Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a ze spania nici 😭 właśnie sąsiadka uswiadomiła mi, że dziś w szkole naszych synów tzw. \"krótki piatek\" przed długim weekendem :-p i w dodatku przysposobiła mi swojego syna bo o na ma Termin u gina w innym mieście 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane jak najtaniej dzwonicie do polski?Ja mam ten Nr 01035 za 2.2 centa-jest moze cos tanszego,bo moje rozmowy wydluzaja sie juz do ponad godzine.Dzieki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zmyć tę maskę z twarzy 😘 ale zabrzmiało ;-) przez krótką chwilę będzie można zobaczyć moje \" prawdziwe oblicze\" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taryfę w T-comie z Country Flatem ( czy jakoś tak) i nie płacę NIC ! PA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic za darmo jo
zaplacilas za te taryfe, 5e za flat do pl obecnie najtaniej do pl przez cal-by-call: 01054 - 1,85 01084 - 1,88 1056 - 2,12 tu znajdziesz wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo pomarańczowa ;-) myślisz że nie wiem ? nie 5,- tylko 3 z hakiem na miesiąc do 9 ościennych państw Niemiec, nie tylko do Polski ja telefonuję duuuużo ;-) dla mnie jak za darmo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z mojego linka są tańsze niż z twojego :-p bo na chwilę obecną od 1,78 c -01017 60/60 takt :-) dla tych bez taryfy polecam 😘 . . no i maska całkiem zaschła :-p idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moge robic co chce,a i tak was nie dogonie.Mam na mysli czytanie was.Tempo macie niesamowite. Belaiza-nie pojedziemy na Burgfest,bo przyjezdzaja goscie. Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo i pomaranczko bardzo dziekuje,potem pobrobuje,jak znajde jeszcze cos tanszego dam znac.Jo, ja tez chcialabym przepis na te maseczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy ktos uzywal badz uzywa kosmetykow pielegnacyjnych marki estee lauder? chcialabym poznac opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, nawet przez ulamek sekundy nie zwatpilam w to, ze TY oczywiscie stosujesz i bedziesz chciala sie tym podzielic.Ujme to tak-twoja opinia mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalewka W 1971 r wyprawa UNESCO znalazła w jednym z tybetańskich klasztorów receptę na eliksir młodości - nalewkę czosnkową, datowaną na IV-V wiek p.n.e. Oczyszcza ona organizm z odkładającego się tłuszczu, wypłukuje nierozpuszczalny wapń połączony z kwaśnymi toksycznymi związkami organicznymi, poprawia przemianę materii, oczyszcza naczynia krwionośne zapobiegając zawałowi serca, udarom mózgu. Ma działanie przeciwnowotworowe, poprawia ostrość wzroku, zapobiega otosklerozie ( kostnieniu starczym kosteczek słuchowych ) oraz likwiduje powstałe już zmiany, odmładza organizm. 35 dkg. świeżego obranego czosnku rozetrzeć i zmieszać z 200 ml czystego spirytusu. Szczelnie zamknąć i pozostawić w ciemnym chłodnym miejscu, ale nie w lodówce, na okres 10 dni. Następnie masę przecedzić, przelać do ciemnego naczynia szklanego i pozostawić w ciemnym miejscu jeszcze na 4 dni. Po tym czasie nalewka jest gotowa do użytku. Stosować według podanego niżej schematu : DZIEŃ (ilość kropli) RANO POŁUDNIEWIECZÓR 1 ..............1 .....................2 ..............3 2 ................4 ..............5.............. 