Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość ktokolwiek słyszał ktokolwiek
nie nie, chodzi mi o cos takiego jak u nas jest grono= www.grono.net i tam sa jakies rozne tematy, ma sie jakies grono znajomych bo sie znajomych wyszukuje, mozna przesylac wiadomosci, taki jakby serwer gdzie sie ludzie zapisują :) jakby gg tylko rozbudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....no chyba nie wiem tak bardzo o co chodzi.gadu gadu jest chyba to samo co w niemczech Yahoo messenger .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icq mamy jeszcze i MSN messenger. Musisz w Google napisac messenger to ci da wszystkie.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokolwiek słyszał ktokolwiek
dzieki:) jakby ktoś coś w tym temacie wiedział to bede baardzo wdzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,musze chyba cos wyjasnic,ale nie wiem ,czy to cos pomoze.Na poczatku ,jak weszlam na strone pisalam na pomaranczowo,bo nie wiedzialam,ze musze pseldonim zarezerwowac,potem,jak jakis albo jakas idiotka zaczela mnie nasladowac,zarezerwowalam i jestem na czarno,uff.Madlen 21 ja pisze o powaznych sprawach,noo,czasami mozna tez o glupotach,ale nie jestem ta glupia pomarancza.Hallo Belaiza,ja na poczatku tez balam sie jezdzic,ale wtedy moj maz,teraz byly,wywiozl nas,tzn z nasza polroczna corka wtedy,100 km od domu,wysiadl z auta i powiedzial,ze teraz ja mam jechac,bo on nie pojedze.Wiec co mialam zrobic,wsiadlam i pojechalam.Musze dodac ,ze ja jestem filigranowa dziewczyna,a auto bylo duze.Od tego czasu,tzn od 14 lat ,jezdze caly czas.Wszedzie.Tylko musisz jezdzic,duzo jezdzic,to nabierzesz wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza,wlasnie przeczytalam aktualizacje danych i okazuje sie ,ze nie mieszkamy tak daleko od siebie.Ja mieszkam w Teising kolo Altötting.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo 🌻 to rzeczywiscie bardzo blisko :D Bylismy w Altötting i Reischach na zawodach. Od Twojej strony patrzac to ja mieszkam za Pfarrkirchen. Ja musze teraz jezdzic, bo do pracy codziennie dojezdzam, wiec nie mam innego wyjscia. Ale widze jak codziennie idzie mi coraz lepiej. Kassay bardzo ladnie napisalas. 🌻 Co do trucizn w jedzeniu to ja staram sie jak najmniej uzywac gotowych produktow. jedziemy pojezdzic na gokartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) A ja dzis tylko na chwilke.Moze wieczorem uda mi sie wpasc jeszcze:)Ot, pomarancza, nakrzyczala sie nakrzyczala, i spowrotem do norki:)) No coz i tacy ludzie sa na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza-zycze wam milego popoludnia.Ja tez zaraz wychodze,jedziemy ze znajomymi babkami na kurs robienia bizuterii.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiagi
czesc dziewczyny!!!! mieszkam sobie juz 2 lata w niemczek 10km od frankfurtu i chcialabym poznac kogos z okolic,aby pogadac,posmiac sie,ponazekac na meza(hihih) i w ogole moj adresik jasaga@op.pl jesli ktoras z was ma ochote pogadac,to prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zalosc jak byla tak
bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwracam tez uwage na benzoesan sodu-to tez trucizna:/ Wogole jak cos jest konserwowane chemicznie to umikam.Nienawidze rzadnych ulepszaczy. Moje kochanie ucina sobie drzemke a ja walcze z bolem brzucha:(tabletke wzielam i czekam az zadziala. Tak wogole to mialam zaczac biegac,jak narazie to tylko mam taki zamiar:)ruchu mi brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra - jeszcze raz wielkie dzieki za numer telefonu do Hannoveru ! Wszystko pasuje - trasa , termin , i cena....:-). Mieszkam tu od 17 lat, ale jeszcze nigdy nie jechalam autobusem do PL, a w sumie ten dworzec mam pod nosem.......:-). Mieszkam tez w tej okolicy ? u mnie dzisiaj slonce, wiec slonecznie pozdrawiam....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja.............
