Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gingera-biore magnez 2 razy dziennie.Lekarz mowi,ze musze wytrzymac 3 tygodnie,bo wtedy pluca sa rozwiniete.Brzuch jest coraz to ciezszy,ciagnie w dol,jak chodze,wiec teraz wiecej leze,ale jestem strasznie slaba,wiec tak czy tak niedobrze. Mam nadzieje,ze te skurcze przejda.Ty jestes juz szczesliwa.Masz to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen-dzieki za zyczenia,ja mam termin dopiero na 26.07.W piatek zaczelam 34 tydzien,lekarz powiedzial,ze do 36 musze wytrzymac.Nie wiem co z tymi skurc zami,bo mnie w zasadzie brzuch nie boli,ani rozwarcia nie mam ,wszystko jest ok,wyniki moczu rowniez.Nie wiem skad te skurcze.Macica naturalnie musi cwiczyc,ale lekarz powiedzial,ze na takie skurcze ,to jeszcze za wczesnie.Zobaczymy,mam nadzieje,ze przejda po tabletkach i nie bede musiala isc do szpitala. Anulka-wytrzymamy,nasze maluszki tez,wlasnie rozmawialam z moim maluszkiem i owiedzialam mu,ze musi jeszcze siedziec w brzuchu 3 tygodnie,a potem to moze robic co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- anulk a- ja tez trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie❤️ eva - lez, nie ruszaj sie, malo chodz!! ja jak chodzilam rozwarcie z 2 na 7 w ciagu 40 min mi przeszlo...lez, wypoczywaj, bedzie dobrze!! tu tez upal, padam na twarz....:\\ Ja tez kubusiowy pokoj robie, ale ze sklepu http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/Mt_BrowseCatalog-N;sid=HPidm45ur_ufm8gEsmD_k49kz9ryo3tS4X0=?CategoryName=de_DE-li%2e88%2e40&pg=0&sz=9&lnav=star/inc/star_navi_left&ziel=starnavi no i kupe rzeczy na eba-u:) w sierpniu, wrzeniu przeprowadzka, chcemy mieszkanko kupic, ale cicho sza;) nie mam swrca wynajmowac i tracic tyle kasy co roku:O ok Jas mruczy za piciem uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda berlinska na najblizsze
zachod dostanie troche deszczu, a berlin pewnie ze dwa-trzy dni pozniej :( http://www.wetter.net/n34.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i juz wróciłam było bardzo fajnie, zabawa super, ludzi full, jedzenia i picia do bólu, teraz idę jeszcze troche odpocząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie macie może namiaru na jakąś internetową księgarnie podręczników. Chcę kupić książkę do nauki języka niemieckiego Theman aktuell 1 i nie mogę tago znaleźć a w normalnych księgarniach nigdzie nie ma. A mi niedziela zaczęła sie koszmarnie jak rano wchodziłam do łazienki ok 7 spadł na mnie duuuży pająk fuuuuuuu siedział na framudze nie lubię, nie lubię, nie lubię kawy nie musiałam już pić takie ciśnienie miałam pisk też był aż małą przestraszyłam wszystkim miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a mnie tu wczoraj nie było bo wyrwaliśmy się z tej naszej dziury na zakupy , głównym celem były sandały dla młodego, miałam już upatrzone takie Wolfskina,że niby można w nich tez chodzić po wodzie ;-) ale musieliśmy jechać przymierzyć . wy tez tak macie, że jak coś chcecie dla siebie kupic i tego szukacie to nic nie wychodzi :-( albo fason nie taki :-( albo waszego rozmiaru nie ma :-(a jak jedziecie na zakupy w innym celu to udaje wam się upolować coś fajnego ? . ja tak mam !!! i tak było wczoraj :-) pojechaliśmy po sandały a ja kupiła sobie TAK ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM :-p sukienkę jensową z bufkami z firmy Magnum bieliznę Triumpha (o 20 Euro taniej ) i spodnie Mexxsport wszystko idealnie pasuje :-) . o ! i najważniejsze ! tralalla już nie będą nękać mnie reklamami :-D zakupilismy odtwarzacz DVD z twardym