Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość a Wasze dzieci
eheheeh "zmienil nicka" jezu jak male dziecko:) ja nie mam nicka, pomarancz oznacza brak rejestracji, a wiec brak nicka, jezu, ile Ty masz lat powiedz mi? bo jednak zaczynam Cie lubic:) nie trawie Twojej mentalnosci i intelektu, ale jakos poczulem do Ciebie sympatie, przez jakies takie wyczucie lekkie bezradnosci i niezrozumienia swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadawać pytania sobie możesz, ale widocznie jeszcze nie dotarła do ciebie taka prosta informacja: NIKT CIĘ TU NIE LUBI I NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
do kassay: widze ze twardo bedziesz obstawala przy swoim niemieckim chlopczyku, ja to w sumie rozumiem. ojciec dla dzieci, kase przynosi, w lozku da co trzeba i jest fajnie. poprostu chcialem sie przekonac jak to jest z tym honorem i godnoscia polskich kobiet. no i potwierdzily sie moje obawy, ze niestety w czesci nie specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
alez Barbarag, jak nie chce ze mna rozmawiac? mam pelno wpisow, dyskusja wre? Co Ty na oczy Ci padlo?:) a to czy mnie ktos lubi czy nie, to niby czemu mialoby mnie to obchodzic? w przeszkolu jestes?:) no daj buziaka i nie zlosc sie juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj dokładniej nie napisałam nicka, tylko pseudonim, i nie ważne , że się nie rejestrowałeś, ale ciągl posługujesz się tą samą \"nazwą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
jesli juz to "fraza" moja droga a nie "nazwa", oj widze ze z polskim juz tak troche gorzej, a nie chcialabys moze jakis korepetycji?;) niemiecki maz nie musi o tym wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
eheheeh obrazila sie:) no dobra dziewczyny, macie po klapsie w tylek na droge i zasuwajcie zrobic obiadek niemiaszkowi i jego dzieciakom, ciekawe czy jakis wnuczek wpadnie w srodowisku neonazistow i moze powie do kochanej babuni "ty polska kurwo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz co tu napisales.My idziemy z tymi ludzmi do lözka!!!!!Rodzimy im dzieci. Ty muwisz o calym narodzie i obrarzasz tych ludzi tutaj i nas . no i generalnie potwierdzilyscie moje przypuszczenia. rozmowa z Wami w tym miejscu byla pewna proba swiadomego z mojej strony zlamania stereotypu. nie chcialem wierzyc ze polskie kobiety sa tak pozbawione godnosci i honoru ze za woreczek euro sprzedaja swoja tozsamosc, swoja narodowosc, historie. zapominaja krzywdy niegodnym tego zapomnienia. chetnie ida do lozka z niedawnymi oprawacami ich krewnych. chetnie tez rodza im dzieci wychowywane juz na modle niemiecka. kto wie, moze za iles tam lat, gdy znowu nastanie czas niepokoju te dzieci beda strzelaly do moich dzieci? moze wnuczek ktorej z tutejszych pan zgwalci moja wnuczke jak to niemieckie zoldactwo ma w swoim zwyczaju? to jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a wasze dzieci: przeczytaj jeszcze raz twoje wypowiedzi jak tutaj ludzie np.jeams z toba rozmawial a ty go od palantöw i bezmözgowcöw powyzywales. Ale i tego nierozumiesz. A moja rodzina w polsce jest biedna i nic niemaja.Z praca tak trudno jak bylo.Znajomi wyjezdzaja do Angli zeby zarobic.Nie wiem naprawde o czym ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszechwiedzący się pomylił, niestety nie wstawiam żadnych artykułów do czytania, ewentualnie linki, kto chce ten czyta, no i nie mam męża niemca, a niby ty taki mądry i nieomylny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I NIE BĄDZ TAKI MĄDRY, W POLE OBOWIĄZKOWE WPISUJESZ PSEUDONIM JABYŚ NIE ZAUWAŻYŁ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
