Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
łukasz.p

Auto dla kobiety

Polecane posty

Gość Arlottka

Też jeżdżę Yaris i to bardzo komfortowe auto. I stosunkowo właśnie dobre w utrzymaniuMożna się wybrać do Carolina Toyota Wola w Warszawie. Salon bardzo dobry, dobra oferta, różne metody finansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idek

U mnie żona tivoli śmiga, niezły miejski suv z 128 KM w benzynie. Przynajmniej nie ma problemów jak  na wysoki krawężnik wjedzie czy dziury nie zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuczka

Moim zdaniem w ogóle japończyki to bardzo dobre auta, zwłaszcza mazdy. Zresztą ja właśnie mazdą jeżdzę, bo kupiliśmy rok temu w salonie niedaleko nas w Częstochowie, Klimczak. No i auto mi się sprawdza doskonale. jedna z lepszych inwestycji jakie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriw

ja kupiłam kilka miesięcy temu corsę d w auto loco i jestem bardzo zadowolona. Auto sprawne, typowo miejskie, nic mi się z nim nie dzieje. Wsiadam i jadę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiece auto to myślę, że Fiat 500 spełni się w tej roli idealnie. Natomiast jeśli jesteście ze szczecina lub okolic, to wszelkie usługi wulkanizacyjne polecam załatwiać w   https://opony-wymiana.pl/ Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny, nie wyłudzają „dodatkowych” usług. Wszystko jasno i przejrzyście, pomocna ekipa, więc kobieta nawet jadąc tam sama na wymianę opon czy inną usługę, może być spokojna J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto pamiętać, też o zabezpieczeniu przeciw kradzieży np. niedzwiedz-lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest znaleźć samochód używany w dobrym stanie. Ja kupiłam w Auto Centrum Golemo http://www.golemo.pl/ mojego Peugeota i powiem wam, że w życiu lepszym autem nie jeździłam. Serio, ma się taki komfort jazdy jak w nowym. Bardzo polecam dealera Auto Centrum Golemo, bo pomogli mi dokonać najlepszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mi się jeździ Pacemanem, kupiłam 3 lata temu w katowickim salonie Bawaria Motors Mini, maja tu też auta używane. Salon bardzo fajny, miła obsługa, dobre ceny. a marka Mini jak dla mnie idealna dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia, jeśli planujesz zakup samochodu rodzinnego, który łączy wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort podróżowania, warto skierować uwagę w stronę Auto Res w Rzeszowie. Tam znajdziesz bardzo fajne propozycje, jak na przykład Fiat Tipo, czy Hyundai i30 to świetny wybór dla rodzin, łączący przestronność, oszczędność paliwa i nowoczesny design. Z takich mniejszych to pewnie fiat 500 lub hyundai i10 trafi w twoje oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×