Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość browarowa zocha
ludzie sa wscibscy ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browarowa zocha
widze sprzatnko na calego trzepanie tepisiow szorowanie duszy panny pucuja az wiory leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spowrotem.... musialam wyrwac zeba :o bolalo, mimo zastrzyku :o :o .... musze sie pozalic nad soba .....;) mariechen. tak cos rakiego jak Kassay, nastaly niestety czasy, kiedy nawet jak jest sie na wychowawczym to trzeba zarabiac .... :( no aloe ciesze, sie ze bede cos robila, no nie jest to to samo co kiedys, tam to dopiero mialam kontakit z ludzmi :) no ale chociaz bede cos robila, na swoje kosmetyki chociaz zarobie ;) a propo kosmetykow- siostra (kosmetyczka) polecila mi chusteczke do zmywania makijazu SENSAI firmy KANEBO??? taka sciereczka tak naprwde. namacza sie ja tylko w wodzie i zmywa makijaz, bez zadnych srodkow, wyplukuje sie ... itd....sluzy jakies pol roku, wiec wydajniejsza jak rozne preparaty, a jak ktos na prawie wszystko jest uczulony, jak ja to0 to jest swietne rozwiazanie. polecam. kasia k, teraz napewno mi ktos dowali, ze ja zarabiam na wyChowawczym ;) :;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen , wiem ;) zobaczymy w ogole jak to bedzie, ja jeszcze tego nie robilam . u nas sie rozjasnia, mam nadzieje, ze bedzie lepiej, choc w weekend, jak przyjedzie Madleen papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale marta nie
jest zatrudniona u zadnego pracodawcy tylko sobie "siedzi w domku" wiec moze isc doi pracy jak chce nawet na 100 godzin tygodniowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaHB----> muszę wyczaić te ściereczki Kanebo ale powiem wam, że ja parę miesięcy temu kupiłam coś takiego z Tchibo i jak dla mnie absolutna rewelacja ! . na początku byłam sceptyczna ale po zmyciu makijażu (samą wodą !) tą ściereczką, przetarłam twarz nasączonym wacikiem i...... nawet po tuszu nie było śladu !!! nic ! absolutna czystość !!! zaraz poleciałam i dokupiłam tych ściereczek :-) . dermatolog poleciła mi mojego młodszego myć jak najczęściej samą wodą :-o gdyby nie ta ściereczka to miała bym problem ;-) jak nie pozostawia resztek kosmetyków to tym bardziej dokładnie wymyje mi dziecko :-) . wszystko fajnie ale mnie się wydaje, że to taka sama mikrofaza jak w tych ściereczkach do \"pucowania\" , nawet logiczne skoro dokładnie wyczyści sprzęty w domu to niby czemu nie skórę :-p , one się chyba tylko różnia opakowaniem i ceną :-D . warto ! . mówię to bo może ktoś tez ma problem z wrażliwą skóra 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraziłam sobie próbę zmycia makijażu irchą hłe hłe hłe :-D :-D :-D teraz muszę wytrzeć monitor :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . dobra lecę poprasować bo mi mój \"parowiec\" rozerwie :-p . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :-) a ja wlasnie musialam cala paczke mleka zmyc z podlogi(jeremmy).No to ja zmywam a on juz prz PC.Ja do PC a on juz przy patelni:-)No taki pedziwiatr. Wczoraj byla paczka smietany na podlodze.Moze bedzie kucharzem . A tutaj tak fajnie sloneczko swieci.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden zbiornik parowozu już zużyty uhhh jeszcze tylko dwa kosze do przeprasowania 😭 jessssooooo ale się nazbierało :-o . a znacie dziewuszki taką polską firmę GRANNA ****************************************************************************** http://www.granna.pl/index.php?menumain=1&names=media ****************************************************************************** moim zdaniem wszelkie pochwały na ich temat są zasłużone :-) . polecam dla własnych dzieciaczków i na prezent ;-) . kto zna ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyyyyy ! właśnie natrafiłam na \"pocztę\" miałam podobną jak byłam mała i baaaradzo jąlubiłam , kurcze aż mi się cieplutko na sercu zrobiło 😍 http://www.granna.pl/index.php?menumain=2&names=mojezabawy . a moje dzieci lubią zagadki smoka obiboka , ja się cieszę bo to po polsku ;-) http://www.granna.pl/index.php?menumain=2&names=katalogview&gorabaner=2&idgry=29 . w ogóle to dużo się pojawiło nowego od ostatniej mojej wizyty na ich stronie muszę dokładnie przewertować :-) jak wyprasuję :-( . a jak macie te gry w \"repertuarze\" to powiedzcie jakie są wasze ulubione (waszych dzieci) pa 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, od jutra zaczynam swoja prace, wyglada ze bedzie ok. firmy Granna nie znam, ale maja ciekawa oferte. poczta tez fajna :) rana po zebie napieprza jak cholera, sorry za wyrazanie ale ona naprawde NAPIEPRZA!!!!! spadam, zagladne pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooooooo ja dalej pasuje 😭 😭 😭 😭 . no .... przyznaje w międzyczasie był deserek z rodzinką a na deserek świeży orzeszek kokosowy mmmniam dzieci wypiły mleczko z orzeszka a my kawunie :-) . a teraz znowu w kieracik :-( . nie wiem czy jeszcze będę miała dzisiaj siłę tu zajrzeć zwłaszcza , że dziś \" odwiedziny\" męża :-p znaczy w komplecie jesteśmy . pa 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay - moja mała własnie umyła sobie głowę płynem do higieny intymnej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie polski program TVN, dzisiaj w UWADZE leciał program o niemieckim urzedzie Jugentamt i o jego poczynaniach z dziećmi polaków i dziećmi innych narodowości. Az sie popłakalam , tak mi żal tych dzieciaczkow, i tych rodziców , jugentamt zabiera dzieci matkom po rozwodach z niemcami, uzasadniajac swe decyzje tym , że matka może je uprowadzić do polski, jugentamt utrudnia spotkania matki z dziećmi, telefony raz w miesiącu po 5 minut i to nadzorowane, nie pozwala rozmawiać po polsku, chociaż to jezyk ojczysty dzieci, nie pozwala na nauke w polskiej szkole , choć dzieci tego chcą , jeżeli zostają z ojcem niemcem nie mogą uczęszczać na nauke polskiego bo to podobno szkodliwie dziala na ich psychikę. A najgorsze jest to że nie ma rady na JUgendamt, ma on status tzw: PIERWSZEGO RODZICA, czyli ich słowo i decyzja jest ważniejsza od rodzica biologicznego. Sprawa trafila do najwyższego trybunału konstytucyjnego , ludzie czekaja na wyrok obciążający działania jugentamtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa ta
dopiero trafi do Trybunalu po otrzymaniu raportow od tych rasistowskich skur..........................!!!!!Jestem tak strasznie zbulwersowana ta sprawa,ze nie mozna w ogole tego w zaden sposob wyrazic.Zeby w tak straszny i podly sposob ponizac i upadlac polskiego rodzica.Jeszcze w bezczelny sposb przed kamerami ohydny urzedas klamie!!!!Wreszcie sie wezma za nich-miarka sie przebrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Barbarag
moze wiesz czy bedzie powtorka tego programu ? Szkoda ze go nie nagralas na DVD:O jestem wszoku co przeczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga-powtorka
powtorka dzis w nicy o 2.40 :O szkoda ze tak pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes- 12 lub 11 euro placilam za ta sciereczke. a faktycznie maja swietne kosmetyki kolorowe, ten fluid o ktorym piszesz, to ta kuleczka? bo jest jeszcze taki podluzny ale on jest bardziej plynny, siostra dala mi ostatanio zlecenie i kupilam jej w Duglasie (ona ma jakies 30 km do pierwszego Duglasa, a sama nie pracuje w firmie i nie uzywa zawodowo KANEBO) . bardzo chwali sobie ten fluid, ona ma tez przebarwienia na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag on pewnie jest skrocony, co? szkoda, no ale to i tak duzo daje do myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BarbaraG
ale to sa tylko 4min20s. tak krotko to trwalo? mowili ze beda donosic wkrotce o postepach sprawy, albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też jest artykul jak kogos zainteresowal ten temat, bo mnie osobiście bardzo to poruszyło, śmiem powiedziec , że zakrawa to na rasizm. http://uwaga.onet.pl/1,118,8,31500951,85781712,3882851,0,forum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli jak
rodzice sa Polakami , a dzieci sie w Niemczech urodzily to moga im poprostu odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórka uwagi była zawsze nastepnego dnia rano miedzy 6 a 7 sprawdzic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×