Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Mariechen widzę , że jesteś anty nastawiona do kredytów, albo masz jakieś złe doświadczenia, ale kredyty sa dla ludzi , większość nie może sobie pozwolić na zakup np. samochodu więc bierze kredyt, sama tak robilam , bo inaczej do śmierci przy polskich zarobkach chodzilabym piechotą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara , zaraz bedzie ze ja naganiacz 1 , a Ty 2 i ze potem kasa bedziemy sie dzielic:) Od sprzedazy kart :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczam , że nikt nikogo do niczego nie zmusza haha, nie jesteśmy pośrednikami kredytowymi, każdy maj swój rozum i decyduje o zawieraniu kredytu, a umowy kredytowe jak najbardziej radzimy czytać dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie to Ty zaczęłaś , Ciebie będą podejrzewać, ja działam pod Twoja presją hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeoonoowkaa
Mariechen a mozesz przetlumaczyc to co napisalas po niemiecku? O co to chodzi? Z gory dzienks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen wlaśnie co to tecn Schuf , czy to coś w takim stylu jak w polsce biuro informacji kredytowej , czyli informacje o dłużnikach ? Jak z płatnościami zalegasz to zaraz trafiasz na listę niewypłacalnych dłużników? A co do wczasów na kredyt to też jestem przeciwnikiem, ale meble na kredycik to czemu nie? Kazdy ma swój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen ubezpieczenie jest dobre, bo dopłacasz tylko kilka euro rocznie a w razie czego , splte twego zadlużenia przejmuje ubezpieczyciel, tylko trzeba się dobrze poinformować czego konkretnie ubezpieczenie dotyczy. A co do tej opcji że \"zastrzegaja sobie zmiany \" to też mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen chociaz jakiś ciekawy i przydatny temat na forum się wkręcił, Ty duzo wiesz bo mieszkasz juz sporo lat w de, no i mam nadzieje , ze niedługo Cafeterianka napisze jakie ma doświadczenia z ową kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bankow to każdy ma podobne zasady, ubezpieczenia, informacje do biuRa kredytowego, muszą sie jakoś zabezpieczać przed nieuczciwymi klientami, po prostu tak jak napisałaś trzeba czytać miedzy linijkami i pisane drobnym maczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferują , ale nikomu nie każą korzystać, a jak już się ktoś zdecyduje skorzystać to powinien przeczytać co oferuje ubezpieczenie , a nie potem mieć pretensje , że nie dostał odszkodowania skoro nawet nie wiedział jakie warunki ma w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to miało być z mickey maus chyba, ale takiego nigdzie nie ma , może już wycofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... dzieki za linka z telewizorami- chodzilo o Micky Mouse ale i tak sie moze przyda, jeszcze mam jeden punkt zaczepienia. vidiothek w Glesernkirchen, swojego zasu prowadzili sprzedaz tyh telewizorow. \"Papa\" Madleen ma zadanie wiec kupic, i przywiezc :P my dzisiaj z Madleen na basenie bylysmy :) wyszalala sie .... a ja nabiegalam sie za nia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslcie ze ja robie takie bledy , np TYH .... ja nie mam klawisza C wiec nie zawsze uda mi sie wcisnac to co pozostalo z C :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag dzieki :) tu tez juz bylam, tyle tylko ze wyrzuca tylko strony z UK lub USA , a nie mam zamiaru sie piep.......yc z takim kupowaniem, niech sie \"erzeuger\" postara :P :D:D:D:D ale dzieki za tipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej drugiej stronce jest, tyle tylko, ze nie podaja ceny wszystkim, tylko jak sie jest zameldowanym, a zameldowac sie mozna jezeli ma sie firme.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jakoś dziwne mi się wydaje , że nigdzie ich nie ma, ani na ebay, ani w sklepach z rtv , ani w sklepach dla dzieci, trudnodostępne albo wyprzedali kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze jeszcze rok temu napewno to bylo, moze faktycznie wycofali to, mam nadzieje ze cos sioe znajdzie. 75% moih dzieci juz spi.... tzn Marcell juz spi . a Madleen w polowie :D:D:D:D juuz zasypia na stojaco po tym basenie :D ja z reszta tez, ale dzisiaj musze bwytrzymac troche dluzej, bo jak ide o 10 spa to juz o 5 jestem na nogach. I co tu robic jak wszyscy spia, dzisiaj o 6 juz pralke puszczalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes rzuc linka mimo wszystko, jak nie znajde myszki, bedzie Princess miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamar
Dzien Dobry 🖐️ Ja tak z ranca. Kregoslup mnie poprostu bardziej boli gdy spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... widze, ze tu cisza.... ja robie obiadek, udka kurczaka z warzywkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes- szukaj, szukaj :) my po obiadku,tzn reszta, ja cos nie mam checi na miesko... siorpie sobie cieply kisiek truskawkowo-waniliowy :) tam nie jakos naszlo dzis ide pozegnac kolezanke :( wyprowadza sie do Berlina :( .......... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×