Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

z tym ostatnim jest taka sama historia 😭 a Dzinia weszła!!! buuuuuuuuuu to niesprawiedliwe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i ty też widziałaś a ja to co :-o :-p nie lubią mnie na Scoucie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia gdzie jesteś ? ty specjalistka od komputerów zeznawaj co jest grane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.....nie rozumiem.Naprawde moge tam wejsc kiedy chce i widac wszystko. No dobra to idz na : www.immobilienscout24.de Wybierz :mieten Niedersachsen kreis verden Zimmer: 3,5 do bojetnie Kalt miete do 420 powinno zaraz jako pierwsze byc widoczne.Mieszkanie w Oyten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen tak dokladnie to nie wiem czy plac zabaw blisko jest.Jak sie na karte patrzy (jest przy tym mieszkaniu na scout)to mamy zaraz niedaleko jeziorko i troche cos podobnego do malego lasku.Pare kroköw dalej sa pola i laki co z koleji dla mnie dobre do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego niemozecie wejsc?????Ja wlasnie tam teraz bylam.Wezcie tego ostatniego linka. Albo tutaj jeszcze raz: www.immobilienscout24.de/findNew.national/resultDialog.go;jsessionid=EB1A8944133DC89B2C4F24C23FA20BD1.worker1?iac=0&event:doExpose=go&style=is24&is24EC=IS24&results.resultList=40565821&obIdControl=40565821&_s_peprm=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem . . EUREKA !!!!!!! . trza se na jakieś \" ciasteczka\" pozwolić :-D . cookis znaczy się :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj blismy.Przeciez pisalam ze o 18:30 ;-) Mariechen to jak Ty moje posty czytujesz????? Zaraz przy tym Domku niema nic.Parking. To znaczy taka mala piaskownica jest.Ale plac zabaw?No chyba ze przy tch blokach.Tam napewno. A moze pojedziemy dzis jeszcze raz ogladnac okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia z twojego tez nie wchodzi ;-) to grubsza sprawa z tymi ciasteczkami jest :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty słodkości możesz a my najwidoczniej mamy szlaban :-D . ale postępujcie wg instrukcji Kassay ja juz tam jestem i se obejrzę :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tam napisane : Die Eigentumswohnung befindet sich im DG rechts in einem Mehrfamilienhaus mit rotem Außenverblender. Die insgesamt acht Parteien verteilen sich auf drei Etagen. Es handelt sich um eine Maisonettewohnung, d.h. von dem Flur führt eine Raumspartreppe in ein Dachstudio. Die Wohnung besteht aus einem Flur, Vollbad, Küche, Schlafzimmer, Kinderzimmer und Wohn-/Eßzimmer (beide mit Ausgang auf den Südbalkon) sowie einem kleinem Dachatelier. Küche und Bad sind weiß gefliest. Das Bad ist mit einem WC, Waschtisch und Dusche mit Duschabtrennung ausgestattet. Zu der Wohnung gehören ein Abstellraum auf dem Balkon, ein Kellerraum und ein Pkw-Einstellplatz sowie ein Fahrrad-/ und Waschraum zur Mitbenutzung. jedyny blad ze to mieszkanie o ktöre chodzi jest to po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Jo :-))) W zasadzie to trzeba to w Browser miec na stale chyba ze link zostal.Ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Dziunia.Wlasnie wczoraj jak zesmy ogladali to maly sobie tam wszedl sam i trala la a ja sie wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorośli tez mają z nimi problemy :-( to taki patent by zaoszczędzić miejsce musisz tylko zacząć od dobrej nogi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sięwydaje że ten szkić nawet jak od tego to to jest taki \"negatyw\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe wyposażenie to wg mnie - sanitarne ! i kuchenka w to nie wchodzi u nas mówi się\"biały montaż\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo szkic \"negatyw\" albo zdjęcia odwrotnie przyjrzyjcie się ! wszystko jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia bo to stosunkowo nowy blok i niestey chodują sobie narodowego grzyba , dlatego nie ma tych wyciagów nawet w kuchni czy łazience , w Polsce (przynajmniej jak na razie ) nie do pomyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zuzanna
hej!!! mam do was pytanko, jakie sa teraz modne ciuszki w niemczech??? jade tam w przyszlym tyg na wymiane i nie chcialabym wyjsc na jakas zasciankowa dziewuche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to sięw głowie nie mogło pomiesciś że na to przepisy pozwalają a prawda jest taka że kominy wentylacyjne zajmują za duża miejsca i tym samym są za drogie , a na grzyba to się wydrukuje broszurkę o prawidłowym wietrzeniu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×