Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witajcie🌻 temat pieniedzy i wydawania....swietnie. Ja zawsze mam i wydaje, jak nie mam to tego nie robie,hahahahahah:):):) A teraz was zostawiam, i ide sie szykowac na imienninki i do teatra. Troche trzeba sie ukulturalnic...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 👄 Bylam juz w Wiedniu. Ladne miasto i kolorowe metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szydelkowanie mnie nie kreci, ale jestem ciekawa po co Twoj syn jedzie do tego wiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Limes
Jak juz obiecalm podaje Ci nazwe tych tabletek na odchudzanie-ANTI-FET-PILLEN "XENICAL".Poczyaj sobie na ten temat w internacie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace
marylou napisz synowi smsa zeby powiedzial przewodnikowi o kolorowym metro, napewno godne zwiedzenia, niech najlepiej spedza tam caly dzien ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! marylou, ale takie zwiedzanie metra moze byc przeciez interesujace :D:D:D:D zwlaszcza kolorowego metra... u nas wyszlo slonce, w domu... bo na dworze pochmurno..:( wlasnie po obiadku, a na 17 znowu na urodziny (tym razem Kindergeburtstag)...a wczoraj bylam u Kassay na jej 27 ;) :classic_cool: nara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylou gdzie znalezc wyniki lotto z srody, nie mam telegazety, tzn mama, le nie mam pilota (prawdopodobie go wyrzucilam do smieci) a w srode \"gralam\" moze ja júz \"spie\" na pieniadzach i o tym nie wiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziękuję wszystkim za wskazówki to nie dla mnie tylko dla znajomych, którzy neta nie mają już im przekazałam wiadomości a dziś miałam chwilkę i weszłam na portal portu lotniczego bo chodziło jeszcze o parkowanie samochodu :-o nawet nie trzeba za bardzo \"grzebać\" wszystko bardzo przejrzyście opisane :-) jeszcze raz dzięki 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 123 i cos tam
czy Ty w nigdy w zyciu nie mylas/les zebow,ze reklameujesz to dziadostwo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 👄 Tak Schönbrunn to cos pieknego i wielkiego. Napewno warto tez zabawic sie wieczorem na Praterze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam papiery ze szpitala... ciarki mnie juz przechodza jak to czytam... do tego \"zaproszenie\" do EBS. dwa razy mam isc krew oddac... :( nie robilam tego jeszcze. i najlepsze jest to, ze w przeddzien operacji mam ja sobie odebrac i wziasc ze soba do szpitala... Brrrrr..... 20.10 beda chyba chrzciny Marcella, czekam na odpowiedz pastora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaje w innym szpitalu, mam dostac taka specjalna torbe i zawiezc prosto do szpitala. ale dzwonilam tam, moge zlozyc antrag na to zeby oni mi ja przywiezli jak bede w KH juz, tzn nie mi :P na wszystko trzeba antragi skladac... ide w przyszlym tygodniu po recepte na \"laski\" i gehhilfe :( mam sie uczyc, choc przyznam , ze o kuli bedzie mi chyba dobrez teraz chodzic, bo nozka mnie strasznie napierdala ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wieki mnie tutaj nie bylo. Sporo naprodukowalyscie przez te wszystkie miesiace. Niestety nie jestem w stanie przyczytac tego wszystkiego. Przejrzalam kilka ostatnich stron. Widze, ze towarzystwo bardzo sie okroilo. Ale jak zwykle do grona kafeteriowiczek doszly nowe uczestniczki. U mnie przez ten czs duzo rzeczy sie dzialo. Nie bede sie rozpisywac, bo duzo by pisania bylo. jedna duza zmiana bedzie mam nadzieje od 01.12. A mianowicie przeprowadzka do Bremen. Tak wiec juz niedlugo dolacze do grona mieszkancow tego pieknego miasta. Mam nadzieje, ze kolezanki z Bremen przygarna mnie do swojego grona:-). Limes-inferior ja nigdy nie korzystalam z posrednikow sprzedajacych na ebey. Tobie chodzi chyba o cos takiego: http://www.verkaufsagent.de/ Zobacz tego linka, albo szukaj czegos podobnego do tego. Moze znajdziesz tez cos w tym stylu w twoim miescie. U mnie swego czasu byl taki agent, ktory sie tym tematem zajmowal. Na dzis chyba wystaczy tego pisania. Zycze wszystkim milego wieczorku. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja do was czesciej zagladam na \"poczytanie\" niz siegam po klawiature ale jestem na biezaco;-) Marta no rzeczywiscie nie wyglada to wesolo z twoja op :-( Ciekawa jestem jak sobie twoja rodzinka poradzi w tym czasie, pewnie tobie tez nie bedzie latwo wiedzac ze takie slodkie dzieciatka ( pozwolilam sobie obejrzec zdjecia, przesliczne dzieciaki i slodka rodzinka:-D ) z dala od mamy.I jakos z kazdym twoim postem brzmi to coraz bardziej powaznie. Ale musi byc dobrze, badz pozytywnej mysli! 🌼 Marylou mam nadzieje ze twoj syn dobrze sie w wiedniu bawi ale mysle ze w jego wieku to nie ma co sie o to martwic;-) A co do twoich szydelkowych zdolnosci to powiem tylko tyle: auaua! ostatnio takie rzeczy widzialam u przyjaciolki w Polsce, ona tez moze sie takim talentem jak ty poszczycic:-) Limes ja juz to przeszlam z przedszkolem, mala juz prawie 4 tygodnie po feriach chodzi i juz jej na szczescie nic zielonego nie wysi ale to chyba normalne dla dzieci ze one sobie nawzajem te zarazki wymieniaja;-) A co do mezowskich koszul to ja uz mam dwa wieczory za soba pelne prasowania, wiem co przezywasz..chociaz pewnie nie bo ja mam rece sprawne;-) To podrzucic nastepnym razem twoj stosik to przelece razem z moim:-D A jesli o chodzi o Ebay to wlasciwie nie jest az tak duzo pracy jak sie mysli.Porobisz ladne zdjecia (to polowa sukcesu;-) ) dodasz opis, my wszystkie to sprawdzimy i gotowe;-) U nas tez caly czas leje z takimi super krotkimi przerwami gdzie slonce cie oslepia i robi sie momentalnie cieplo, glowa mi zaraz przez te zmiany odpadnie:-( A dzisiaj prawie dobilam do busy jak tak slonce nagle wyskoczylo zza chmur i mnie calkowiecie oslepilo:-O Na szczescie bylam bez malej:-O A teraz ide popatrzec na \"markt\" Dobranoc i spokojnej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMES , zrob to sama, zobaczsz ze bedzie fajnie, ja za pierwszym razem tez nie chcialam, po co placic komus kase? zrob fajne fotki, opisy (ja zwalalam od innch, wpisywalam swoje dane i tyle) i zobaczsz, EINS, ZWEI , DREI MEINS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
A nie lepiej wystawic,oddac tego wszystkiego biednym dzieciom-osobom-tak duzo pisalyscie o biednych ludziach w Niemczech na socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes no widzisz, a jednak! co do kosmetykow na ebay. nowe -tak, \"otwarte\"-nie. uwazam, ze na takim \"prawie nowym \" kremie, moze juz byc duzo zarazkow i bakterii od osoby ktora ja uzywala, kazdy z nas ma przecciez inna flore bakteryjna, i nie raz nasze \"dobre\" zarazeczki dla kogos innego moga byc \"zle\". dlatego ja bym nie kupowala, no chyba ze z dozownikiem, ale to tez po baaardzo dluuugim zastanowieniu. to oczywiscie moje zdanie. ja kiedys dostalam krem od siostry, taki jakiego juz poredzej uzywalam. ona kupila go ale cos jej nie podchodzil, uzywala go ze 2 razy... dostalam takie uczulenie... :( teraz nadal go uzywam-nowego i jest ok. pozdrawiam :) limes rzuc linka, to ocenimy , moze cos kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×