Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

zrobilismy z balona ale te paskudki nie chca pyszczkow otwierac. Moj znajomy weterynarz powiedzial, bysmy karmili je zoltkiem wiec wysmarowalismy wszystkie dokladnie tym zoltkiem :( moze cosik zjadly ale one powinny co 3 godziny 2 lyzeczki dostawac a od wczoraj nawet po lyzeczce w nie nie wepchalismy, no i poilismy je woda z miodem troche nam sie udalo ale to nawet nie byla pelna lyzeczka na kotka :( moze ta paskuda w koncu wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes---> ktoś napisał,że ze śmietaną wyjdą chrupiące, mnie się nie udało ale możliwe że coś innego zrobiłam nie tak :-( może za rzadkie ciasto było, wyczaiłam, że w mojej gofrownicy to im tęższe ciasto tym bardziej chrupiące te gofry mi wychodzą a a a najlepiej dodaj \"łiski\" tylko sprawdź czy aby nie zwietrzała :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Dziunia? zapodała dwa tematy i zniknęła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ! dedykuję wszystkim \"starym kurom\" STAROŚĆ ,NIE MŁODOŚĆ MUSI SIĘ WYSZUMIEĆ ! BO ŻEBY SZUMIEĆ TRZEBA MIEĆ I UMIEĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - moja mała ma 3 lata a przestała w pampersa jak miała 1 i 8 miesięcy, bardzo szybko sadzałam ja na nocnik a ona przez długi czas nie chciała bo sie bała, ale samo przeszło, a potem ni z tego ni z owego w ciągu 3 dni zaczęła wołać, tak wiec myslę ze troche cierpliwości i samo przyjdzie, oczywiście bez przesady, koleżanki syn ten sam wiek i nawet nie wie co to nocnik brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo to ja lece szumiec :P piekna fraszka, bo co to za szumienie jak sie nie ma za co i nie umie :) Dziunia my mamy Adac ale te sprawy zalatwia moj maz i ja nic a nic na ten temat nie wiem oprocz tego, ze dostajemy co miesiac gazetke, na korej cwicze umiejetnosc rozumienia fachowych tekstow. I dowiaduje sie o przepisach drogowych i takie tam ciekawostki, np jak wymijac motocykliste na zakrecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza ---> ja to w pierwszej chwili balon skojarzyłam z takim od wina , no i wyobraziłam sobie oczywiście jak ty do tych kotków z takim balonem pełnym mleka startujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki balon- balonik to on chyba po prostu za bardzo śmierdzi chemią i one go dlatego chyba nie chcą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie smierdzi one pipety tez nie chca, nie chca otworzyc pyszczkow i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest drogo :-( jak komuś chodzi tylko o to kuku ;-) tak jak nam , członkostwo oferuje szereg innych rzeczy niż tylko pomoc \"jak by co\" i za to się płaci. nie wiem jakie masz ubezpieczenie autka, ale część świadczeń jest jużtam zawarta, no i jeszcze zależy jakie masz ubezpieczenie zdrowotne (pryw. czy państw.) i np. RSV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie być takim członkiem ;-) ale nam się to nie kalkulowało a należymy do ludzi przezornych i staramy się być zabezpieczeni \"jak by co\" PS o np. w ramach składki będą przysyłać ci mapy ;-) skądinąd bardzo fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj limes cosik tu niekonsekwencja wieje- cytuje: fajny Sparprogramm nie dla czlonkow Powatrzam, oplaca sie to tylko czlonkom ADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza---> nie dla czlonkow ale dla \"czloneczkow\" dla czlonkow z ramienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta swinio+owca jest odjazdowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia--> to było ZA domkiem ;-) PRZED mamy niestety jeszcze mniej miejsca :-( fajnie, że się wam podoba, my tylko wynajmujemy , no lepsze to niż blok , ale i tak się duszę :-( eech ta emigracja :-( nigdy nie wiadomo gdzie człowieka los rzuci, to i inwestowac w nieruchomość nie ma co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzięłyście pod uwagę,że to lokum zagubione jest w lasach Turyngii , no i tym samym ja też :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka witamy 🌻 a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała tak jak Limes i Belaiza 🌻 przede wszystkim własny i z przestrzenią :-) i już , można zapuszczać korzonki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie długo ;-) dołącz do nas i pobądź z nami zanim wrócisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 444 poopowiadaj coś 🌻 ja się teraz muszę oddalić ale jak wrócę to wszystko przeczytam ;-) trochę się tu co prawda pusto teraz zrobiło, ale monologi nas nie dziwią przynajmniej nikt ci nie będzie przerywał :-p 🖐️ do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Dziunia 😘 ti ciekawska ti , a ti ti :-D no ja ci wiszę jeszcze odpowiedź ;-) Podaję tytuł mojej pracy magisterskiej : \"Drei Frauen - drei Epochen in Goethes Leben und Schaffen. (Friederike Brion, Charlotte von Stein, Marianne von Willemer)\" to w kwestii zaległej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 pokoi, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, pralnia , kotłownia, piwnica ;-) to dużo czy mało ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×