Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Marylou ja slyszalam / czytalam o \"Frankfurter Allgemeine\".Skad ty to swoje wytrzasnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nic nie spakowalam... 😠 z tymi obcasami przesadzilam, to jest tylko 8 cm :D:D:D no przeciez musze jakos potanczyc, moje ostatnie wesele, zapowiada sie ze na swoim juz tez nie potancze ... jezeli kiedykolwiek moje wesele sie odbedzie. pogoncie mnie ;) dziunia, my na Köpenick jedziemy, a ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genuss
Limes masz racje, ze w Polsce coraz drozej. Nielicznych stac na takie atrakcje. Zamiast w Polsce wczasy spedzac, to lepiej wziac pare groszy wiecej i jechac na poludnie, gdzie chociaz pogoda jest gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam............. wszystkie ciezkiem cisnieniem burzowym w PL🌻 MartoHB .... pakuj sie, pakuj, zawsze ty to lepiej zrobisz niz maz Dziunia..... czy ty musisz tak sie umeczac????? Moze malemu daj wodki, to bedzie spal ?!?!?!? (wiesz, ze to dla smiechu?????????????????????????????????????????????????????????????????????????) A tak wogole, zwolnij tempo, i tak ci nikt tego nie ukradnie. A moze komus to zlecic???? POMARANCZKI, znowu ciezko pracujecie???? a propos du..... Czy wy wiecie, ze to wcale nie taka prosta praca???? lIMES..... Green peel, jest typowym pilingiem na kwasach owocowych.Rozne owoce, rozne pilingi. I nazwa. Sama wiesz, ze kwasy fajna rzecz. Kwestia tylko jakie. Nie polecam zbyt drastycznych (za mocnych), i samemu w domu. Ten zabieg nie nadaje sie do robienia samemu w domu. Sa rozne stezenia kwasow, czas wykonywania, i ilosc. Nie wykonuje sie kwasow w lecie. Ostatnie zabiegi z nimi polecam robic w marcu, kwietniu. NA JAKIES TRZY MIES. PRZED LATEM. \"Fajna\" twarz po nich, ALE, jesli nie musisz nie rob. Zalezy co chcesz uzyskac Inne infofmacje?????????? Konkretne pytania zadawaj, a odpowiec i tak masz \" darmo\". Dopoki nie jestem zbyt zmeczona, moge pisac. I mam nadzieje, ze z sensem. Dziewczyny, pozdrawiam. Czytam wszystko, i ciesze sie ,ze dajecie sobie rade KasiaK...... gratuluje, ze tak sobie od poczatku dobrze radzisz. Ze mna bylo gorzej. Nie daj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepockorna
Ello rodaczki :) Trafilam tu przypadkiem i dobrze sie stalo ;) Malutka de : czy masz cos wspolnego z autyzmem ?(podalas przy jednej ze swoich wypowiedzi link do strony o autyzmie) . Gdyby wskoczyl tu ktos z Bremen lub okolic (np.Weyhe) byloby super. Powitam chlebem,sola ,a nawet orkiestra ;) Pozdrawiam wszystkie panie ( i panow,gdy sie takowi trafia) - Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylou..... nie przerazaj mnie! Co znaczy glebokoporowe???? w twoim wypadku? Poprostu , jak ja mysle i mowie, zmyc twarz rano i wieczorem i krem krem krem. Odpowiedni dla rodzaju twarzy. A kto pyta nie bladzi, sama wiesz. Co do cen w Pl , to juz nie porownuje, bo po co. Mam OCHOTE KUPUJE: Bo mi bardziej rodzaj mies i wedlin odpowiada. I smakowo inaczej. No i bialy ser. Bez niego nie umiem zyc. Serio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorna ::::::: Ja i Marta jestesmy z Bremen.Marta jutro jedzie do polski .To zostaje ja :-)) Pa pa Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki 🖐️ Mam nadzieje ze wszystkie wyspane i wypoczete Ja dzisiaj przespalam calutenka noc! Anastasia pozwolila mi od 5 dni pospac bez copolgodzinnych pobudek! Jestem taka dumna z mojego aniolka! Mam nadzieje ze reszta miala rowniez spokojna noc, wiadomo jak to z dziecmi (albo i bez) Dziunia ja tez sie dziwilam bo wszyscy tak o tym ALDIM i `PLUSIE. Ale sobie wszystkie takie produkty codziennego uzytku porownalam i wyszlo ze taniej:-D Moze tez dlatego ze Kaufland oferuje wiele produktow wlasnej marki po naprawde niskich cenach.Ceny mies np.sa tansze i jakosciowo lepsze niz plus ( u Metzger kupuje od swieta :-( ). W kazdym razie na duze zakupy laduje zawsze w kauflandzie... Elu masz racje co do wedlin i miesa (mimo iz z przykroscia