Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Heja, wreszcie dorwalam komputer:) Weekend byl tak sloneczny i cieply, ze grzech bylo w domu siedziec, (chociaz moze i lepiej by bylo) bo patrzac na te cialka zgrabne na basenie mozna by w depresje lekka wpasc))))))))))) ale i pocieszyc sie tez mozna bylo ;), w kazdym badz razie utwierdziwszy sie w przekonaniu ze nie jest tak zle, ale moglo by byc lepiej siegnelam po arbuza zapobiegawczo....\':) Jestem tu swiezyna na tym forum, wiec sie przestawwie i moze cos co sobie:) Lat 27 , od 9 miesiecy mezarka, od 9 miesiecy w Niemczech.....najpierw Bremen (ach Moniko czemus ty tak daleko:)) a teraz Kassel, szkolenie wojskowe:\\ W Polsce...po drodze swej egzystencji we Wroclawiu, zaliczylam dwa wydzialy i dyplomy ale w szufladzie leza, bo waznejszy jest przeciez Konj. I . II ...i Perfekt:)) Jezyka ucze sie ale nie jest to takie proste - starosc nie radosc i wiedza nie wchodzi tak szybko:) ale jak to mowia (przepraszam za brzydki wyraz) Zesraj sie a nie daj sie..wiec pre do przodu:)) ufff...to by bylo chyba wszystko - krotki opis skromnej mej osoby...aa zapomnialam kocham kawke z mlekiem, winko i szarlotke oraz dllugie pogaduchy o wszystkim i o niczym, a ze podobno kobieta ma do wykorzystania na dzien 3500 slow - biedny ten moj maz wieczorami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofi :D no no dyplomy z Wroclawia, ja tez mam :D wroclawskie i tez w szufladzie leza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzialam dobranoc a dziendobry zapomnialam i dlatego pewnie wszyscy spia :D pobudka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
ja juz przygotowuje sie do lotu i dlatego bede sie malo udzielac.. w ogole urlopy sa, ludzie odpoczywaja..wiec mozna by zawiesic topik do konca lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam zawiesic ! :) Mam nowa fryzure ! Wyszlo dokladnie tak jak chcialam :) Ale balam sie strasznie.Bardzo mila ta Polka, do tego okazalo sie ze mieszka rzut kamieniem ode mnie wiec kawki po polsku beda napewno:) Dzis koniec roku szkolnego, wreszcie czlowiek sie wyspi :) U mnie niestety zadne wyjazdy urlopowe nie wchodza w gre, ale co tam, bedziemy wymyslac cos na miejscu :) No to ja koncze zaraz kawe i biore sie za sprzatanie, potem chce sie poopalac.Aaaaa i jeszcze musze wyskoczyc ,bo chce wyregulowac sobie brwi.Niestety sama nie posiadam tej umiejetnosci:) Kiedys jak sie odwazylam to musialam siedziec w domu i czekac az odrosna:) Milego dnia Polinki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zadnego zawieszania :P ja wprawdzie przez 2 tygodnie nie bede miala dostepu do neta ale to tylko 2 tygodnie. U nas wakacje dopiero od 31 sierpnia. a slonce prazy jak na pleza i zmykam bo glupoty wypisuje papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stare i nowe osobki. usmieszka, maremarie--widoki nad jeziorem super ale woda zimna ( bo to przy zaporze rzecznej), wiec szukam nadal. W ta sobote jedziemy do Darmstadt na urodzinki ale w niedziele znow jeziorko i gril --tym razem kolo Etllinger. No a we wtorek wyjezdzamy na urlopik i wracamy za ok. 3 tyg. mo.nika--no to prosze zdjecia vor i nach... a tak sie balas. wazne , ze ci sie podoba. no to na tyle . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika- krotko sciete? najlepiej na te upaly.... Belaiza- a pisz, pisz, przy tym upale tylko glupoty da sie zrozumiec ;) a ja jestem rozczarowana :( wczoraj mialam rozmowe w sprawie pracy, niby fajna, rozwijajaca, ciekawa, a tu guzik.... No moze nie tak zupelnie, ale sie okazalo, ze \"przetlumaczenie z jezyka angielskiego nie jest za bardzo udane i dlatego zadania to sa troche inne...\" bla bla. I z siebie tez nie jestem zadowolona, nie za dobrze wypadlam, nie : okropnie wypadlam. Wczoraj jak na zlosc jeszcze najwiekszy upal tegoroczny, 36 stopni ....Cale szczescie, ze jest klimatyzacja, bo sie bym rozpuscila, nie dosc, ze czlowiek z nerwow sie poci to jeszcze z nieba zar... Wychodzi na to, ze pozycja to wyjatkowo tzw \"dziewczynki do bicia\"... jak cos nie wychodzi to pierwsze baty, panowie projektmanager nic nie wiedza.... skad ja to znam, i mam juz tego serdecznie dosyc, nerwy zszargane. No to sie domyslacie, ze mam teraz dola :( Ale przejdzie kiedys ;) piszcie, jak wam sie klawiatura jeszcze nie rozpuscila.... