Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

biankaa---> zwęź sobie ekran kursorem złap od prawej i pociągnij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiałka jest spoko ale ten wzór na materiale ... :-o dla mnie nie do strawienia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz oddam się rozkoszy ;-) winko - pilot - i ja 😘 właśnie zdałam sobie sprawę , że właściwie to ja poza tymi dwoma filmami to nie oglądam telewizji, czasem jakiś reportaż ...ale za to jestem uzależniona od sieci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie zdrowie i o nasze nie dbacie, zeby tak produkowac, no no no :D Kabriaa🌻 to spotkamy sie w Dresznie, bo ja tez tamtedy, mojego musze tam odebrac na DresdenerTor.:D Biancaa🌻 ja to do Monachium moge specjalnie pojechac, bo mam setyment straszny do tego mista. Ale na powaznie , tylko krzyknij kiedy sie wyprzedeaze letnie zaczna , to zaraz z cora przyjedziemy i my mozemy na jakiej kawce sie spotkac:D Gingera 🌻 pakuj sie do mnie , i jedz tez... Limes🌻 a ty zamiast biednego krecika wyganiac, pomysl , ze masz o jednego czlonka w rodzinie wiecej. I jak to milo miec duza rodznke. Od przybytku podobno glowa nie boli... A ja mam dzis caly dzien zawroty glowy, jakbym blednik miala uszkodzony. Czyzby az tak na mnie pogoda barowa wplywala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta-23-73 -busikiem jedziesz czy co......ale ja jak cos we dwoch i wozek:(,a zreszta moj syn jeszcze papierow niema:( i go nie wpuszcza do PL ......buuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amidala jak ty z tego samego bielska co ja jestes to chyba padne trupem zaraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sienna-bardzo mi przykro niejestem z bielska,ale to dobrze bo bys jeszcze padla trupem,hi hi.Mieszkalam w wielu miejscowosciach ale tam mnie niezawialo.A gdzie mieszkasz w niemczech?napewno juz tu pisalas ale jak mozesz to mi przypomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie pierwszy raz udalo mi sie stronke zaczac :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tylko na chwile, w przerwie w pakowaniu :) Gingera- pass wyrobisz synusiowi od reki :P my tez jeszcze nie mamy, i jutro przed wyjazdem idziemy :) i co mnie smi9eszy, i zarazem wkurza (bo to kosztuje) oni wymagaja teraz zdjecia , nawet od takiego malego Baby .... My bedziemy z dziecmi az do 10 czerwca :) mezus wraca-obowiazki wzywaja... no a po za tym u nas ok, na brak snu i kolki Marcella ( tak mi sie wydaje ze to kolki) zaczal dzialac dopiero kokon i smoczek. uciekam, pa wszystkim, hmm, moze uda ´mi sie wpasc jutro jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz sie nawet do bojkotu nie nadaje, za ciezko mi. Dziunia skonczylam w Opolu polibude na marketingu (inz) i w katowicach Akademie Ekonomiczna na tym samym kierunku (mgr). Dlatego pytalam. Ale na PO mialam tez sporo ciekawych zajec z budowlanki, fizyki, elektrotechniki i materialoznawstwa, wiec o kompozytach itp. troszeczke wiem. Powiedzieli ze inzynier musi byc wszechstronny wiec doladowali nam jeszcze programowanie w basic-u i pascalu i pare innch ciekawostek komputerowych. Ale najlepszy przedmiot to bylo tworcze rozwiazywanie problemow, z ktorego do dzisiaj nic nie wiem. Moze wykladowca byl cos nie halo. Limes - kretom, ponoc przeszkadzaja prety metalowe wetkniete w ziemie z zatknietymi na gorze butelkami plastikowymi, lub wiatraki. Chyba chodzi o jakies wibracje lub dzwieki ktorych my nie slyszymy. No to do jutra. Milej nocki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa ... mnie olśniło ! to dlatego być może moja sąsiadka ma taki wielki kolorowy wiatrak zatknięty w ogródku ;-) ale u nas nie ma kretów :-o za to są ślimaki całe stada wszystkożernych , wiecznie głodnych ślimaków i kto powiedział że one są powolne przynajmniej te u mnie to turbo doładowanie jakieś mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj jak zwykle nie dociągnęłam do końca :-( to wszystko przez te - pip pip pip pip piiiiiii- reklamy zawsze tak jest 😭 na tych przedostatnich albo ostatnich zasypiam ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaa zlecicie się,jak mnie tu już nie będzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSIA LAA A LA LA !!!! A WIECIE żE DO MNIE NALEżAY 16.000 W.P.I.S. NA TYM TOPIKU :-) SZIU BI DU łA U-U-U !