dyskiem jejeje !! teraz to sobie zacznę film 10 min później oglądac i chrzanić eklamy PRZEWIJAMY PRZWIJAMY!!!!!! . ale się cieszę ! . obiadek rybny na mieście . potem lody i kawusia 😘 spacerek po starówce 😘 wszystko sprawnie i bez większych ekscesów ze stony moich chłopców :-p . . a dziś świętowaliśmy w parafii Boże Ciało dziś - bo czwartek był w nas roboczy :-( jak to w ewangelickiej krainie . msza , procesja a potem festyn u księdza na podwórku tradycyjnie Kesselgulasch, Bratwurst, Karofelsalat, Nudelsalat , Bier i takie tam nawet fajnie bo obiadu dziś nie musiałam robić :-p . a teraz PAPA bo oczekuję gości . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym doskonale cię Skagenka rozumiem bo ja mam ARACHNOFOBIĘ :-o . i pająki mnie przerażają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . teraz to już na prawdę znikam 😘 . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skargenka - ja sie z tej ksiazki wlasnie uczę, tylko ja płaciłam duzo mniej pajaków tez nie znoszę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24 DZIęKUJE !!! Kasia k a gdzie kupiłaś tą książkę ? ja w księgarniach jej nie widziałam a i ile dałaś za swoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, po kikutygodniowej przerwie, dzis zawitralismy do domu. w Polsce bylo...... SWIETNIE!!!!!!!!!! oczywiscie nie chcialo sie wracac, nadrabiam zaleglosci, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej . na kartkówce z chemii 1. Właściwości metali : głównie glany, ogólnie czerń, dużo łańcuchów i napisów, kolczyki gdzie sie da, długie włosy, muza w uszach 24 h na dobe, pacyfki, pentagramy, tatuaże i okrzyk powitalny AVE :) . miłego dnia ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zadecydowałam ;-) . u mnie będą dzisiaj Kartoffelpuffern i pomidory ze świeżą bazylią :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMES----> . Desperate Housewives Die Housewives machen Sommerpause und kommen ab Herbst wieder mit der Fortsetzung der dritten Staffel . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u nas w polsce taki skwar ze masakra ledwo do pracy weszlam a jestem juz spocona :(:( mam nadzieje limesku ze z kaja oczkami bedzie coraz lepiej trzymam kciuki . mam nadzieje ze wszystkie bedziecie mialy udany poniedzialek buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russell
witam, skargenka ja za komplet płaciłam jakieś 70 kilka zł bo brałam tez ćwiczenia :P marta, fajnie że wróciłaś 👄 a u nas troszkę się ochłodziło :classic_cool: nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia - po wczorajszej rozmowie bedzie to lipiec, prędzej jakieś wakacje i prosto do D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - określił to sie mężuś, ja tylko jego słowa powtarzam :classic_cool: a wakacje to może na cyprze, chociaż znając zycie znowu wylądujemy w grecji albo w maroko bo tam mamy znajomych no i zawsze na noclegu zaoszczędzimy, ale nic nie mówie dopóki nie pojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu k to sie bardzo ciesze ja od 2 lipca jestem juz na stale to sie zklikamy i spotkamy na pogaduchy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... albo nie może ja jednak zrobię jakieś mięsko ;-) z jogurtowym sosikiem na przykład i do tego te pomidory hmmm strasznie mięsożerna jestem :-o Marienchen ------> myślę że cię ten fakt mimo wszystko ode mnie nie odstraszy :-p bo zapomniałem wtedy dodać, że owszem nie zawsze mięsko na mym stole jest ale to mylące jest, bo ja bez mięska nie funkcjonuję :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×