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, upal..slonce ciala slooncem musniete:) A takwogole witam, zdecydowalam, ze bede studiowac i szybkiego magistra robic..mam nadzieje, ze sie nie porywam z motyka na ksiezyc:)))) Moniko, no polskiej fryzjerki to jeszcze nie dorwalam w Bremen:) ale mam super kosmetyczke, polke, jak bys chciala namiary daj cynka..a tak wogole w jakiej dzielnicy mieszkacie? :) ja bede miesiac bez internetu....matko kochana boska,:\\ ale za to zajmuje sie organizacja slubu koscielnego...trzymac mi tu kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma na imie Violetta, aderes to Violetta Cosmetik , na Violenstr, (za Schleckerm w strone Sadu - ok 50 m )jest tabliczka, tam jest rowniez fryzjer,to centrum mam nadzieje, ze znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dobrze bys chcial.....nie ma szans, tanie numery dzialaja niestety z tel . stacjonarnych....operator dal by Ci tanie numery heheheh:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mowcie ze sie jeszcze opalacie nad woda ja juz dobranoc mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
U mnie wielkie pakowanie.. w koncu wyruszamy na caly m-c .. nawet 2 dni ponad :D Wczoraj pakowalam wszystki drobiazgi, prezenty itd.. miedzy innym 10 kg proszku do prania..Nie wiem kto mi ta torbe ruszy z miejsca.. moj maz w kazdym razie zwatpil :/ Dzis bede pakowac nasze ubrania i kosmetyki..Mam juz wymyslone, ze ja lece z mala samolotem, a maz dosyla nasze bagaze autokarem i w nd je sobie odbiore.. Dobra organizacja to podstawa :) Tez cos mowil, ze wpadnie na kilka dni, ale to sie jeszcze zobaczy.. na razie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego urlopu malutka!!! :) u nas zanosilo sie na burze, zachmurzylo sie, pogrzmialo, spadlo kilka kropel i to na tyle liczylam ze w koncu sie ochlodzenie milego dnia! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
ale zajrze tu w trakcie, bo brat ma internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelll
URODZINY CHRONOLOGICZNIE belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka---------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 malutka_de------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 maremarie-----?????? Carolina77----???? kto jeszcze? ....... wpisujcie sie NICK--------MIESJCOWOSC----LATA W RFN ---- WIEK ---- DZIECI XXX--malutka_de--Bad Urach--------5 -----------------24 lata---1 dziecko(7 m-cy) XXX--maremarie--bei Stuttgart( Steinenbronn)-----29 lat XXX--micka-------bei Pforzheim-----9,5 ---------------32lat---1 dziecko(28.11.04) XXX--Tin------------Hamburg---------16,5 -------------34 lata----2 dzieci XXX--usmieszka---bei Tübingen------3 lata-----------25 lat asia80--bei Stuttgart(Göppingen)--3 lata-----26 lat----1 dziecko( 8 m-cy) XXX--Mo.nika-------Bremen-----------1rok-------------30 lat----3 dzieci(8,5,0--3.04.06) XXX--justynaamelia--Bawaria--------11 m-cy---------26 lat----2dzieci(3; 1,5msca) XXX--Justys78-----Nordhorn------------2,5roku-------28 lat XXX---beleiza--(Bawaria)Pfarrkirchen----1 rok----36 lat XXX--Carolina77---nrw-Essen------------1miesiac-----20 lat XXX--kasiulica- Germersheim bei Karlsruhe--1rok---23 lata balooonik- Gütersloh(bei Bielefeld)---7 lat------50 lat ... !! OBIE SA Z XXX-Werkaaa---Gütersloh (NRW)------- 3,5 roku ---32 lata ... !! GÜTERSLOH Nett-ka---Fellbach bei Stuttgart------ ??? ----- 33 lata Ona 22--Wilhelmshaven (bei Bremen)--4 lata--22 lata(strzelec) Isia27 ---- -Travemünde ------------1,5 roku -- 27 lat XXX--Madzialenka_1--Esslingen ------------3 lata----- 23lata kc-------Bad Kreuznach (RP)-------2,5 roku----23 lata cludi_alb-----Münsingen------------2,5 roku----- naneczka----- München ------------ 6lat- limes-inferior --bei Brocken---4,5 --------------34 lata XXX-stale bywalczynie SIERPIEN::: Werkaaa- 5.08 Justys78- 14.08 belaiza- 16.08 naneczka- 17.08 micka- 18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi w chronologii urodzin, bo ja ani kolejnosci alfabetycznej ani miesiacami nie widze ani wg starszenstwa, bo nie bylabym pierwsza na liscie, bo nie jestem ani najstarsza na topiku ani najmlodsza a nie sory chyba jestem najstarsza hihi ale ze mnie stara baba juz nie dowidzam na oczy i czytac nie umiem to zmykam zrobic sobie lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiech z rana jak smietana, wiec na dzien dobry przy kawce i swiezej drozdzowce wysylam do Was wiellki usmiech :)) Dziendoberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×