Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość slyszalam ze placa 355 zl za
1 €, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie usg
to ---> Ultraschall-Untersuchung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAlicja
Tofi_Bremen gdzie jestes? Pamietam ze kiedys pisalas o studiach prawniczych w Niemczech , czy juz je zaczelas? Jesli tak to napisz czy jestes zadowolona ? Szukam tej strony z linkiem o tych studiach ale wcielo mi , moglabys ja znow wkleic?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Prośba do pomarańczy: nie chcesz uczestniczyć w temacie, nie odpowiada tobie ktoś / coś, to przynajmniej nie przeszkadzaj. Kto zechce, ten wróci, a taka zjadliwość na równym miejscu zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo 1e
PRAWDA wczoraj w skupie w kantorze bylo 1 e po 3, 54 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Nie pojawiam sie bo mam dosc pomaranczek, zylam tym forum ponad rok, od lipca tamtego roku, tu sie cieszylam z ciazy, slubu ... ale mam dosc pomaranczeek - osob, ktore umieja tylkoatakowac, nie szanuje osob ktore ponizaja i obrazaja bez cywilnej odwagi innych. Dla dziewczyn - piszcie, trzymajcie sie i nie dajcie sie! studia prawnicze - link http://www.europarecht.uni-bremen.de/startframeset1024.html Ja przesunelam na kwiecie, teraz wyjezszam namiesiac do Stanow wiec nie pogodze wszystkiego:O co nie znaczy ze nie pracuje, bo net to cuda:) Jasiek rosnie, raczkuje, maly motorek z niego:):) Mieszkamy juz w Breme, ale remontujemy, a z 8 miesieczniakiem to porazka;) Robimy gladzie, bo tapety mnie przyprawiaja o dreszcze:O Wiec to czasu wymaga bo pan az z Mielca:) Buziakije was wszystkie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAlicja
Tofi_Bremen dziekuje za odpowiedz. Ja czytam czasami i az mi sie chce ...gdy czytam wpisy niektorych pomaranczy, zastanawiam sie dlaczego modern nie ujawnia tych osob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAlicja
Tofi_Bremen...jeszcze jedno pytanie, czy ja oprocz niemieckiego potrzebuje znac angielski a dokladnie miec zdany TOFEL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, niemiecki tak potrzebujesz w Bremen DSH albo DAF czas do 31.12- jak masz konkretne pyt pisz na meila. a wogole skad jestes ? z bremen? hmm angielski sie przydaje do np common low - tam sa wyklady w jez. ang. dziunia, limes. max-mara 🖐️ :) mlody padl, ja zepsulam pralke:) ot moj caly wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mam nadzieje,ze jeszcze mnie pamietacie.Chociaz moje malenstwo bardzo grzeczne jest,to na nic czasu nie starcza.Mamy 4 mies i 1 tydz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc limes,prawie ok,jeszcze walcze z kregoslupem i wysokim cisnieniem,a tak pozatym,to ok.Co u ciebie,bo chyba nie zdolam przeczytac wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam E-v-a-kope lat...ze sie powtorze....a synus super,widze rosnie modelowo,fajnego irokeza ma;) slodziak maly.Oliver sle piateczke dla Twego synusia. Limes -czyTwoj maz jeszcze caly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Gingera-pozdrowienia od Raoula,jak moge cie znalezc na naszej klasie? Limes-to rzeczywiscie milo spedzilas czas,ja ostatnio nie udzielam sie towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a-pare wskazowek-jesli masz limes -to limes mnie ma,albo mozesz po mojej miejscowosci-pod nickiem ,albo...pisz na meila to dam Ci namiar-pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz takiego
godnego uwagi jest w Zgorzelcu????Chyba fryzjer i tipsiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz takiego
jezezeli chodzi o ceny-wlosy za polc ceny.tipsy za pol ceny a i krasnale tanie jak ktos ma dom z ogrodem a takiego kraslanka to sobie mozna tez polozyc na balkonie,oblepic go wata i balwan gotowy -2 in1.A oprocz tego w Zgorzelcu sami Niemcy i Ruscy i jak tam robic zakupy!!!I co kupowac???Jajka,kartofle???Tanie sa nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
dowiedz sie czy w twoim rejonie jest mozliwosc wysylania tanich paczek przez LAZAR albo BASS. oni maja swoje punkty odbiorcze chyba w calych niemczech. moge podac ci telefony, zadzwon do centrali i spytaj gdzie stoja w okolicy. lazar: 02381 987600 lub 02381 96050, glowna siedziba w Hamm (Abt. Paketdienst nach Polen) albo www.lazar.de Bass: 0621 104139 w Mannheim albo 02175 980 94 w Leichlingen Koszt wyslania paczki ok. 0,80E za 1kg + 4E oplaty za paczke paczki do 6kg kosztuja 9E nie jest tak krytycznie z tymi cenami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
mysle ze telefony sie zgadzaja. wiesz juz cos wiecej? Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes a skad ty wyczarowalas
ten numer 0315...???????? przeciez takowego nikt nie podawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes a skad ty wyczarowalas
www.lazar.de http://www.super-express.de/ http://www.umzuege-kazik.de/ http://www.moskal.de/ Smolin Paket-Express Wetzlar Uhland Str. 1 Tel. 06441-1277 06441.75138 35579 ROBOTRANS GmbH & Co. KG USLAR, , Gustav-Fischer-str. 37, Kompleksowa dzialalnosc transportowa na terenie krajow Unii i Europy Wschodniej. Przesylki expresowe od 0,1 Kg do kompletnych ladunkow 40t. 37170 ECOTEX GmbH / POLSTOFF Sp.z o.o. http://www.logismarket.pl/delta-trans-logistik-sp-z-oo/881583980-c.html pod po,skimi kosciolami w kazdym wiekszym miescie, mozna wyslac paczke do pl, przewaznie w kazda niedziele po mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
spisalam te numery z Zollkarte, ktora sie wypelnia przy oddaniu paczki. najwyrazniej Bass zmienil nr. juz dawno nie wysylalam paczek. szkoda ze tak wyszlo. w göttingen na pewno jest jakies miejsce gdzie co tydzien sa sprzedawane polskie produkty, w tym tez odbierane paczki. popytaj. sprobuj jeszcze podac paczke przez kierowcow autobusow. oni przewoza paczki za oplata. albo rozwjrzyj sie za innymi firmami spedycyjnymi w twoim regionie. na pewno cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×