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zabiorę młodego dzisiaj do kina na Spider-Man 3. tylko muszę ukryć ten fakt przed najmłodszym bo to go i tak nie wpuszczą a on taki fan Spidera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj limes hahaha teraz wyszło, że masz manię prześladowczą :-p bo toto nad tobą to-----TY !!! ;-) jeszcze jak się modern wykasuje to na bank tak wyjdzie hahaha . . . LUDZIE STRZEżCIE SIę KRETóW !!! no zobaczcie do czego one mogą człowieka doprowadzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> przychodź i melduj co kupiłaś ja wczoraj kupiłam pościel i to dwie zmiany od razu bo ładna była a my właśnie zmieniamy łóżko, no ale nie o to chodzi jak ją rozpakowałam to zaczęłam dociekać i... uśmiałam się do łez ! na tym samym opakowaniu po jednej stronie stoi jak byk : 100% poliester, że niby takie jakieś kosmiczne właściwości ma a po drugiej stronie właśnie wśród rozlicznych zalet czytamy , że : reine Baumwolle to jest przypadek dla was , specjalistki od materiałów różnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wrzucę ją do pralki zobaczymy czy zapis: \" farbecht\" się zgadza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes Ty zadne ciasto z alkoholem tylko kopiec kreta w sobote :P Mariechen witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuuuuniu !!! już niedługo południe a ja SE czytam filozoficzne teksty :-o ale skoro ja \" etwas Mangelhaftes und eine Zufallerscheinung \" (tak przynajmniej Tomek z Akwinu tak twierdził ) to takie \" niewywiązywanie się\" nie powinno nikogo dziwić nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka srodowo-wspolczuje kreta,ale pamietam ze on kolegowal sie z myszka ,wiec moze warto mu kolezanke jakas sprawic zeby borajstwo takie samiutkie nie bylo.U mnie kretow niet,ale stada slimakow zaatakowaly moje biedne 6 sadzonek kwiatkow,Juz teraz wiem czemu wszyscy dookola maja bukszpan zasadzony ,bo te obslizgle cholery tego sie nie chwytaja.Tesciowa jak zobaczyla moje biedne falce,zaraz poczestowala najezcow niebieskimi cukiereczkami,niektore nie przezyly i dobrze im tak....pozdrawiam srodowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera ------> viagre im dała ??? nie przeżyły mówisz ?! hmm jak właśnie dziś pisałam że mam z nimi problem , ale żeby wiagrą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSIA LAA A LA LA !!!! stronka moja ;-) SZIU BI DU łA U-U-U !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) mlody padl snem wiec ja kawka Twoj Styl no i kilka slow na forum:) U nas leci, Jasiencja bez kolek(tfu, tfu) spi w nocy, spokojniutki, cieszy sie cala bezzebna gebula:) Ja walcze z jezykiem, we wrzenisu chce na studia uderzac, kariera kobiety w domku nie dla mnie:) Walcze z kg, i jak by tu pierun trafil od 2 tyg waga stoi, ani ani drgnie:(:( a jem sladowe ilosci tluszczu, wogole jedzenia- tosty dzem i gotowany kurczak, wrrr nerw:O widze, ze produkcja rosnie rosnie....:) Kilka fotek Jasiencji - w koncu ma juz miesiac:) http://whatsnew.fotki.com/grudki/ No i we wrzeniu przeprowadzka..Bremen witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie może kreta też musimy powitać? to sobie pójdzie, bo jak poczyta nas to dojdzie do wniiosku ze nie ma zamiaru w takim towarzystwie się obracać marehen - witaj :D może jakies zdjęcia z wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×