Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość piast
e-v-a nowy jestem nie wiem o co chodzi ale przylaczam sie do pozdrowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Piast, zauwazylam ,ze jestes nowy,ale nie pamietam skad jestes,bo nie mialam sily czytac tego wszystkiego.Wiesz,ciezarna kobiete duzo rzeczy meczy...ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas tez pogoda piekna Eva 🌻 Promyczku o jakich zaspach na bawarii Ty piszesz? chyba zeszlorocznych. U mnie byl snieg tej zimy w sumie przez 3 dni, zdazylam 4 razy z gorki na sankach zjechac. Bylismy dzis u znajomych i na spacerze. Kupilismy die grusze, za 2-3 lata zapraszam na gruszki :). Usmialismy sie przy kupowaniu, bo pani spytala nas, czy ma nam podciac galazki, czy smi umiemy, na to my, zeby lepiej obciela jak wie jak to sie robi i z naszych drzewek zostala polowa, wiec powiedzielismy, ze placimy polowe ceny :) W kosciele dostalismy pol kury wiec na jutro nastawilam rosol. Ciekawa jestem czy mi sie uda taki jak gotowala moja babcia. Pewnie nie, poluje na ten smak juz latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Piast witaj, zrob sie na czarno i rozgosc sie jasne piwko u nas nie w modzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
z tym piwkiem to nie problem nie pije od trzech lat i to jest pozytywne ale minus w tej historii to ze mam problem z hydraulika w czasie sexu kiedy odstawilem trunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
dziunia987 dzieki za typ a ile ta kuracja ma trwac bo czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
dziunia987 dziekuje ,milego wieczoru ja lece do sypialni trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no nastepny rosol zrobie wg przepisu z 1954 roku :) ciekawy Piast no wlasnie mowie, ze nie w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez zmykam do sypialni ale dzis nici ze sprawdzania hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
dobranoc milych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, wszyscy spia juz, chyba za pózno zasiadam do tego komputera... A jutro wcale, bo syn mi rekwiruje na LAN Party. Do nastepnego razu wies, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ponidzialek!!! Pogoda zapowiada sie super. Zycze wszystkim milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
Dzien dobry zyc sie chce iest pieknie,chyba jestem jedynym facetem na waszym czacie jak mnie nie wykopiecie to zostane podoba mi sie u was milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piastku
Jestes Piast -Kolodziej,podoba Ci sie taka ksywka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
mieszkalem kiedys w Gliwicach i tam byl moj klub sportowy o tej nazwie dlatego sentyment pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
Depresja przerabialem to rok rozmow z psychoterapeuta teraz jest ok wiele rodzina pomogla za co jestem wdzieczny znowu radosc zycia wrocilem do mojego ukochanego hobby,teraz kazdy dzien cieszy bardzo ,rzadko mam dolek.pozytywnie myslec to jest motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kassay
To jest wlasnie rada kolezanki dziunia987 rozwal sobie zdrowie , ale rob dalej i jeszcze bedzie chciala zeby jej powrozyc. Zero pojecia ale z depresji wrozeniem by leczyla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ttej co sie chowa pod pomaranczowym nikiem \"do Kassay\"... z lekka spozniony zaplon... Kassay juz dawno nie poruszala tego tematu... no i wlasnie, co ma piernik do wiatraka? wiesz kazdy moze robic to co chce, nie wiesz jeszcze o tym? pozdrawiam i zycze milego zycia (bez duchow i wrozenia :P ) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunhine 🌻 czy ty dzis nie masz URODZIN Piast WITAJ🖐️ fajnie jak ktos nowy przychodzi...:D dziunia987 🌻 marta HB 🌻 e-v-a 🌻 belaiza 🌻 jesli chcesz dla ciebie jeszcze raz upieke :D Anulka26 🌻 Kassey 🌻 Limes 🌻 Gingera 🌻 Justyna 78 🌻 Jo24 🌻 Kasia k 🌻 bremenka 🌻 alisaria1 🌻 i dla wszystkich nie wymienionych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
elzbieta-23-73 ciesze sie ze zauwazylas "nowa twarz" ja to tutaj rodzynek jestem witam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i piast :-)) Hmm....niewiem czy pomaranczka juz czytala ale moja babcia niechorowala ani jej mama.Znam dözo ludzi ktörzy z tego powodu(bo klada karty) niechoruja. Czy wszystcy co choruja klada karty? Pomaranczko...dziewczyny maja racje.Bede to robila co mi sprawia radosc, co mnie fascynuje i interesuje. Dziekuje Tobie za to ze mi link dalas i sie martwisz moim zdrowiem. Ale wiesz moje zdrowie sie zepsulo nie bo karty kladlam ale z powodu smierci mojej mamy.Zycie mi zdrowie odebralo a nie karty.problemy i klopoty jakie sie ma. To by bylo troche za proste wszystko kartom przypisywac. No a teraz inny temat.Pogoda przesliczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay 🌻 witaj, pogode mamy dzis naprawde piekna :) moj maz dzis w domu wiec zagonilam go do mycia okien( bo sama juz nie moge tego roboic) wiec slonce teraz jeszcze jasniej swieci ;) wpadniesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie wiem jeszcze bo mam termin u ginekolga na 16 i niewiem ile czasu to wezmie.Musze ta sprawe z tym myomem w koncu zakonczyc.Jak bede miala czas to wpadne na awke a jak nie to przyjde poprostu innym razem.Ale jakby co to przedzwonie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dzis taka wspaniala, ze szkoda czas przed kompem spedzic. Rano bylam juz na nordik walking. Bylo tak pieknie, ze moglabym jeszcze kilka rundek zrobic:-). A teraz zmykam na dluuuugi spacer z moim schnauzerem. Niech on tez ma cos z tej pieknej pogody:-). Przyjemnego slonecznego dzionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×