Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

no własnie, trzeba kombinować, ale dopytaj o tę opłatę drogową, mój mąż jak daje papiery do kontroli, to zawsze z tym kwitkiem i jak do tej pory nie było problemu, a dowiedział się o tym od urzędnika właśnie z zoll-u podczas pierwszej konroli anulka a konkretnie czego szukasz? jest tyle rzeczy na ściane, że głowa boli, z czego to ma być wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, ja ślepa!!!!!!!!!!!! już widziałam my mamy tapetę u małej w pokoju, a jako ozdobniki - obrazki, taki gościu u nas maluje za śmieszne pieniądze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag - jak tylko się zapytam to dam znać, nie codziennie gadam z mężem, tak więc chwilę cierpliwości, jak tylko będę dokładnie wiedziała to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tego to ja nie wiem , ale może jak sie przejdziesz po sklepach zabawkowych to coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba nie tylko w zabawkowych tam gdzie można kupić artykuły wykończeniowe, sama pisałaś ze OBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już do łóżka idę, sama bo sama, chociaż nikt mi przeszkadzać nie bedzie, jutro spię do bólu, bo Boże Ciało, no chyba że moja mała wyśpi sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 i tyle z mojego spania do bólu 😠, no ale cóż i tak kocham tego mojego szkraba najbardziej na świecie 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak to jest z tym wolnym dzisiaj ? mój mąz mówi, ze ma wolne, ale tylko toeretycznie bo idzie na nasze mieszkanie coś tam zobaczyć, a jak go znam to pewnie będzie coś robił limes - ale macie fajnie, w Dreźnie ponoć ładbie, no i ta Elba 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kombinatorzy z was
tego sie nigdy nie oduczycie,co, polaczki? ale zycie was kiedys ukara za kretactwa :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazaro
Halli hallo, u nas w Bremen tez calkiem normalny dzien pracy. Slonce swieci ale mam wieczorkiem troche deszczu dostac. Musze isc zaraz na zakupy zanim zrobi sie wszedzie pelno.Widac ze jest naprawde dözo bezrobotnych;-) A my Mam w Bremen jeden sklep Edeka ktöry ma cala dobe otwrty.Moze powinnam zaczac tam zakupy robic.W spokoju. Wczoraj obejrzelismy mieszkanie i bylo w zasadzie ok ale jakos nie jestem pewna.W lazience niema wanny i okna no i zachodzacego slonka bym niewidziala.Za to nowo wybudowany budnek (1995), tylko 6 rodzin,wszystko nowe i po dachem z drewnianmi schodkami nad poddasze. No nie wiem co robic.Boje sie ze jak nie wezme to bedziemy jeszcze dalsze 12 miesiec szukac.Laminat nam nawet zaplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swiatecznie:) u mnie swieto:) Anulka cos mi ptaszki cwierkaly ze HORNBACH-ale za te ptaszki nie jestem pewna-sama tam kupilam lampke nocna z Kubusiem;) Pozdrawiam wszystkie swiatecznie. Kassay rozwaz wszystkie za i przeciw-moze warto poswiecic zachodzace slonko w zamian za kameralnosc 6 rodzin-budynek 12 lat to prawie ze nowka w budownictwie-decyzja i tak do Ciebie i nieslubnego nalezy-wstaw w myslach mebelki i juz bedziesz wiedziec dziecka spytaj jak mu sie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej RATUNKU ! dziewczyny przypomnijcie mi co to była za seria kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej , chyba Dziunia o nich pisała jak była mowa o neurodermitis . kurcze mam na końcu dzioba.no... i nie mogę sobie przypomnieć . muszę kupić dla siebie jakiś szampon bo często myję włosy a od jakiegoś czasu strasznie mnie swędzi skóra głowy i to kuchnia nie jest łupież , muszę ją jakoś nawilżyć chyba :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! przypomniało mi się PHYSIOGEL !!!!!! . o raju ale się umordowałam , uuufffff . to tak męczy jak się wie a nie mozna sobie przypomnieć !!