A w piątkową noc, Był CLUG, Notebook, szkło Jak że się... chciało żyć. Było nas trzech, W każdym z nas inna krew, Ale jeden przyświecał nam cel. Za kilka lat, Mieć u stóp całą sieć, Wszystkiego w bród. Browaru łyk, I dyskusje po świt, Niecierpliwy w nas ciskał się duch, Ktoś dostał DoS, A To włamał się ktoś, Coś działo się... Poróżniły nas. Za Vi i Emacs, Każdy by się zabić dał. W pewną letnią noc, Gdzieś News wysłałem post, I dostałem to com chciał. Napisano mi, Że kłopoty mogą być, Ja im, że to tylko test. Znów czytałem newsy, Odpisałem na pocztę, przed konsolą Byłem sam. Sto różnych grup, Czym w Usenecie wysłać post, Nauczyło mnie życie jak nikt W wyrku na wznak, Przechlapałem swój czas, Najlepszy czas... W firmie szef, kazał mi administrować, Taki system, że jeszcze mi wstyd. Pewnego dnia, Zrozumiałem, że ja Nie umiem nic. Zupełnie tam, Pokonałem się sam, Oto wyśnił się wielki mój sen. Tysięczny tłum, ściąga źródła mych programów, Z mojego FTP. W poczcie pisze Człek, w logach mam, To jak w mózgach ich idea budzi się. Otwieram drzwi, I nie mówię już nic, Do czterech Alph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewamy
miałem dziesięć lat gdy pie...ął we mnie fiat i nie mogłem z ziemi wstać kumpel radził mi wstawaj ch...u raz, dwa, trzy bo jak nie to będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spiewamy Jolka Jolka pamietasz lato ze snu .... dzieki za teksty z akordami :) juz skopiowane do spiewniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie net tez z 1&1 jakis Fritz i mnie od pewnego czasu chwyta nie powiem co.....przesyl pisze 54MBit/s sehr gut a stronki ledwo chodza....;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay-termin niby wszedzie tak samo sie oblicza ......mniej wiecej wiem kiedy to zycie powstalo ....mozliwe w sumie dwa dni;),a ze lekaze obliczaja z ostatniej @ to tak wychodzi.Ale nawiasem mowiac jedno usg pokazalo ze 24 luty,inne 03 marca a jeszcze inne 27 marca....ale nikt sie nie pytal a wiesz kiedy to bylo......a ja wiem bo maz wtedy bal u mnie tylko 5 dni:P....jak 11-12 nic nie bedzie to znaczy ze ma czas i sie nie spieszy wcale, a wcale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie miłe panie 😘 .... no to ja się zapytowywuję po raz kolejny : dlaczego anonimowo jakieś wpisy ??? wczoraj w samo południe odebrałam tel. z przedszkola że mam przyjechać po mojego synka bo coś się dzieje nie tak, no to ja -tak jak stałam- wyparowałam z domu no i spędziłam całe popołudnie w szpitalu ze skręcającym się z bólu dzieciaczkiem. Pani chirurg była bezradna bo co prawda podejrzewali wyrostek ale jej się nie wszystkie symptomy zgadzały no i ściągnęła z urlopu panią chirurg dziecięcą (dobrze że była w mieście bo inaczej musiała bym jechać do szpitala w innym mieście) no i by mi dzieciaka zoperowały tylko że mu wieczorem przeszło. Jeden z lekarzy przeżył 2 miesiące temu to samo ze swoim synem , już go rozpisali do OP a jemu przeszło ot tak sobie . Cuda jakieś z tymi choróbskami :-( Ale i tak jestem heppy !!! :-D że mimo wszystko do OP nie doszło :-D no a dzisiaj leczę skołatane nerwy i nadrabiam zaległości w tym co miałam zrobić wczoraj a teraz muszę zrobić dziś ;-o Gingera , a na kiedy ty masz wyznaczony ten termin, bo się jakoś pogubiłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hihihi a no właśnie już SE przeczytałam ;-) odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadka dla inteligentnych
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf wchodzisz niebieskim okraglym (prawy dolny róg) Musisz przetransportowac wszystkich na druga strone - tratwa zabiera tylko 2 osoby - sterowac tratwa potrafia jedynie: ojciec, matka i policjan - matka nie moze przebywac z synami bez ojca - ojciec nie moze przebywac z córkami bez matki - zlodziej nie moze przebywac z czlonkami rodziny bez policjanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ... to jak z dzidzią wszystko będzie w porządku ( pewnie będą cię teraz często kontrolować) do pewnie poczekają jeszcze z tydzień zanim komuś przyjdzie do głowy podłączyć ci kroplówkę 🌻 Wierzę że masz już dość ! Dużo spokoju i odprężenia ci życzę ! 😘 w sumie to za wcześnie już się nie urodzi a na leniuszka lekarze znajda sposób ;-) a do tego czasu na pewno wszystko będzie bobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiazanie zagadki :-)) policjant + zlodziej polizcant policjant + cörka policjant + zlodziej matka + cörka matka matka + ojciec ojciec policjant + zlodziej matka matka + ojciec ojciec ojciec + syn policjant + zlodziej policjant + syn policjant policjant + zlodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay jestes wielka ;) :) jak samopoczucie? my juz ok, dzis bylam na kontroli z Madleen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Marta, no u mnie troche lepiej.Dostalam tabletki ale jak przeczytalam text to powiedzialam sobie ze wole miec za niskie cisnienie od czasu do czasu niz cos z tych Nebenwürkungen. No a teraz musze konczyc. papap:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] to z okazji dania kobiet !!!! miłości wszelkiej i uwielbienia !!!!!! bo my na to przecież zasługujemy jak nikt !! 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat] 🌻[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek. Uśmiechy są dla nich, piosenka i taniec, melodia zaraz popłynie. Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech żyją nam zdrowe i panie nasze i mamy. Szkolna koleżanka, pani sekretarka. im wszystkim kwiaty rozdamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM I SOBIE ZYCZĘ wierszyków nie znam a i spiewać też nie potrafie to choć może zatańczę, piękan awiosna nam sie zrobiła, aż szkoda w pracy siedzieć, ciężaróweczki, trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ja tez znam inna wersje na kocu powinno byc przedszkolan kucharka i wozna, lekarka im wszystkim kwiaty rozdamy No no widze, ze poniektore chodzily do przedszkola :) A mi wlasnie na dzien kobiet zakwitl przepieknie Amarylis, nie moge sie na niego napatrzec. Dziewczyny my dostalismy juz 2 maile z wiadomosci, ze to jest jakis tam rachunek, ktorego nie zaplacilismy. Maz je natychmiast usunal na szczescie, bo potem w radio slyszelismy, ze ktos rozsyla trojany. jak dostaniecie taki mail to nie otwierajcie zalacznika tylko wywalajcie calego maila. No Gingera juz chyba rozdwojona :) Evo co u Ciebie? Monika, onika, nika, ka, ka, a no coz tylko echo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Belaiza ostatnio ostrzegali także przed naciągaczami, ktorzy rozsyłają emaile z rachunkami do zaplaty, te rachunki podobno są identyczne jak wasze rachunki od dostawcy gazu lub prądu, jakieś dwa tygodnie temu było o tym głośno, ostrzegali aby ludzie absolutnie nie placili tych rachynków , bo to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×