Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Limes ! A ja mogę na światka koronnego :-D tylko bardzo proszę dziś wszystkie koty o\" nietupanie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się trochę pokrzątać :-o . dlaczego ten czas tak szybko leci ? :-/ . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, a my mamy \"schwules\" Wetter :D Spirale wypröbowalam i musialam dac sobie znowu wyjac bo krwawilam jak zabit swiniak.W gronie znajomych tylko takie doswiadczenia. Przy porodzie chcialam zeby mnie wysterylizowali ale lekarz powiedzial ze niezrobi.Pomimo tego ze powiedzialam ze niechce miec wiecej dzieci.Powiedzial ze jestem jeszcze za mloda.I ze byc moze gdyby mialo kiedys do tego dojsc ze z moim sie rozejde i poznam kogos innego bede chciala miec dziecko. Pile(tabletki atykoncepcyjne) bralam laaaaaaaaaaaaaaaaaaaatami. Dzisiaj niebiore bo niemusze.Ale tez niemoge powiedziec czy na prawde dostaje sie pomaranczke na nogach od tych tabletek.Pewien lekarz powiedzial ze to nasza kobieca dolegliwosc i dlatego to dostajemy. No ja dostalam.Ale mam bardzo slabe Bindegewebe(nie wiem jak to sie po polsku nazywa) i to jest jeden z najwiekszch powodöw dlaczego sie to dostaje.jest moje zdanie.Byc moze te tabletki faktycznie do tego doprowadzaja.Möwi sie ze srodki antykoncepcyjne klamia organizmowi tak ze ten mysli ze jest sie w ciazy. Wtedy jest tez logiczne ze sie wszstko zmienia jak u ciezarnej.To znaczy sköra robi sie rozciagajaca :-)), wiszaca....hihi....i tak dalej. Diety ogölnie omijam.Juz samo slowo mi sie niepodoba.Ale jest interesujac temat dziunia.Interesuje mnie wszystko co mi zdrowie da lub przedluzy. Ja staram sie dobrze odzywiac chociaz musze powiedziec ze od ciazy sie dözo pozmienialo i niechce wröcic do norm.Tak ze czasami niemam uczucia glodu kied powinien bc a czesto jest tak ze glöd czuje dopiero jak juz jest za pözno.To znacz w tej fazie kiedy czlowiek zaczna sie czuc slabo.Jakos möj organizm potrafi czasami szbko przetrawic tak ze z sekund na sekunde jestem pusta. Ale jak nie ma sie sily no to niemozna cwiczyc, biegac i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ---> to ty się spytaj tej kolezanki ;-) w końcu jak stosuje, to chyba wie najlepiej co stosuje :-p a potem nie zapomnij nam powiedzieć co z niej wyszło ;-) ( znaczy się jak tam kolezanko po diecie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwöch dni mam problemy z \"y\".Prosze powstawiac gdzie brakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay----> jeżeli jedynym problemem przy spirali to obfite krwawienia (w ramach cyklu oczywiście, a nie z innych powodów) to może pomyśl o MIRENIE (Hormonspirale von Bayer Schering)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bindegewebe to po naszemu chyba tkanka łączna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Kassay z tą pogodą- u nas właśnie też taka \" gejowska\" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyłączę komputer bo znowu przez was nie zdążę wszystkiego zrobić ;-) co przechodzę to SE zerknę ....😘 a czas ucieka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - ja w żadnym razie nie złośliwie, no z pewnością nie do ciebie jeżeli cię uraziłam to przepraszam a na którym kanale leci to \"było sobie zycie\" sama z przyjemnością bym obejrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuinia - troche lepiej ale kaszel dalej gruźlicowy, gorączki nie ma, broi za 3-je, a ja za 2-je dostaje nadal antybiotyk, az do piątku, a potem mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen - tak idę na wesele, jak ktos napisł narobiłam zamieszania na cały topik z wylotem, a teraz idę na wesele, ale przy tylku sprawach jakie tu mam to naprazde zapomniałam o tym weselu, tym bardziej ze nik o tym w oststnim czasie nie rozmaiał, a zaproszenie leży od świąt wielkanocnych, wstyd się przyznać ale wylwciało mi z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia redakcję dziennika oczywiście lęborska mam pod nosem to sobie może zamowie prenumerate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam z cudnego jak zawsze slaska:) podroz byal koszmarem bo jakism trafem zrobil mi sie suchy zebodol i zdycham dalej.... no ale nic, jedyny minus oprocz bolu jest taki, ze nafaszerowana trebletkami piwka sie napic nie moge, buuu:( lece do babci na obiadek trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, co to sie dzieje, gdzie sie czlowiek nie obroci , to jakies dziecko chore.Dobrze ze moj maly chetnie pije te herbatki z elektrolitami.Caly czas lezy i podsypia.Tak dziwnie cicho w domu, zawsze bylo go slychac.A teraz tylko poplakuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ja jestem przeciwko jakimkolwiek hormonom wiesz? Niechce möj organizm niszczyc. Tak samo niebralabym nigdy 3 miesiecznej strzykawki cz jak sie to nazywa.Bo jak organizm tego nie zaakceptuje to baba meczy sie trzy miesiace. Möj nieslubny wysterylizowal sie i mamy swiety spoköj :-) Co do zapomnienia slubu, wesela urodzin. Zdarza mi sie od czasu do czasu tez. Np.teraz w piatek idziemy na gryla po slubie.I prawie ze zapomnialam i robilam juz inne plany a möj facecic mi möwi ze przeciez idziemy w piatek hapa hapa robic :-)) Takze rozumiem Ciebie Kasia. Co mozna komus kupic na slub? Jak nic niemaja to wszstko sie przyda. Toaster, Zelazko,Obrusy, swieczki, reczniki,posciel,wazony,kwiaty, i tak dalej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Oboje z mezem jestesmy ubezpieczeni w AOK (2 lata). Maz pracuje ja nie. Tydzien temu mialam robiony zabieg inseminacji w Polsce i zastanawiam sie czy AOK zwroci mi pieniadze. Moze wiecie cos na ten temat.Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach
Kassay-dziewczyno zwierzatka plci zenskiej sie sterylizuje,a meskie kastruje.Wogole juz tak intymne tematy powinnas zachowac dla siebie,ciekawa jestem czy twoj maz chcialby zebys pisala o jego tak prywatnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach
Kassay-Ach przepraszam w dodatku nieslubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszsz... nie zdzierże jakim trezba być człowiekiem by pouczać innych w niewybredny sposób , nie mając zielonego pojęcia o czym się mówi :-o i to jeszcze anonimowo :-o . wrzuć w wyszukiwarkę \"sterylizacja męska\" a potem \"kastracja \" . a nastepnie oceń swój własny pomarańczowy wpis w skali \"obciachowości\" od 1-10. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się komuś pojęcia zajączkują to niech się chociaż nie wychyla . . Kastracja (od wł. castrare), zwana też wytrzebieniem, jedna z metod sterylizacji, polegająca na chirurgicznym usunięciu gonad męskich (jąder) lub żeńskich (jajników), obecnie niemal nie stosowana. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A meza kassay
to przeciez nikt nie zna, zapomnialas pomaranczko ze to wirtualny swiat ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - dobrze gada, dać jej wódki!!!!!!!!!!!!!! chociaz przy takim upale i tak wczesnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak....
kasia wczoraj ze niby tabletka hormonalna to nie antykoncepcyjna hihi, musisz sie doszkolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do męża Kassay to tylko dobrze o nim świadczy ,że wziął na siebie kwestię antykoncepcji nie każdego mężczyznę stać na taką decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×