Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

czesc dziewczyny dawno tu nie zagladalam, powodow bylo duzo raz ze znudzilo mi sie czytac klutnie dwa ze koniec ciezy byl ciezki a 3 ze przez ostatnie 3 miesiace nie mialam netu. Udalo mi sie dotrwac do konca!!! Mam chlopaka Alex-Daniel wazyl 2980 i 49cm urodyil sie o 3 tygodnie za wczesnie 4.10 o godz 2:28. Porod przebiegal 15.5 h na poczatku bez komplikacji, ale gdy byl juz w kanale rodnym zabraklo mi sil na parcie i utknal tam i zaczal sie dusic. Reakcja lekarza byla jednak bardzo szybka i wyciagnol go proznociagiem (to taka pompa ktora przyssal mu do glowki i wyszarpnal go na skurczu). Po porodzie Alex mial takiego wielkiego guza w tym miejscu ale po kilku dniach sie wchlonal. W nowej roli jako mamusia czuje sie fantastycznie!!!Alex jest bardzo grzeczny noce przesypia juz prawie cale. 15.11 wazyl juz 5kg i mial 54cm. Jestem bardzo szczesliwa ze wszystko mam juz za soba i moja mala rodzinka jest juz w komplecie. Dziekuje rowniez wszystkim starym bywalca za to ze przez cala moja ciaze bylyscie ze mna i wspieralyscie nie w ciezkich chwilach!!! Na tej stronce mozecie podziwiac moje malenstwo www.alexdaniel2007.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufajmysobie
nie wiem jak wam dziekowac dziewczyny :):) u mnie z jezykiem nie zabardzo dobrze jestesmy tutaj 2 lata ubezpieczeni jestesmy w AOK ..ja mam 27 lat maz 31 wlasnie poszedl do kolejnego lekarza ale pewnie bez wiekszych rezultatow z calego serca wam dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ufajmy
zmiencie lekarza, przede wszystkim, nie owczym pedem do polskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiajaca sie
Limes Inferior mam prosbe ogromna, moglabys przypomniec z jakiego miasta jestes tutaj w Niemczech.mam kolezanke ktora mieszka w miescie , ktore ma nazwe podobna do Twojego.pamietam ze kiedys pisalas.Jak przypomnisz mi swoje to jest szansa ze skojarze i przypomne sobie miasto kolezanki:) Wiem, ze to pokrecone co pisze ale mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi i udzielisz mi odpowiedzi :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiajaca sie
Chyba juz poszlas, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikowski
moze ktos przetlumaczycim falle einer schwangerschaft besteht kein hinweis für die geburt eines kindes mit einem unbalancierten chromosomensatz aufgrund einer värerlichen chromosomalen strukturveränderung. dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ojcu
zapomnialas wspomniec ;-) väterliche chromosomale itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam marylu
dziewczyny drogie, jak tytul... widze, ze rzadko tu pisuje, a MUSZE z nia sie skontaktowac! Na pewno macie któras z was, z nia kontakt na icq czy cos w tym sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam marylu
na gopoloni jej nie ma gg 11797602 dla limes i dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam marylu
no cóz, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) przylanczam sie do WAs tez mieszkam w niemczech od ponad 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne Merylou jak bedzie chciala to sie odezwie przecierz podalas gg ,wiec jak czyta to da znac,chaba ze sie nie odezwie w obawie ze enowu ktos chce jej podokuczac..... majka ja mam do Ciebie jakies bagatela 240km...tak na moje oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landau jest w rheinlandpfalz nieduze miasteczko wieksze obok to mannheim, karlsruhe....sama sie czasami sobie dziwie ze tak daleko mnie wywialo hihihih ale za to do francji mam dwadziescia pare km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka czy to
Landau in der Pfalz czy jakos tak? moja mamusia tam pracuje, opiekuje sie starsza pania,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikowski
moge zdradzic na co byly te badania chcemy z zona zrobic IFV musialem zrobic genetyczne badania pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla dziewczyny
kochane pomozcie mi chodzi o zycie 18 letniej dziewczyny chorej na raka szukam informacjii dotyczace leczenia w niemczech dziewczyna ma tutaj 3 siostry mieszkajace na stale sama tez ma pochodzenie bardzo bym prosila o jakies informacje nie mozemy czekac musimy podjac leczenie jak najszybciej prosze pomozcie ....a czy ktos moze sie orientuje czy zeczywiscie w Niemczech jest dobra medycyna i skuteczna walka z rakiem jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak leczenie
zjadlo mi posta, wiec jeszcze raz- wszystko zalezy od zaawansowania choroby, czy sa juz przerzuty, itd. W Niemczech tez wiele ludzi umiera na raka, mimo wiele obiecujacej medycyny, ale i wiele jest uleczonych, jesli rak wykryty byl w poczatkujacym stadium. poklon w strone badan profilaktycznych. Zycze powodzenia! Co do planowanego leczenia w Niemczech, radez najpierw uregulowac sprawy finansowe, znaczy sie, kto i jak przejmie koszty- cena jednej chemioterapii, takiej np. co tydzien, to 5- 7 tys. euro, co tydzien. Nie jest to suma, która tak po prostu mozna samemu zaplacic. Do tego dochodza kosztowne badania i inne wizyty lekarskie. Jakie macie plany co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Pomarańczko, proszę na temat albo wcale. Przeszkadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes Ty jak jasnowidz -wlasnie mialam Cie pytac jak sprawa rybkowa wyglada.Bo u mojego synusia niby sa efekty w terapi ...ale jakos to nie jest calkiem tak jakbym sobie zyczyla...najgorzej na buzi.Melduj jak najbardziej.Czekam na sprawozdania...a moze i foty przed i po ...nie zapomnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej limes-a nie chwalilas sie ze masz taaaaaaaka lornete :P nasza klasa to normalnie fenomen-znalazla mnie kolezanka ,co 25 lat temu wyjechala-normalnie szok-nie myslalam ze jeszcze kiedys o sobie uslyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ho ho
calkiem przystojna i apetyczna kobitka z tej Irenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie
nie wiem gdzie tamta widziala tego babsztyla ? Moze pomylila montor z lustrem :p trzeba przyznac, ze Lines znowu z calej afery wyszla z klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ze nudne
juz sa te ataki na limes, nic tym nie osiagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) czy robicie juz dekoracje swiateczne? bo ja juz drugi dzien siedze i robie stroiki :) trzy juz zrobilam no i dwa jeszcze przede mna .ale teraz jestem w swoim zywiole ;).pochwale sie wam ze tesciowa jest nim zachwycona ( no dla niej tez oczywiscie robie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrawka234
sa jakies dziewczyny mieszkajace w stuttgard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
limes => fju-fjuuu :D ktoś był ewidentnie ślepy :P Trzymajcie się, cieszę się, że wracacie🖐️ Na marginesie: klasę się posiada albo nie. Innych opcji nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×