Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość hahahahahas
dziewczyny gdy czytam jak wy sie kochacie to az mi serce rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu na kurniku grywalam w kalambury i tysiaca :) No , ide chlopakom obiadek podac, w koncu oni na dietce nie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes-ile placisz za zelki?robisz je w Studio czy u kogos w domu.Ja robie u takiej mlodej Walentynki w domu i place za French 25 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe Arme Polinen
Gott sei mit Euch! Putzen und nur putzen in Deutschland!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen, Ty jak prawdziwa Angielka , herbatka-five o clock ;) ja tez jestem w AOK, musze poczytac o tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie:) -->cafeterianka- ja z estee lauder mialam kilka kosmetykow, ale tylko kolorowych, jednak wrazenia jak najbardziej pozytywne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, ja nie czytam ani nie ogladam Rosamunde bo to jakos ni mojeklimaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia--> rozne rozniste, ale nie przepadam za opowiesciami o milosci, romansami, komediami romantycznymi itp, nawet jesli sa naprawde dobre... jakos po prostu no nie moj klimat:D:P a tak w ogole to strasznie jestem zla na siebie bo z czytaniemksaizek strrrrasznie sie opuscilam... w ogole to we wszystkim sie opuscilam, cofam sie w rozwoju jak nic, heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz sie nie nadaje, czarna z mlekiem poijam,lata nie znosze, wiec wyspiarska pogoda tez by mi pasowala:D dalabym rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie bardzo, to juz predzej dalabym rade z zalewnaiem si e na umor w pubach:D:D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka- doprowadzaja mnie do szalu spikerzy w radio kwiczacy z zachwytu ze \'\' dzisaj ponad trzydziesci stopni, huurraaaa\'\' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, i informuja o kolejnym spedzie na basenie, gdzie beda konkursy z nagrodami.a nad zalewem wybory miss lata, rybka sie smazy , podpici i podtatusiali panowe z ogromnymi brzucholami , zajmuja miejsca jak najblizej sceny.No i te -hity lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, a ja juz myslalam ze jestem tu sama niecierpiaca lata:) zadko kto mnie rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moja ulubiona pora roku jest wiosna.wszystko budzi sie do zycia, jest kolorowo, ptaszki cwierkaja.ludzie energii dostaja, zakochuja sie i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×