Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witajcie!!! Co nowego u Was mile dziewczynki!! Poczytam to sie dwiem:) Pozdrawiam milutko i caluje Was wszystkie馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Konwalia majowa Ton臋 w konwalii majowej. Biel膮 si臋 dzwonki nareszcie. Zapach zawr贸ci艂 mi w g艂owie. Wiosn膮 mam sny zapachowe. Wiedz, 偶e pami臋tam ci臋 jeszcze, ton膮c w konwalii majowej. Co mi si臋 艣ni艂o nie powiem, woko艂o pachnie i wiesz, 偶e obraz tw贸j ci膮gle w mej g艂owie. Wra偶e艅 ci oddam po艂ow臋, razem we 艣nie nas umieszcz臋, po艣r贸d konwalii majowej. Zabierz te sny konwaliowe, je艣li ich przyj膮膰 nie zechcesz, smutek zamieszka w mej g艂owie. Wszystko co czuj臋 opowiem, dzwonki zadzwoni膮 i wreszcie z tob膮 w konwalii majowej, zapach zawr贸ci nam w g艂owie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mail-linka
Czesc Dziewczyny! szukam mieszkania do wynajecia znacie kogos kto chce wynajac mieszkanie w Koln albo macie jakies inne namiary, pomozcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 鉂わ笍 nie mam co robi膰 zanudz臋 si臋 do 16 auuuuuuuuuuu:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie nadazam za wami,ale nieszkodzi i tak was wszystkie pozdrawiam. Limes-poszukaj na google.de,my tez szukalismy jak zmarla tesciowa,ale linkow nie pamietam. U mnie ok,we wtorek ide do lekarza ,bede wiecej wiedziala,bo sama jestem ciekawa czy malenstwo dobrze rosnie.Wiem na pewni,ze dobrze sie rusza,maly wiercipieta. Milego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam piatkowo-pozdrawiam slonecznioe e-v-a-kope lat.......cekamy na wiesci:) najlepiej same dobre.....inne nie moga byc-a jak maluszek kopie to tylko dobrze....znaczy ruchliwy,i daje znac o sobie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do anulki
fajny brzuszek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej anulka, ale z was chudzinki a brzuszek to masz super 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
anulka ---> i ty m贸wisz ,偶e tyjesz ???????? a gdzie ?????? TOBIE TO CHYBA PO PROSTU W艂OSY ZG臋STNIA艂Y I DLATEGO WI臋CEJ WA偶YSZ ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam nowego?? ja siedze w pracy i odliczam dni do wyjazdu i do slubu napewno na poczatku bedzie mi cieko bo nie mam w niemczech zadnej kolezanki dobrze ze te forum znalazlam buziaczki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
limes pewniw ze sie nic nie sta艂o :classic_cool: anulka, to chyba naprawde w艂osy no i mo偶e troche paznokcie, bo w ci膮偶y s膮 najzdrowsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Limes--- > no i jaki spos贸b wybra艂a艣 na kreta ? no i na 艣mier膰 zapomnia艂am zapyta膰 si臋 o mr贸wki ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiatam wszystkich-Bylyscie kiedys u wrozki???Bo wiecie co dzis napisalam meila do wrozki oczywiscie za wczesniejszom oplatom,ciekawa jestem co odpisze,obiecala ze odpisze jeszcze dzis,ale ja to jestem naiwna.Ale powiem wam szczerze ze raz bylam u takiej babki brala co laska,i powiem wam szczerze ze naprawde powiedziala cos co sie zdarzylo w moim zyciu,moja mama tez uniej byla i podala jej reke i ona odrazu powiedziala do mojej mamy ze dawno temu umarlo jej dziecko,i tak naprawde bylo,i od tamtej pory tak wierze w te przepowiednie. Anulka-jaki slodki brzuszek,ale wiesz chyba ci nieuwierze ze tam sa blizniaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
-- z czego Pani , Pani Wr贸偶ko wr贸偶y ? -- z ch臋ci zysku drogie dziecko . :-p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to z czego ci Pani Wr贸偶ka wr贸偶y ? i to przez przez internet??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jo24-zapomnialam dodac ze dala mi namiary moja dobra kolezanka,wlasnie dlatego zdecydowalam sie doniej napisac tez,awiec napisze co napisla jej,po pierwsze ze jest w ciazy noi jest w 4 miesiacu,zeby zapomniala o facecie ktory ja zostawil,noi ja zostawil jakis czas temu i naprawde bestia z tego goscia,a ona jej tylko zapytala zeby cos napisala cos z przeszlosci i cos z przyszlosci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
anulka-zalamalas mnie tym zdjeciem,ja mam taki sam brzuch,a moze troche wiekszy i jedno dziecko w srodku,a twoje jak piszesz maja prawie 2 kilo.To gdzie one sa?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziunia ja tam najbardziej uwa偶am Bo偶e Narodzenie, potem Wielkanoc, cho膰 powinno by膰 pono膰 odwrotnie, Zielone 艣wi膮tki s膮 dla mnie dodatkowym dniem wolnym od pracy, chociaz jak by艂am dzieckiem chodiz艂am w tzw. procesjach - bo rodzice kazali

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny pomocy, od paru tygodni mam straszny apetyt,przed chwila zjadlam pol tabliczki czekolady,nie moge sie opanowac,co robic?Ja nie chce duzo przytyc,bo potem trudniej zrzucic,zwlaszcza w moim wieku.Zupelny brak silnej woli.Czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie?Przytylam juz 12 kilo,a jeszcze dwa miesiace.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 plissssss
wiem , ze wsrod was jest duzo mamusiek. moze zna ktoras z was wierszyk na narodziny dziecka-chlopca ----moze byc i po polsku i po niemiecku. z gory dziekuje i pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mariechen-dziekuje za zrozumienie,musimy jakos sie uporac z tym problemem. Chantall-\"kawal baby \" z twojego malenstwa.Widac,ze rosnie zdrowo.Duzo dobrego wam zycze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chantall widze ze
masz doswiadczenie z chrzcinami , czy mozna spytac ile kosztowaly chrzciny w restauracji , ile licza od osoby? I czy chrzciny w restauracji trwaja do wieczorka? B o tez niedlugo bedziemy wyprawiac i sie wachamy czy Niemcy czy Polska??? Dobrze uslyszec jakas rade?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×