Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

560 kalt jesteśmy tu właśnie ze względu na pracę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to: Magister der Bildung ale 7 lat pracowałam w logistyce ;-) to taki drugi wyuczony tyle że bez tytułu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mieszkam na ziemi Niemieckiej niedługo 2,5 roku dopiero, a ty Dziunia ile no teraz to naprawdę muszę juz iść do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa
Dziewczyn, dostalam namiary na Was od przyjaciolki, powiedziala ze sa tutaj fajne babki ktore chetnie pomagaja.A ja potrzebuje takiej pomocy.Maz prowadzi w Polsce firme reklamowa.Wlasnie ukonczyl swoj pierwszy kontrakt z firma niemiecka.Razem z faktura, chcialby przeslac takie podziekowanie za wspolprace , i kilka slow na temat tego ze wrazie czego to moga na niego liczyc w przyszlosci.Czy ktoras z Was moglaby jakos ladnie to ulozyc, po niemiecku.?Doslownie kilka zdan tylko.Bedziemy z mezem bardzo wdzieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa
Poczekam, nie mam innego wyjscia.My z mezem nie umiemy niemieckiego.A rano chcial to przefaksowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen ten świnio-baran jest najlepszy hahhhahah, Jo fajnie mieszkasz, już zobaczyłyśmy twoje dzieciaczki, domek a kiedy Ciebie? Malina To ty najlepiej napisz po polsku te podziękowania a napewno któraś z dziewczyn przetłumaczy na niemiecki, tak będzie prościej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa
Ze mnie bardzo kiepski mowca.jedyne co mi przychodzi do glowy to , dziekujemy za owocna wspolprace i polecamy sie na przyszlosc.No ale to tak zwyczajnie i za krotko.Och, boje sie ze nie uda sie wogole z tym listem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko a co ty taka tchórzliwa, może byś tak pod swoim nickiem miała odwage napisać. No i może wytłumaczysz mi po co niby miałabym Monice wysyłać zdjecie Limes, jakby była chętna to by sama poprosiła, tylko że chyba logiczne jest to, że one za sobą nie przepadają więc napewno nie mają ochoty oglądać swoich fotografi. Oj zastanów się pomarańczko zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka jeszcze jedno, ja już nie pamietam ,że Limes mi dopiekła, ale widzę ,że Ty masz pojemną pamięć i zapamiętujesz wpisy które były na 300 stronce, no chyba , że zapamietujesz tylko wpisy dotyczące Limes, a jeżeli tak no to już wszystkie wiemy kim jesteś- cichy adwokat .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa
Dziuniu, serdecznie Ci dziekujemy.Naprawde bardzo nam pomoglas.:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes oczywiście że sympatia, lecz bardzo dziwnie okazywana przez pomarańczkę, a może przypodobanie, dowalając innym chce się przypodobać Tobie,ale na pomaranczowo.bezosobowo? Nie , ja nie rozumiem kompletnie takiej sympati, wie że masz swoją \"gębę\" jak napisałaś, ale owa pomarańczka właśnie tak działa , zawsze w twojej obronie(chociaż dzisiaj nie wiem o co jej chodzi) , zachowuje się jak adwokat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna nocka sie nam szykuje, księżyc chudy jak palec i jutro ma grzać, w koncu, narescie, doczekałam się ciepła........ wiecie co ja mam pamiec dobra ale krotką, a chciałam powiedzieć, ze któraś fajnie mieszka, mariechen - zdjęcia super, a te świnioowce dają na eksport? bo mi już kaczki uszami wychodzą.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisaria, truskaweczki palce lizać, ja dzisiaj oko cieszyłam kwitnącymi krzaczkami u szwagierki na działce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać bo rano pobudka o 6, gdyby ktoś nie wiedział, to my kury domowe też pracujemy, zawodowo z przyjemnościa zajrzę jutro, może dacie coś dobrego na obiad....;) spokojnej nocki i limes, oszczędzaj się, bo dwie noce z kolei, to chyba byłaby przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem-jeszcze zyje ale co to za zycie z wielkim dolem.... limes-inferior -ale sie usmialm kilka stron temu:P a poza tym musicie tyle produkowac ...jak mnie nie ma przy kompie...wpadne zapewne jutro dzis zmykam SE do lozeczka a....jeszcze jedno limes-inferior -nie wiem dlaczego niektorym ludziom slask sie z burakami i widlami kojarzy ,a tam takie wielkie miasta ,aglomeracje...hmmm...dzwne nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a se zjadlam pare literek zapewne bedzie zaraz lekcja poprawnej polszczyzny.....uuuuuuuuuuuuu juz sie boje lece po slownik ortograficzny....tylko gdzie moja miotla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie dzis pierwsza -dzien dobry-spac nie umie.... widze ze pozamiatalo pomaranczowe wpisy,a bylo nie gadac ze znikajacymi:Phahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja optuję za wersją ; MANIPULATOR ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w poniedziałkowy poranek słoneczko za oknem, cieplutko ale ma zrobić się mokro gingera - marta w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to proszę jakie miałaś wejście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic :-o jeszcze tylko parę minut na dopicie kawki i rzucam się w wir poniedziałku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie do porannej kawki aforyzmy G.Ch.Lichtenberga ;-) i jeden napiszę wam już teraz ;) \" Es ist schade, dass es keine Suende ist Wasser zu trinken, rief ein Italiaener, wie gut wuerde es schmecken.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×