Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość edit0021
w tym liscie on napisal ze dziecko nie sprawia zadnego problemu i jest niewazne ze to nie jest jego ze pomoze mi finansowo i jeszcze to ze musze sie z nim jak najszybciej ozenic ze wzgledu na ubezpieczenie to wszystko mam czarne na bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ojczym mojego chlopaka jest niemcem i on nam to doradzil zebysmy tak postapili bo to jedyne najlepsze wyjscie dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
jeszcze jedno pytanie jezeli ten niemiec zlozy papiery o rozwod to co mi moze grozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
on ma na imie Birol a jego mama jest z tym niemcem 12 lat po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
moja rodzina zyczy mi wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,no,no dziewczyny na chwilę was zostawić a tu takie historie fjiu fjiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi się to za przeproszeniem k.u.p.y- d.u.p.y nie trzyma. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę trawić objadek a była dzisiaj tak : - zupa cebulowa do tego grzanki z kardamonem - młode ziemniaki - mizeria z koperkiem i ....... -pomidorki ze świeżą bazylią i ze świeżym oregano z własnych doniczek ;-) mmmmmmmmmmm-miam to wy się tu oblizujcie a ja się sprowadzę do pozycji horyzontalnej :classic_cool: i poczekam jak małż zrobi kawkę frape, na ten upał jak znalazł ! 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wy chyba przodownikami pracy zostaniecie :classic_cool: taka produkcja w tak krótkim czasie :classic_cool: nie wypowiadam sie na temat szeroko poruszony powyżej, bo ja polka, ślubny na szczęście też, przygód póki co nie szukam, a jak zacznę to z pewnością nie z turkami ale sytuacja, nie co co, tylko pozazdrościć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie, to się dzisiaj obijałam, jednak działka, oczywiście nie swoja, działa cuda, solarium nie potrzebuje przez kilka miesięcy, truskawki to mi uszami wychodzą, a dziecko to się chyba na stojąco nauczy zasypiać :classic_cool: cały dzień na dworze w miłym towarzystwie, bez pospiechu i żadnych obowiązków normalnie 😍 takie zycie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piątek, gorący, upalny, słoneczny.... moje dziecko jeszcze śpi więc mam chwilę wolnego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj tłok :-p . nawet się nie mam z kim pożegnać :-( . tak, tak moje drogie ... . idę popełnić samobójstwo :-o . 30 stopni w cieniu a ja, jak tylko wytworzy się para zamykam się w garderobie i..... będę prasować 😭 . juz mi się tak spiętrzyło, że nie mam co czekać na ochłodzenie :-( a najgorsza jest świadomość, że moje chłopaki włożą taki podkoszulek czy spodnie tylko na parę godzin , po szkole i przedszkolu to co mają na sobie ląduje od razu w pralni 😭 . już nie ma dla mnie ratunku !!!! . żegnam 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :):) kasiu k pisalam na gg do ciebie ale nie odpisywalas:(:( mam nadzieje ze u was wszystko dobrze ja mam @ i masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam @ w wydaniu : \" oberwanie chmury \" :-p jeszcze żyję ! wyszłam z garderoby uzupełnić elektrolity :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO ja to masakra a jeszcze w pracy siedze niedosc ze skwar to my tu klimy nie mamy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze tu dramatu
pt : "Rozkosz buchajacego w poludniowy skwar zelazka" odslona druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas tez teeeeeez tak goraco i glowa mnie boli i wogöle.Prasowalam o 15 a teraz nieslubny pojechal z maluchem na Feier a ja zostalam w domu.Powiedzialam ze w taki upal niebede pöl godziny w samochodzie jechala.A tak pozatym to zepsula nam sie \"oziebiarka\" w aucie. Wlasnie planuje pöjsc pod prysznic bo to zawsze ochladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest u was tez tak ze po kazdm praniu brakuje jakiejs skarpetki?Nie wiem czy nasza pralka je pozera ale mam juz chyba z siedem i brakuje pary :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm skarpetki raczej zawsze mam co do pary,ale ostatnio moja pralka wygryzla dziury w nowiutenkich spodenkach Olivera... z Kubusiowego kompleciku;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wymiękam przy takim upale 😭 34 st w cieniu o godz 15-tej szał w trampkach, a co będzie w lipcu??? miałam pracowity dzień, co prawda nie prasowałam, ale zakupiłam sobie sukienke na to wesele, taka jak mi się podobała, pani ekspedientka doradziła i w końcu mam coś co jest ładne, modne i do mnie pasujęce, dalej zawiozłam torbę z polskim jedzeniem dla męża, zabawiłam na \"tłuczeniu szkła\" u panny młodej i niedawno zawitałam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen - w prezencie dostaną bon do gdańskiej matarni na 500 zł mam nadzieję, że będą zadowoleni nikusia - mnie dzisiaj nie było na gg, ale koleżanka z pracy miała moj komputer właczony dlatego świeciłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Anulka-jak sie czujesz?Czy wszystko u ciebie ok?U mnie nie za dobrze ,bylam we wtorek u lekarza na CTG i pokazalo skurcze,dostalam tabletki,wczoraj znowu pokazalo skurcze,zwiekszyl dawke.Zobaczymy co bedzie w poniedzialek.Mam lezec i nic nie robic.Mnie nic nie boli,ale brzuch robi sie twardy,a po tych tabletkach czuje sie fatalnie,cala roztrzesiona jestem i krazenie do du....Podobno duzo kobiet w tym tygodniu ma to samo co ja,moze to te upaly,lekarz tez nie potrafi sobie tego wytlumaczyc.Mam nadzieje,ze u ciebie wszystko ok,daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joj jakie tu pustki pewnie wszystkie pobalowalyscie hihihihihi :D a ja znowu w pracy juz nie moge sie doczekac niedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio.... e-v-o-bierzesz magnez?? na skurcze najlepszy nie tylko lydek;) ale wogole....przy koncowce sie juz odstawia,bo moze zagluszac to co potrzebne do porodu czyli skorcze ,ale jak jeszcze czas na porod to mozesz bez obaw lykac -ja mialam jedna wieczorem muszujaca tabletke w szklance wody rozpuscic i wypic-trzymam kciuki za ciezarowki;) Kasia k-udanej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×