Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a tak w ogóle to nie będę dzisiaj częstym gościem :-( po pierwsze jestem jak już wspomniałem niewyspana, po drugie muszę przygotować się na długi weeken,d bo mam zamiar wyjechać z dzieciakami a co !!! małż jak zwykle pracuje przez cały weekend to \"CO SIE BEDE\" jak mawia Babcia Paket ;-) spakuje dzieciaki i wio ! tylko, że to wcale nie jest takie proste , jeśli chodzi o moje dzieci- to nie ma różnicy w pakowaniu czy się wyjeżdża na 2. dni czy na 2. miesiące :-( no i po trzecie to muszę się przespać przed drogą , niby niewiele -300 km , ale takich trzech, jak ich dwóch,to nie ma ani jednego :-p w związku z czym fit und munter !!! pełna koncentracja i gotowość do twórczego rozwiązywania konfliktów, przy jednoczesnym pilnowaniu drogi :classic_cool: jak tak wszystko to teraz spisałam, to zadaję sobie pytanie : czy ja rzeczywiście tego chcę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-----> już SE daruj tego torta ----- WYPIŁAM :-p PS wersja dla czepialskich : " Możesz mi , kochana nie podawać tortu , ponieważ dopiłam już swoją poranną kawę" :-p . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos literówkek : ************************************** Hej, spróbujcie przeczytać poniższy tekst. Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. **************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja jakąś infekcję roznoszę , czy jak :-o jak przychodzę nikogo !!! jak wychodzę to tak nadajecie, że potem nadążyć trudno :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko parę godzin i będziecie mnie mieć z głowy do środy !!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ECHo dziś nie odpowiada ;-) . . idę zbliżać do łazienki zbliżać moje ciało do ideału -zrobię sobie jakieś SPA 😘 . . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo garzisz moim tortem?????? niedobra ty niedobra :P a ja juz kuriera do ciebie posłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wy o tortach od samego rana, a ja dzis postanowilam jakas diete rozpoczac.narazie nie zdecydowalam sie na zadna konkretna wiec zastosuje MZ.Obaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wybaczam 😍 spa jak najbardziej potrzebne :D a daleko jedziesz z chłopakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysia, dieta od poniedziałku a tort palce lizać :D co prawda jeszcze nie próbowałam, ale znając zycie jest wyśmienity ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie krysia na diecie tylko ja :) kasia nie kus tym tortem, ja i tak dlugo dojrzewalam zeby od dzis dietke wprowadzic :) a ze smaczny to nie watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. HA !!! . wiedziałam !!! . wystarczyło sobie pójść i zleciałyście się tu :-o . . a ja tylko na razie imbir miażdżyłam (w celu tego SPA oczywiście) . . Kasia ---> pisałam około 300km ;-) . . Cafeterianka-----> popraw stopkę bo się zaraz ktoś przyczepi i znowu będzie afera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och tam, Jo -jak ktos przewrazliwiony to i zmiana stopki nie pomoze :)zalozylam sobie taka opcje, ze co tydzien bede wstawiac nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-------> prywatne ubezpieczenie w Niemczech i płaci tylko 150 Euro na miesiąc ??? o ja pinkole !!! to mój małż chyba potajemnie kogoś utrzymuje :-p bo płaci prawie 600,- i to w państwowym :-o do tego oczywiście mamy to o czym pisała Mariechen, takie dodatkowe prywatne ta te świadczenia których państwowa kasa nie ma \"w programie\" ;-) np. transport medyczny z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ,że to prywatne to nie podstawowe , tylko dodatkowe :-o ale jak na dodatkowe to z kolei b. dużo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI ! specyfiki gotowe idę się \"bustwić\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! za chwilę nowa stronka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam sobie sliczna niebieska torebke, i zestaw do wlosow.A tak, na dobry poczatek dnia.a co se bede zalowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się dowiem która z was najwieksza czajka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrrrr za mało czasu upłyneło wrr i kto tu jest niewyspany ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :-))tez te nowe Jo przepraszam ze pözno ale wszystkiego najlepszego ❤️🌼❤️🌼 A co jest SPA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo a jak Ty to robisz ze piszesz polskie a i e z haczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPA = Sanus Per Aquam, czyli w dosłownym tłumaczeniu zdrowie przez wodę w Polsce ludzie mówią o SPA ( jeżdżą do Spa) tak jak w Niemczech do WELLNESS ;-) . . maseczka imbirowa własnego pomysłu mi już zasycha :-p. . . idę zmyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×