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasaay może warto się zdecydować , budynek w miarę nowy i tylko kilka rodzin,wszystko przemawia ZA , a wanne zawsze można wstawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ponad tm mieszkaniem jest jeden poköj do ktörego sie po schodchach wchodzi.Ale to taki maly poköj.Dözo niemozna tam wstawic wlasnie po ma skosne scian i to nawet dözo. Co do oszczedzania wydaje mi sie tez ze mozna nawt dözo w poröwnaniu do tego co teraz mamy.Lazienka jest nawet wystarczajaco döza aby moze mala wanne wstawic.Ale jak pomsle o tym ze slonce tak nad nami przechodzi ze ja ani wschodu ani zachodu nie bede widwac no to jakos nie chce mi sie .Boje sie ze bede smutna poprostu. Tak, wszystko nowe i röry i wogöle.Moglabym wam nawet dac Link: www.immobilienscout24.de/findNew.national/resultDialog.go;jsessionid=C601848A6B61D7F778FAEBA1A1FD248D.worker1?iac=0&event:doExpose=go&style=is24&is24EC=IS24&results.resultList=40565821&obIdControl=40565821&_s_peprm=6 mam nadzieje ze funktionuje. To jest to po lewej stronie na görze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam bardzo dziękuję za ekspresowe odświeżenie pamięci :-) jajeju to okropne jak człowiek na na końcu dzioba i ni- hu- hu nie idzie dalej :-o . ale teraz już poczytałam , wypisałam zamówienie na próbkę z kwiecistym uzasadnieniem ;-) . ale i tak chyba kupię wcześniej , bo kręci mnie ten brek Emulgatorów ! dla siebie szampon a dla małego crem tylko cholerka nie wiem czy ten normalny czy ten z PEA ? Dziunia ty chyba maszs doświadczenie na polu Phisiogelu 😘 . z szamponem tez mam problem bo mnie swędzi głowa tak jak by była sucha ( no to niby ten z odżywką) ale szybko przetłuszczają mi się włosy no to chyba kurcze taka sucha to ona nie jest ( to by pasowało ten zwykły) . RATUNKU ! jak testowałyście na sobie to napiszcie mi proszę !! 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.immobilienscout24.de/findNew.national/resultDialog.go;jsessionid=EB1A8944133DC89B2C4F24C23FA20BD1.worker1?iac=0&event:doExpose=go&style=is24&is24EC=IS24&results.resultList=40565821&obIdControl=40565821&_s_peprm=6 Dziunia a z kad ty wiesz ze na poludnie? Wczoraj jak odladalismy to mieszkanie byla 18:30 i slonka bylo prawie ze nie widac bo bylo jakgdyby nad dachem ale z drugiej strony balkonu.A tam nawet jakby zachodzilo to bym niewidziala bo blok stoi ktörego na zdjeciu nie widac. Na ten görny poköj poszlibsmy my i dopiero jak möj dözy by sie wyprowadzil zeszli na döl. No musze sie naprawde zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak bym chciała zobaczyć to mieszkanie :-( ale mi kurcze link otwiera ale pod linkiem nie mam mieszkania 😭 tylko jakies pierdu dyrdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ten link nie idzie. Moze teraz: www.immobilienscout24.de/findNew.national/resultDialog.go;jsessionid=EB1A8944133DC89B2C4F24C23FA20BD1.worker1?iac=0&event:doExpose=go&style=is24&is24EC=IS24&results.resultList=40565821&obIdControl=40565821&_s_peprm=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balkon chyba idzie na pölnoc czyli slonko przechodzi mi nad glowa co? I pomlilam sie .Sa to w sumie razem 8 rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie coś mi ci na stronie Scout24 piszą : Wenn Sie länger als 20 Minuten keine Eingabe mehr gemacht haben, wurde aus Sicherheitsgründen die Verbindung zu unserem Server automatisch unterbrochen. Dies gewährleistet den bestmöglichen Schutz Ihrer Daten vor Außenstehenden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×