musialam stwierdzic ze jakos tez nie ta co kiedys :-( ).Ale ja rowniez mieso, wedliny i polskie maselko kocham! Uwielbialam tez \"goplane \" te czekolady ale odkad nestle je kupilo to juz nie smakuje:-( Elu ja tez cie chcialam zapytac w sprawach \"cerowych\". Nie dla mnie bo akurat nie mam problemow, tonik i nivea soft wystarczaja. Chodzi o mojego meza. Zawsze jak zje cos slodkiego- mam wrazenie ze tylko czekolade- to dostaje na ogol na twarzy okropne wypryski.Nie wiem czy to alergia czy co? Mozesz cos doradzic? Limes ty pewnie juz przy prasowaniu, mge ci podzucic moj koszyk ? ;-) Przy twojej kupce pewnie nie zauwazysz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylou 🖐️ ja skapa tez nie jestem, raczej rozwazna.To co gdzies tam oszczedze to na cos drugiego wydam;-) Ale z drugiej strony jak mi sie cos podoba to nie patrze na cene i tak pewnie na drugi dzien polece i kupie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej rodzinie jest jedno dziecko z autyzmem :( Niestety, moja ciocia za pozno zdecydowala sie na macierzynstwo. Strasznie fajny chlopczyk az mi go zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusi Anastasii napisz ile lat/ mcy ma mala i jakie parametry tzn. waga u wzrost :) dziwnym przypadkiem Laura kilka dni po szczepieniu przeciw sepsie wlasnie ja zlapala ( to bylo w pazdzierniku zeszlego roku) , od tego czasu jestem wielka anty-fanka szczepionek tak samo bylo u meza ze szczepieniem przeciwko grypie, ci co sie zaszczepili, a zwykle byli zdrowi i choroby sie ich nie \"trzymaly\" dostali takiej grypyze dwoch\" chlopow jak daby\" jak sie to mowi wywieziono do szpiatala na sygnale, bo jeden o malo w komie nie skonczylm, a drugi dostala zapalenia pluc wlacznie z antybiotykami, sztucznym oddychaniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogloszenie z Angory akt nr spokojna potrzebna do domu i dziecka , zakwaterowanie plus wyzwywienie + 200 e , Mannheim 0621/4329597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez niemcy, pewnie 12 godzin 6 dni w tygodniu :-( A ja za 3 godz. dziennie 4 razy w tygodniu dostawalam \"oficjalnie\" 400 a nieoficjalnie za niewiele godzin dziennie nawet 600 :-( Malutka Anastasia ma z dokladnoscia do jutra :-D 20 m-cy (urodzila sie w wigilie 2005, nasz aniolek :-D). Wzrostu ma niecale 80cm (dokladnie nie wiem bo nasza dziecieca pomiarka zaczyna dopiero od 80 cm a Anastasia ma jeszcze luzik;-) ) i wazy 11 kilo.Twoja mala tez miala te afty? Jak dlugo to u was trwalo? Witaj Laura! To dla Ciebie 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 21 lat i narazie mieszkam w Polsce ale zamierzam wyjechać, mój ojcielc jest pół Austriakiem a pół Niemcem, niezla mieszanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 200 niech
zaiwania Niemka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia jak sie twoj synek nazywa? Ja w sumie mimo tych innych niedogodnosci zwiazanych z data narodzin myszki, to jednak finansowo wyszlam na lepiej. Luthien witaj 🖐️ co cie sklonilo do wyjazdu do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama dostała tu prace , a ja zmienilam kierunek studiów, ale nie wiem czy je zaczne bo to mam zamiar wyjechać okaże sie za pare tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylou co robi twoja cukinia, podzielilabys sie to nie musialabym gotowac:-P Tez spojrzalam do KUH Anastasia 20 dni przed urodzinami wazyla 8,7kg i mierzyla 72 cm.Duzy chlopak ci sie trafil Marylou;-) Jaki jest teraz, wysoki? Ale ja wlasnie zauwazylam ze Dziuni synek tyle wzy ile moja a on ma 84 cm:-O To fakt ze mala jest ciezka choc nie pulchna, nie wiem gdzie jej ta waga siedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mieszkając za granicą nie można załatwić sobie pracy gdzieś indziej? to juz nie średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w to nie mieszam, chyba dobrze że pracuje bo jest nasz troche dużo, ja dorzuce pare groszy, ojciec i mozemy sobie na wszystko pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×