...NICK--------MIESJCOWOSC-----LATA W RFN ----- WIEK ---- DZIECI XXX--malutka_de--Bad Urach--------5 -----------------24 lata---1 dziecko(7 m-cy) XXX--maremarie--bei Stuttgart( Steinenbronn)-----29 lat XXX--micka-------bei Pforzheim-----9,5 ---------------32lat---1 dziecko(28.11.04) XXX--Tin------------Hamburg---------16,5 -------------34 lata----2 dzieci XXX--usmieszka---bei Tübingen------3 lata-----------25 lat asia80--bei Stuttgart(Göppingen)--3 lata---------26 lat--1 dziecko(Bastian 8m-cy) XXX--Mo.nika-------Bremen-----------1rok-------------30 lat----3 dzieci(8,5,0--3.04.06) XXX--justynaamelia--Bawaria--------11 m-cy--------26 lat----2dzieci(3; 1,5msca) XXX--Justys78-----Nordhorn----------2,5roku----------28 lat XXX---beleiza--(Bawaria)Pfarrkirchen----1 rok------36 lat XXX--Carolina77---NRW-Essen------------1miesiac-----20 lat XXX--kasiulica- Germersheim bei Karlsruhe--1rok---23 lata balooonik----- Gütersloh-NRW------------7 lat---------50 lat XXX-Werkaaa---Gütersloh (NRW)---------3,5 roku ---32 lata Nett-ka---Fellbach bei Stuttgart---------8 lat ------- 33 lata Ona 22--Wilhelmshaven (bei Bremen)----4 lata------22 lata(strzelec) Isia27 -----Travemünde ------------------1,5 roku---- 27 lat XXX--Madzialenka_1--Esslingen ---------3 lata------ 23lata kc-------Bad Kreuznach (RP)-------------2,5 roku-----23 lata cludi_alb-----Münsingen-------------------2,5 roku----- naneczka----- München ------------------ 6lat--------- limes-inferior --bei Brocken-------------4,5 ----------34 lata madlen21--bei Heppenheim (Hessen)---3lata----21 lata (Olivia-2 latka Thomas 3msce) angelina 22---Monachuim-Karsfeld------- ?? ----------22lata--maz bremenka----Bremen------ od marca 2006---------24 lata----maz Kassay(Iwona)----Bremen-------20 lat----- 36lat----2 dzieci(16lat i roczek) kajaffm------Frankfurt---- aga jestem-- bei Frankfurt hessen--- Gingera--Weil am Rhein-BW--przeprowadzka w planach--35 lat-(corka15lat+ciaza) mary.de -- Wiesbaden ---- kilka tygodni------21lat-- chlopak kaska12345--------- Sarra...----Hannover ---------- 5lat--maz BARBARAG --- Raciborz ----- 30 lat ---2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) Gosia_70-------------------36lat janta------Szczecin-------38lat--maz---3dzieci(13, 4, 1,5 ) Lena---?????----??????-------????-------???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Agiagi ja mieszkam tez w hessen,ale troche dalej od frankfurtu .godzina autem!ponarzekac na meza to moge od zaraz:) ile masz lat? e.v.a ale przyznasz ,ze imie olivia jest malo spotykane w niemczech?:)a takie ladne! No ja wiedzialam o tych polepszaczach,moja mam zawsze mnie straszyla, ja uzywam tylko czasami tych proszkow,ale chyba calkiem przestane.Nie bede truc dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego xxx-czyli znak stalych bywalczyn maja osoby ,ktore tu juz od wiekow nie zagladaja.Jak nastepnym razem bedziecie aktualizowac,to zwroccie na to uwage!:)No i moj thomAS MA 4 MIESIACE,a w tabelce widnieje dalej trzy.(3.5.2006)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra - jeszcze troche potrwa. Jade dopiero w polowie pazdziernika na dwa tygodnie. Maz mnie wysyla sama nad morze na tydzien czasu, a po tygodniu z corka do mnie dojedzie. Pierwsza wersja byla taka, ze mnie zawiezie na miejsce i wroci w tym samym dniu do domu.......skora mi cierpla na mysl, ze mialabym zostawic w domu trojke dzieciakow zupelnie samych. Wiem, ze to pomylone, ale ja zawsze jestem podszyta strachem \" gdyby cos sie stalo \" - bo my naprawde nie mamy nikogo, i nigdy nikt nie zaopiekowalby sie moimi dziecmi.....:-( . No ale teraz znalazlam ten autobus , wiec jestem spokojniejsza.....:-) Nie odpowiedzialas na moje pytanie - jestes z okolic Hannoveru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczyny juz wrocilam.Chyba mamy znowu inwazje pomaranczowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a ile ty masz dzieci i w jakim wieku? Gdzie wy dziewczyny jestescie?pewnie siedzicie na czacie.Tylko ja taka sierota nie potrafi wejsc na czat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wpadne w nalog,bo odkad znalazlam te strone,codziennie musze zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×