Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witajcie!!! Co nowego u Was mile dziewczynki!! Poczytam to sie dwiem:) Pozdrawiam milutko i caluje Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia majowa Tonę w konwalii majowej. Bielą się dzwonki nareszcie. Zapach zawrócił mi w głowie. Wiosną mam sny zapachowe. Wiedz, że pamiętam cię jeszcze, tonąc w konwalii majowej. Co mi się śniło nie powiem, wokoło pachnie i wiesz, że obraz twój ciągle w mej głowie. Wrażeń ci oddam połowę, razem we śnie nas umieszczę, pośród konwalii majowej. Zabierz te sny konwaliowe, jeśli ich przyjąć nie zechcesz, smutek zamieszka w mej głowie. Wszystko co czuję opowiem, dzwonki zadzwonią i wreszcie z tobą w konwalii majowej, zapach zawróci nam w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mail-linka
Czesc Dziewczyny! szukam mieszkania do wynajecia znacie kogos kto chce wynajac mieszkanie w Koln albo macie jakies inne namiary, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie nadazam za wami,ale nieszkodzi i tak was wszystkie pozdrawiam. Limes-poszukaj na google.de,my tez szukalismy jak zmarla tesciowa,ale linkow nie pamietam. U mnie ok,we wtorek ide do lekarza ,bede wiecej wiedziala,bo sama jestem ciekawa czy malenstwo dobrze rosnie.Wiem na pewni,ze dobrze sie rusza,maly wiercipieta. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo-pozdrawiam slonecznioe e-v-a-kope lat.......cekamy na wiesci:) najlepiej same dobre.....inne nie moga byc-a jak maluszek kopie to tylko dobrze....znaczy ruchliwy,i daje znac o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulki
fajny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anulka, ale z was chudzinki a brzuszek to masz super 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ---> i ty mówisz ,że tyjesz ???????? a gdzie ?????? TOBIE TO CHYBA PO PROSTU WłOSY ZGęSTNIAłY I DLATEGO WIęCEJ WAżYSZ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam nowego?? ja siedze w pracy i odliczam dni do wyjazdu i do slubu napewno na poczatku bedzie mi cieko bo nie mam w niemczech zadnej kolezanki dobrze ze te forum znalazlam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes pewniw ze sie nic nie stało :classic_cool: anulka, to chyba naprawde włosy no i może troche paznokcie, bo w ciąży są najzdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes--- > no i jaki sposób wybrałaś na kreta ? no i na śmierć zapomniałam zapytać się o mrówki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam wszystkich-Bylyscie kiedys u wrozki???Bo wiecie co dzis napisalam meila do wrozki oczywiscie za wczesniejszom oplatom,ciekawa jestem co odpisze,obiecala ze odpisze jeszcze dzis,ale ja to jestem naiwna.Ale powiem wam szczerze ze raz bylam u takiej babki brala co laska,i powiem wam szczerze ze naprawde powiedziala cos co sie zdarzylo w moim zyciu,moja mama tez uniej byla i podala jej reke i ona odrazu powiedziala do mojej mamy ze dawno temu umarlo jej dziecko,i tak naprawde bylo,i od tamtej pory tak wierze w te przepowiednie. Anulka-jaki slodki brzuszek,ale wiesz chyba ci nieuwierze ze tam sa blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-- z czego Pani , Pani Wróżko wróży ? -- z chęci zysku drogie dziecko . :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z czego ci Pani Wróżka wróży ? i to przez przez internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24-zapomnialam dodac ze dala mi namiary moja dobra kolezanka,wlasnie dlatego zdecydowalam sie doniej napisac tez,awiec napisze co napisla jej,po pierwsze ze jest w ciazy noi jest w 4 miesiacu,zeby zapomniala o facecie ktory ja zostawil,noi ja zostawil jakis czas temu i naprawde bestia z tego goscia,a ona jej tylko zapytala zeby cos napisala cos z przeszlosci i cos z przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka-zalamalas mnie tym zdjeciem,ja mam taki sam brzuch,a moze troche wiekszy i jedno dziecko w srodku,a twoje jak piszesz maja prawie 2 kilo.To gdzie one sa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ja tam najbardziej uważam Boże Narodzenie, potem Wielkanoc, choć powinno być ponoć odwrotnie, Zielone świątki są dla mnie dodatkowym dniem wolnym od pracy, chociaz jak byłam dzieckiem chodizłam w tzw. procesjach - bo rodzice kazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy, od paru tygodni mam straszny apetyt,przed chwila zjadlam pol tabliczki czekolady,nie moge sie opanowac,co robic?Ja nie chce duzo przytyc,bo potem trudniej zrzucic,zwlaszcza w moim wieku.Zupelny brak silnej woli.Czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie?Przytylam juz 12 kilo,a jeszcze dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissssss
wiem , ze wsrod was jest duzo mamusiek. moze zna ktoras z was wierszyk na narodziny dziecka-chlopca ----moze byc i po polsku i po niemiecku. z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen-dziekuje za zrozumienie,musimy jakos sie uporac z tym problemem. Chantall-\"kawal baby \" z twojego malenstwa.Widac,ze rosnie zdrowo.Duzo dobrego wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall widze ze
masz doswiadczenie z chrzcinami , czy mozna spytac ile kosztowaly chrzciny w restauracji , ile licza od osoby? I czy chrzciny w restauracji trwaja do wieczorka? B o tez niedlugo bedziemy wyprawiac i sie wachamy czy Niemcy czy Polska??? Dobrze uslyszec jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×