6 3 ...............7 .............8 ..................9 4 ................10 ........11 ................12 5 13 14 15 6 16 17 18 7 19 20 21 8 22 23 24 9 25 25 25 10 25 25 25 11 25 25 25 Potem należy przyjmować po 25 kropli 3 x dz. dopóki nalewka nie skończy się i zawsze z 50 ml naturalnego kefiru lub jogurtu. W celu zneutralizowania nieprzyjemnego zapachu czosnku należy zjeść natkę z pietruszki, jabłko, skórkę z cytryny lub pomarańczy. UWAGA - kurację należy przeprowadzić nie częściej niż raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego imbiru to zwyczajnie kawałek świeżego imbiru obieram, siekam/miażdżę (ogólnie się znęcam) skórkę zaparzam (dosłownie 2-3 łyżkami wody) a do posiekanego dodaję łyżeczkę bądź b. gęstej śmietany i wypukłą stroną łyżeczki nakładam na twarz po wymianie zdań na topiku :-p usuwam papierowym ręcznikiem a twarz przemywam tym wcześniej zaparzonym ;-) Efekt : czuję się jak Brydzia :-p gładko i świeżo podobnie robię jeszcze z wieloma innymi substancjami pochodzenia roślinnego :-D . . . jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne to ja bardziej taka \"NATURALNA\" kobiałka jestem ;-) . w większości tych drogeryjnych czy aptecznych i tak są roślinki ! . lecę się \"wybalsamować\" teraz . . . wiadomo - dziś SPA ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes, odczep sie dziewucho.Kolejny raz mnie atakujesz.Jakas niezrownowazona jestes. Jo, to ja wyprobuje ten imbir ,tylko najpierw go zakupie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poznam nazwę firmy ubezpieczeniowej to dam wam znać, **** ja używam vichy i nic innego, tak więc nie pomogę **** zaraz uciekam do domku po WIELKIM nic nie robieniu w pracy od 7 rano, **** i zaczynam weekend :classic_cool: ***** z moją córcią oczywiście :D ***** na razie pa ***** zajrzę do was wieczorkiem 🌻 ******** tylko PLIIIIISSSSSS :-) ******** nie piszcie tak dużo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jesli bedziesz miala chwilke czasu i bedzie Ci sie chcialo, to daj jeszcze kilka przepisow:)kiedys, dawno dawno temu, za gorami i lasami :), stosowalam maseczki , napary itp , z ziol.Mialam nawet spory zasob,az moja mama z rozpedu, przy grundreinigung, wywalila mi wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki hh
Hej witam wszystkich mam takie pytanko mam zamiar otworzyc wlasna firme w niemczech ale nie wiem ood czego ugryzc" mam firme ktorej bedwe mogla pracowac na rachunek am gdzie mieszkac i co dalej zameldowanie firma co pierw nie mam pojecia od czego zaczac a firmy ktore to zalatwiaja to strasznie zdzieraja moze ktoras z was juz tak zaczynala i ma jakies tipps? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Mamita..tak jak Limes napisala tarif4you, najtaniej znajdziesz: dzis 01059--- 1,1c LIMES...ciaza kocia 62-86 dni trwa Cafe.....masz pecha , ja nie doradze. Nie lubie kupowac w sklepie malych ilosci za duze poeniadze, nawet tzw.firmowych kosmetykow. Kupuje krem dopiero od 200ml w gore i tylko z moich ulubionych firm Femi, Jean D´Arcel,czy tonik rozany firmy Clarena. A Dziunia pewnie auto kupuje, bo jej ni widu ni slychu. Mam nadzieje, ze przyjedzie juz nowym autkiem. Ja dzis ostatni raz..przed wyprowadzeniem sie, pozostal 1dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzien uzywam kosmetykow firmy clinique, a te pytanie o estee lauder to wynik rozmowy z kolezanka.poza tym bardzo kusi mnie pewne serum pod oczy, obiecuja cuda.No i tak sie zastanawiam :) elzbieta, dzis przeprowadzka , a komp pewnie jako ostatni bedzie odlaczony ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ,że opowiem jeszcze o moich przyzwyczajeniach pielęgnacyjnych ;-) ale dopiero jak wrócę po świętach . . niki hh---------> ja nie mam bladego pojęcia :-o. musisz być cierpliwa , aż wejdzie tu któraś z nas co jest zorientowana :-) wtedy na pewno czegos się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ! jeszcze jedno ! niedługo koniec stronki ;-) może Dziunia zdąży tym autkiem ;-) ja pass !!! :classic_cool: . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już naprawdę lada chwila :-D czajki do boju ! czuj czuj czuwaj !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×