Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość mamusia anastasii
mamusia anastasii nazywa sie sandra:-) no byl w remoncie,nawet dlugo conajmniel pol roku:-) nie zauwazylas zadnych zmian :-) wiec pewnie wyciagneli znowu podatki i udawali ze cos robia:-) kasia jaka jest roznica miedzy tymi schabowymi.ja robie normalnie jak w polsce i wciskam mojemu mezowi ze to niemieckie jesli jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie kasiu !! nie ma zabardzo teraz czasu zeby z toba poklikac ty zreszta tez bo klepiesz kotlety wiec moze wieczorem lub jutro jak masz czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie podpisuje pod tym, zeby ogladac niemiecka TV, u nas polska telewozja jest ze wzg na mojego meza TABU. internet tez mu musze ukrocic :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna pomoc
Dziewczyny potrzebuje namiarow dla swojej kolezanki polskiej fryzjerki z okolic Aachen .....czy ktos takie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowa_22 my na obrzezach miasta, na Osterholz... jeszcze , bo zamierzamy sie przeprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
martaHB masz dzidziusia? Pytam bo Bubera cytowalismi jak dalismi ogloszenie na narodziny coreczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnej różnicy, tylko moi rodzice natłukli małej do głowy, a w szczególności mój ojciec, że tu jest niemieckie jedzenia, a ona że chce polskie, na szczęscie czytać nie potrafi tak więc przez jakiś jeszcze czas nie bedzie problemu, a na razie to mamy wałówkę z PL, która wystarczy nam na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki komunikator
jak nazywa sie niemiecki komunikator tak jak nasze polskie gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co robicie w weekend, bo my wlasnie stwierzilismy, ze w piatek trzeba bedzie gdzies biodrem zakrecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
nie jestem pewna bo na oglo siegam po telefon jak chce pogadac z kolezankami/ kolegami ale chyba moja siostra uzywa czegos z aol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamusia anastazji tak, nasz Marcell urodzil sie trzy miesiace temu, mamy jeszcze corcie Madleen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
mozecie tez do mnie zakrecic...jako babysitter :-) to ja sobie pojde w koncu na romantyczna kolacje we dwoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowa_22 jeszcze nie mamy konkretnego celu, podstawa jest to, ze mieszkanie mus byc Barierefrei, czyli wysoki parter z podkazdem, lub mieszkanie w bloku z duza winda, zeby sie wozek inwalidzki zmiescil, bo takiego bede musiala juz niedlugo uzywac (ale tylko przez kilka miesiecy) no wlasnie co do zakrecenia bioderkiem... ja swoim juz nie zakrece tak jak kiedys ;) a po za tym dwoje malych dzice w domu i brak babci sprawiaja, ze niestety zapominam o piatkowo-sobotnich tancach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OP biodra w niedalekiej przyszlosci co sie wiaze z kilunasto miesiaczna rehabilitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zazdroszcze. jeszcze z dwojka dzieci. Trzymam kciuki ze szybko wyjdziesz z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze Yahoo messenger ktörego urzywaja niemcy. ICQ odradzam bo jest to messenger ktöry podobne jest podsluchiwany ale te informacje sa juz 3 lata stare.ICQ jest on Microsoft a oni \"niezle\" rzeczy robia. Sa ludzie ktörzy bojkotuja ta firme .Biedne dzieci ciezko dla nich pracuja.Tak slyszalam.Tylko powtarzam.Ale jezeli ktos ma inne informacje to prosze o nie. Jo gdzie jestes? Madlen???? Ela??? Gingera?? Barbarag? malutka? Sara? Tofi? Dziunia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nieuzywamy explorer bo mozna latwo go knacken i ma sie Häcker na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
rowniez mi bardzo przykro :-( Bedziemy mocno trzymali kciukí zeby wszystko sie udalo! Mam tez nadzieje ze dasz sobie rade jako mamusia i rekonwalscentka (?) rozowa ale dobre o matko i corko, nigdy nie slyszalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta-23
Witam wieczorkiem. Kassay :) niestety ja tylko wieczorkiem teraz moge tu zagladnac. Pracuje ode rana do wieczora. Dobrze, ze mam fajne klientki, ktore mnie do domu podwoza. CHWALA im za to. A Dziunia jak ode mnie tydzien temu wyjchala, tak zaginela nad swoim morzem. MartaHB.... pozdrawiam ciebie i malenstwo. Daje ci popalic czy masz wzglednie spokojne dni i noce???????? ACHA, stawial polskie TYSKIE: Wlasnie przy nim odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszko 🖐️ u nas tez pochmurnie ale sie troszke przejasnia, no i przestalo padac:-) Ja na szczescie nie musze sie martwic o to by Anastasie w takie dni zabawic bo chodzi do przedszkola. Tam ma tyle zabawyze na ogol sila zabieram ja do domu ;-) Co do zabkow to pamietam to marudzenie i slinienie :-) Jak jej chyba 3 zabek wychodzil to my z mezem po scianach chodzilismy w koncu kupilismy dentinox i chyba pomoglo. Ale ja jestem raczej przeciw stosowaniu \"lekow\" jesli to nie zupelnie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×