Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość dziunia nie wiesz ze dyskusja
z Lines jest nie do wygrania, czytasz ten topik od poczatku? to zauwaz ze kazda debata musi byc zakonczona tylko i wylacznie zdaniem Limes , w innym wypadku bedzie sie ciagnela dlugo dlugo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty hihihihihihihih heheheh
w tylek musialas dostac od limes skoro tak cie to boli , co - przyznaj sie :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to pomarańczowa jakieś stare rany się otwierają :-p nie jest powiedziane, że Limes i Dziunia nie zostaną najlepszymi kumpelami jeszcze nie wiadomo ;-) niektórzy wolą OTWARTĄ ! konfrontację od pochlebstwa - to rozwija :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dyskusja zazwyczaj \"cięgnie się długo długo długo ....\" jak jest krótko - tzn. pomarańczo że oglądasz/czytasz WIADOMOŚCI :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pomarańczowy kolor to że niby jak ? dowód Twojej odwagi ??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi hahaha a moze
wskarzesz nam laskawie przyklad gdzie podczas dyskusji Limes podkurczyla ogon pod siebie ??? Zawsze zarzucano jej ze to wlasnie broni swoich racji do upadlego !!! Cos chyba nie za dokladnie czytasz albo zlosc Ci na mozg padla !! Oj zawzieta Ty ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM DZISIAJ IMIENINY . . I BĘDĘ TU DZIŚ WCHODZIĆ TYLKO PO TO ŻEBY PRZYJĄĆ ŻYCZENIA OD ŻYCZLIWYCH :-) . . . . WSZYSTKIM ŻYCZĄCYM 😘 DZIĘKUJĘ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśiulka
hej, może wy będziedzie wiedzieć , w jakich drogeriach w niemczech mogę kupić krem dax do biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśiulka
dziewczyny to podajcie mi chociaz nazwy tych drogeri, i wtedy spróbuję w nich poszukać. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ----> nie sądzę byś kupiła ten krem w Niemczech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj znowu nieprzyjemnie sie zrobiło. Pomarańczowy tydzień czy jak? Dziewczyny zawsze obiecujecie , że nie będziecie się wdawały w bezsensowne dyskusje z pomarańczami , a jenak zawsze prowadzicie z nimi te nieprzyjemne utarczki. Jo24 Tobie życzę z okazji imienin ,aby nadal ludzie uśmiechali się czytając Twoje posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo mnie zawsze poprawiają humor i wywołują uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśiulka
szkoda, ale mimo wszystko i tak wam dziękuję za pomoc! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja marnuje dzis kolejny dzien na nic nie robienie, nawet z domu nie chce mi sie wychodzic, bo jest tak obrzydliwy upal, ze po pieciu minutach jestem cala mokra, szczerze mowiac NIENAWIDZE LATA:) tez wydaje mi sie, ze niepotrzebnie wdajecie sie w dyskuje z pomaranczowymi, mysle, ze jesli nikt nie zwracalby uwagi na ich prowokacje to po kilku postach bez odpowiedzi przestalyby tu smiecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi hahahha tylko
tylko tyle ze pomaranczki roznia sie na takie ktore potrafia z kultura wejsc tutaj i porozmawiac, a inne wchodza tylko nabluzgac i sie wyzyc z powodu swego zlego samopoczucia, i ty wlasnie nalezysz do tych drugich, a takich nikt tutaj nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
Witam ja mieszkam w niemczech MÜNCHEN juz a raczej dopiero 1,5 roku , ale oczywiscie co 2 miesiace jezdze do polski na 7 dni ( 1100 km) . Mam jednak problem , gdyz mam 25 lat i nie mam zadnego ubezpieczenia zdrowotnego ani tu ani w polsce , Co robic jak sie moge ubezpieczyc , doradzcie prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackstar-->ja wlasnie sie przenioslam do Monachium, niecaly miesiac temu:) Jakto mozliwe, ze nie masz zadnego zdrowotnego ubezpieczenia? Jestes na czarno czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeiez jak sie ma prace, to automatycznie pracodawca ubezpiecza, w koncu na to placisz co miesiac ze swojej wyplaty... Czy ja czegos nie rozumiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
Tak jestem tu na czarno , pracuje tez na czarno , mieszkam z narzeczonym ( polak ale ma obywatelstwo niemieckie).A ile mniejwiecej kosztuje ubezpieczenie dobrowolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to w sumie kiepsko tyle czasu na czarno... a co porabiasz w Monachium? I jak Ci sie podoba??:) Szczerze mowiac nie pomoge jak chodzi o ceny za ubezpieczenie bo po prostu nigdy sie tym nie zajmowalam i po prostu nie wiem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
no kiepsko bo pracuje na czarno i jak na razie to na sprzataniu 2 razy w tygodniu po 3 godziny i to za godz, tylko 8 euro ,moj narzeczony ma stala prace w firmie , tak ze on robi wszystkieoplaty a ja mam na takie swoje drobne potrzeby , Ale przeraza mnie to , ze nie mam zadnego ubezpieczenia a dowiedzialam sie ze za samo wezwanie pogotowia placi sie tu 500 euro Szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
Ale tak ogolnie to podoba mi sie tu zycie w Monachium , odnosze wrazenie ze jest tu wieksza kultura niz w Polsce ,jesli chodzi o niemcow ,bo polacy tu za granica nie sa zbytnio kulturalni i troche za duzo tu turkow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackStar-powoli do przodu, na pewno uda Ci sie jeszcze znalezc cos lepszego, wydaje mi sie ze Dziunia ma race z tym ubezpieczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj produkujecie i produkujecie ,ciezko nadgonic jak sie rano nic nie poczyta,ale jak zwykle wiem ze pomozecie...juz slysze POMOZEMY:P Atopisches Ekzem http://de.wikipedia.org/wiki/Neurodermitis nie wiem za bardzo pod jakim haslem na polskich stronkach to szukac-ratujcie,sie okazalo ze moje malenstwo se ma neurodermitis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tez nie dala rady tyle czasu na czarno byc... wiem czym to pachnie bo ponad miesiac mialam okazje cos takiego przezyc na samiusienkim poczatku, z jednej strony bylam sobie sama winna, a z drugiej nie wiedzialam jak co funkcjonuje i dalam sie nabrac po prostu... BlackStar zastanow sie dobrze jak wybrnac z takiej sytuacji najlepiej, bo przeciez pracujesz, i normalnie powinnas miec placone wszystkie swiadczenia, zeby miec jakas pewnosc , a nie zyc w ciaglym strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
dzieki za rade , najlepiej najpierw przedzwonie do Narodowego Funduszu zdrowia i sie podowiaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki-juz mam leki,i do mycia lotion i do kapieli olejek i do smarowania....moze ulzy mu troche,no i lekarz zalecil ubranka z czystej bawelny i nie za grubo....lepiej za lekko niz za mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×