Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Ten film polecam kazdemu kto lubi dramaty ktöre powoduja ze lzy leca. \"Nur mit Dir\" a powyzej wlasnie kawalek z tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay kochana czytam, czytam ,ale za duzo na blond czaszce ;-) no i pamiec juz nie ta ;-) Podaj maila czy cus, daj sie jakos zlokalizowac :-) Marylou Ty na serio z ta gejsza?Obcej babie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi prosze
czesc dziewczyny!mam takie pytanko.moja mama mieszka w Niemczech/niedlugo/ i chce sobie zalozyc ten Flat Cauntry/nie wiem czy dobrze pisze/zna cene ale nie orientuje sie do jakis 8 czy 9 krajow ma darmowe telefony-oprocz Polski oczywiscie.Napiszcie mi prosze jak wiecie cos na ten temat.Dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do sandry
mozesz podac przepis na tort cappuccino? ten co wkleilas na gopolonia jest nieczytelny. Ich bedanke mich im voraus. (to extra dla super-poprawnych pomaranczek :P ) Ivette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chodzi ci o to ze literki za male? jesli klikniesz jeszcze raz na obrazek to wyswietli ci sie na caly ekran.od razu mozesz tez wydrukowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do sandry
kochana jestes! dzieki, zapowiada sie super smakowity slodki kasek :D na gopolonia jest nawet watek pt. przepisy. mozesz tam powklejac. ja chetnie skorzystam ze sprawdzonych. masz cos typowo greckiego? dzieki! Ivette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorna kochanie :-))) jezeli klikniesz na mojego nicka to zobaczysz gdzie mnie znajdziesz. A moze napiszesz u Twojego tez cosik aby ciebie odnalezc :-D Pozdrawiam P.S. jadlam u Marty schüttel Torte.....mmmmmmmmhhhhhhhhhhhh.Poprostu pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Marta ma ode mnie:-P istnieje wiele wersji, z jakimi owocami i jakimi creme. A najlepsze ze gotowe w ciagu 10 min:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sandra,ona ma od Ciebie :-)) I bylo pycha :-D Jedyne co bylo inaczej to Tortenboden.Ten zrobila sama .Niekupila gotowego. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujesz: gotowe spody do tortu 2 kubki schlagsahne 2 puszki mandarynek 2 creme paradise(ja biore 1 smak waniliowy i jeden cytrynowy) Sahne, mandarynki i 1,5 puszki soku z mandarynek (troche skaplikowane: odsaczasz mandarynki i odlewasz sok o ile dobrze pamietam w jednym jest kolo100ml wiec bierzesz 150.Ja tak robie bo nie lubie brac sahne steif) i te creme wsypujesz/wlewasz do pojemnika ktory mozesz zamknanac szczelnie.POtrzasasz wiele razy az czujesz ze masa zgestniala.Smarujesz spody i gotowe! Przepraszam ze tak dlugo trwalo ale patrze na \"markt\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma to jak rozlatujacy sie po domu zapach pieczonego ciasta:-D Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cremeparadise to taki niby puddind od dr.oetkera. znajdziesz w regalach gdzie sa walsnie puddingi:-D hmm tradycyjna recepta mowi ze na jeden spod robisz cala mase ale ja juz eksperymentowalam ze bralam 3 spody, podwojna porcje \"kremu\" i robilam takie pieterko.A calosc oblepialam masa bez mandarynek i posypalam wiorkami czekoladowymi, pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylou zostawilam ci wiadomosc na gopolonia.cieszylabym sie bardzo gdybys znalazla czas na odpowiedz, kwestia zawodowa ze tak powiem;-)Nie musi byc dzisiaj;-) A ja robilam kassler z przepisu Marylou,polecam dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou
serdedzne dzieki Marylou,juz teraz wiem "na czym mama stac bedzie"A jeszcze przez przypadek upieke sobie tort z przepisu Sandry/ale biszkopt chyba lepiej sobie upiec samemu,bedzie jeszcze pyszniejszy.Trzymajcie sie,bede wpadac i podczytywa interesujace rzeczy.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie zegnam na dzisiaj bo musze jeszcze mojego meza poprzytulac:-D On znowu jutro wyjezdza firmowo i bede robila za slomiana wdowe:-( Wiec ide go jeszcze powysciskac. A wy sie ladnie wymieniajcie bo ja tez uwielbiam sprawdzone przepisy.A baloby milo gdybyscie od razu podaly ile wasze potrawy maja punktow;-) Taki maly zarcik:-D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM: WSZYSTKIE IDA SOBIE, a ja dopiero przychodze niestety. Zauwazylam, ze dziewczyny po urlopach sie znowu pokazaly. Jo24, Gingera 🌻 :) Mialam sie wytlumaczyc, nie bylo mnie bo moj facet przyjechal na dwa dni. Az mnie zdziwil. Nie mogl wytrzymac dluzej niz dwa tygodnie beze mnie. Jednak to mile miec swiadomosc, ze sie dla kogos tak wiele znaczy. Dziunia ...🌻 jak tam malej pierwsze dni w szkole??????? Ja jeszcze tylko jutro do pracy, a potem koniec. Nawet nie wiecie jaka to czasami fizyczna praca. A teraz lece do wanny, i lulu. P.S. PAMIETACIE De Mono???? Wlasnie wczoraj mieli u nas koncert: byl ZAJEB....... tak sie \"darlam\", ze dzis chrypie poprostu. Wszystkie przeboje odspiewali. Na dzis to tyle. Dobranoc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou
marylou-pewnie,ze chcemy przepis na babke bananowa!a masz cos jeszcze szybkiego i smakowitego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_02tlen.pl
Chciałabym zakupić pewną rzecz z RTL Shop w Niemczech niestety ta firma nie wysyła do Polski ,tylko na terenie Niemiec :( Czy znalazła by się osoba,która kupiła a następnie wysłała by mi do Polski ten przedmiot ? Oczywiście ja bym za wszystko zapłaciła. To PILNE ! proszę o kontakt na : jola_02@tlen.pl PROSZE WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×