ehh Barbarag ja tu do Ciebie tak milo i z kwiatami, a Ty co? Znowu zaczynasz? Kassay a wypowiedzi tego tam "jeamsa" do mnie czytalas? wybacz ale nie jestem swiety i nie zamierzam po otrzymaniu chamskiego tekstu grzecznie odpowiadac dalej, to nie moj temperament. a to ze chodzisz z niemcami do lozka? no coz, nie pytalem Cie o to, fajnie ze sie przyznalas. juz chyba kiedys tutaj padl ten argument;) francuzi mieli zwyczaj golic wlosy takiej co sie sie zadawala z niemcami heehehehehe :) wyluzuj dziewczyno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
aaa i jeszcze jedno, w naszym pieknym kraju, jest teraz chyba jakies 2mln bezrobotnych. reszta ma prace, komu ciezko temu ciezko. Ty musialas awansowac u niemieckiego kochasia;) inni wybieraja lepsza droge, a spotkalem i znam ludzi z calego kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kassay, moja rodzina także cała prawie wyjeżdża, do holandii i do niemiec, kobiety po 50 to nie mają żadnych szans na przyjęcie do pracy, a młodym po szkole i z wykształceniem płacą 900 zł , bo doświadczenia niby nie mają, i o czym tu dyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wasze dzieci, moze twoja zona robi dokladnie to co o nas piszesz.Rozklada dla ciebie nözki bo kase dostaje i dla cibie objadek gotuje no bo kase dostaje.Alenie, nie moze byc bo twoja zona jest inteligentna i wyksztalcona a ty jestes taki super ze sie nözki tak o przed toba rozklada. Ty jestes beszczelny i dziecinny. Zajmij sie lepiej twoja rodzina aby niebylo kiedys tak ze moje dziecko pojedzie do polski a twöj synek je zastrzeli bo kase potrzebuje lub zgwalci bo w domu go nienauczyli jak sie innych ludzi szanuje i.t.p. Piszesz zle o ludziach ktörych nieznasz.Czyli musisz byc i Ty zly. Co do mojego mezunia to niemusze go chronic no bo niemam potrzeby. A przyokazji möj maz byl wlochem i niegadaj jak nie wiesz. Ci ktörych znam sa dobrzy i dziwnym sposobem jest tu bardzo dözo niemcöw ktörzy maja dziadka polaka lub babcie . ty naprawde nic nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
jak ktos nie umie, to jego problem, moi znajomi maja po 2-3tys netto, mamy po 27 lat i zazdroscimy tym co maja juz jakies 5-7tys. netto. Przecietna sprzedawczyni w sklepie zarabia na pelnym etacie 1200-1300zł. Praca biurowa to 1300-2000zł. Nie wiem z jakiego zadupia pochodzicie, ale moze warto bylo nie siedziec na tylku tylko cos zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
do kassay jak to mawiala moja ulubiona Pani doktor jeszcze z czasow studiow: bedziecie jeszcze w okopach dzieciaki siedziec, czarne chmury zbieraja sie nad nasza zachodnia granica.:) moze sie i tak zdazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi twojej zony.Dostaje od ciebie napewno tylko to co ty uwazasz za sluszne. Niejestem pewna jakie ty perwersyjne mysli masz ale je masz. I znowu gadasz o niemcach jako calym narodzie a nie o tych ktörzy tylko mordowali. I jeams pisal normalny text po ktörym ty go bezmözgowcem nazwales. Ach wez ty sie z tad wyprowadz i idz na inny topik. Ukochaj twoja kobietke,kup jej kwiatki i pobaw sie z dziecmi. A ja bede dalej z niemcami zyla,tych ktöry zasluzyli szanowala. Rozloze nöki jak bede chciala bo moje i moge z nimi robic co chce.A ty beszczelny czlowieku jestes przegryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
no faktycznie, wyzwal mnie tylko od zakompleksionych faszystow, co juz bylo i tak szczytem kretynizmu. uslyszec ze jest sie faszysta od czlowieka ktory broni narod niemiecki przed zarzutami rodem z II wojny swiatowej:) niezle z Was swirki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
do kassay: no niezla jestes, na podstawie rozmowy o moralnym upadku polek zyjacych z niemcami wnosisz cos na temat mojej zony itd. nie przeginasz? ja Ci nie wnioskuje na podstawie Twoich postow, ze Cie Twoj mezus leje piesciami srednio raz w tygodni. a co do rozkladania nozek, to nikt Ci nie zamierza zabraniac, to poprostu przykre! mam nadzieje ze juz nie wrocisz do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
i jeszcze jedno: CALY NAROD NIEMIECKI MORDOWAL!!! To Niemcy twierdza ze nie mozna ich oskarzac jako calosc, bo tylko nieliczni maja upaprane rece, ale to nie jest przeciez prawda!!!!! Jedyny wyjatek stanowili niemieccy dysydenci ladowani do obozow pracy, oraz jakies tam pojedyncze przypadki pomagania zydom, czy proby zamordowania Hitlera, zreszta nieudane, tak jak cala ta nacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie? ja mieszkam w dość dużym mieście i w każym sklepie i supermarkecie płacą minimalną 900 brutto , znajome na rękę dostają 600 - 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
Warszawa kolezanko:) i NA PELEN ETAT! 800 zł netto to dostaniesz na 3/4 etatu w jakims malym sklepiku. Pozatym Barbarag tak miedzy nami, to powiedz mi, gdzie Ty znajdziesz pracodawce ktory da normalne pieniadze mlodej osobie ktora dopiero zaczyna pracowac? Przeciez ona nic nie umie:) Wiem, ze w Niemczech tez nie jest za rozowo w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
do kassay: nie no turystycznei zapraszam, turysci mile widziani, ale mysle ze powinnas sie juz na stale zadomowic w swojej nowej ojczyznie ze swoim niemieckim chlopakiem/mezem czy co Ci sie udalo zlapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo, ja dzis mialam isc do pracy o 12 ale babka zadzwonila ze ma gosci i zeby nie przychodzic, porabane babska obudzila sie za 5 min 12 :/ , moglam sobie ulozyc jakos dzien inaczej, durna krowa:/ a dzis nocka,wiec teraz obiad robie, kurczaka w sosie korerkowym, potem moze placka machne i lece:) poza tym chcialam dzis buty kupic, nie dosyc ze kosztuja ok 160-200-300euro, takie na sylwestra, to zadne nie pasuja, albo obcieraja,albo sa niestabilne:/ koszmar jakis poza tym kupilam juz dzis swojemu miskowi prezent na swieta:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
tylko jedno pytanie, co to znaczy "bogaty frajer"? powaznie wzielas sobie frajera i jeszcze z frajerem dziecko zrobilas? kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co że w warszawie masz większe zarobki jak koszty mieszkania są 2 razy większe niż w mniejszych miastach, tak samo opłaty za przedszkole jak już ktoś tu pisał, ja płacę 170, a w warszawie prawie 300, więc co to komuś da że pojedzie szukać pracy w wielkim mieście? Każdy woli wyjechać za granicę za 5000 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wasze dzieci
Barbarag to sie zdecydujcie, bo raz mieszkancy glebokiego zadupia mowia ze maja takie same ceny i ciezkie zycie bo jeszcze na dodatek nizsze pensje jak w Warszawie, a raz mowia ze w Warszawie jest drozej, wszystko zalezy od kontekstu i jak komu wygodnie:) a tak na serio: wyjezdzac mozna, niekoniecznie do III Rzeszy, wiekszosc wybiera UK. ale nie bardzo powinno sie lajdaczyc, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×