Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość banki to tragedia
1200zl na warszawe jak mozna brac taka pensje gdzie wynajecie mieszkanka w wawie to 1500zl lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
a ja czekalam na szkolenie w millennium tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
w millennium jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleparanoja
napiszcie prosze, ile Wam zaproponowali w millennium na poczatek.Ja pracuję ponad rok i cały czas mam 1850 brutto, a o tym, jak wyglada praca i odpowiedzialność dość już tu napisano, po co się powtarzać. Premie symboliczne i sporadycznie, może teraz na początku dają więcej? Jestem przed rozmową o podwyżce, ale z mojej inicjatywy, więc szanse marne, ale wiedza o zarobkach bardzo by mi się przydała. A jak nie wyjdzie, to zmieniam pracę. Już dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
tiaaa ciekawe... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Wątek dot. wynagrodzenia w tym banku często się przewijał na tym forum, nawet w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kika1313
słuchaj baranie rozumiem i druj sobie takiue teksty bo źle trafiłes a co do rocznika 1982 to jest bradzo dobry , i wyluzuj bo wrzodów dotsniesz pozdrawiam cie bardzo serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1982
....do kobiety baranie? widocznie rocznikowi 1982 brakuje kultury, bo widać, że gównierzerią zalatuje. Ja przez gównierzy raczej wrzodów nie dostanę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Aga1982, ja pracowałem w 2 bankach i w żadnym nie widziałem premi ;) a tam napisze dokładnie, widziełem równe 50zl ! Teraz pacuje w księgowości i sobie chwale, drugi raz już do banku nie chce, nie za te pieniądze. Aga dobrze pisze chcą młodych, wykształconych elokwentnych a płacą tyle co w hipermarkecie w butiku. Ludzie nabijają kase lewymi kartami kredytowymi i hipotekami ale i to już się kończy. Od znajomych wiem że jeszcze w miare płacą w Polbanku, średnio w WBKu. Reszta to max 2000 brutto mówie o pracownikach ze stażem do 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
he he he a ja jeszcze mam dobre nastawienie... co do wynagrodzenia... 2000 brutto ??? mylisz się ... ja dopiero zaczełam (zero doświadczenia w bankowosci itp... nawet kierunek studiów niezwiązany z tą dziedziną) a mam więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milledno
do milleparanoja a co powiesz jesli ja pracuję już 5 lat w mille i mam 1700 zł ? :P Dlatego nie ma co się cieszyć (patrzę na wypowiedzi nowych) bo za 5 lat będziesz zarabiać tyle co przy przyjęciu a nowo przyjęci będą dostawać więcej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milledno
brutto 1700 dla jasności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat z jedną pensją
Powiedz to jak wy tam pracujecie, sam system premiowy pozwala na robienie podwyzek. premi przez 5 lat nie mieliscie? mało tego co miesiiac masz punkty ktore licza sie do systemu premiowego bez wzgledu na to czy wyplacaja premię czy nie. Ja pracuje 1.5 roku i mialem juz 2 podwyzki. zaczynalem od 1850 mam 2200. Ci co tu narzekają rzeczywiscie nie robią nic. Kazdy kto pracuje w mille ma mozliwosc premi i podwyzki co 3 m-ce bez względu na to czy oddzial wypracował. Jesli wiecie o czym mówię. Są punkty motywacyjne. Jesli sam sprzedaje wszystko idzie na jego konto i nie ma znaczenia czy miał premie miesięczną czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
dla jasności ja może jestem amatorką ale mam tzw tradycje rodzinną moja mama pracuję w bankowości i osiągneła swoją ciężką pracą bardzo wiele.(w innym banku).wiem że można tylko trzeba b. chcieć i dużo robić. i myśle że nie ma znaczenia w jakim banku pracujesz:) Ci co robią nie wiele nie zarabiają , nie awansują..bo myślą że im się należy i już za samo bycie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milledno
Wiesz pdejrzewam, że pracujesz sobie w oddziale w którym sobie zadzwonisz do klienta. zapraszam do oddziału gdzie masz na sali cały czas kolejkę i tak od rana do wieczora. Nie masz kiedy zejśc na herbatę, ale miło poczytać, że nic się nie robi. Nie piszę o premiach tylko o poborach. Swoją droga jakieś słabe te podwyżki. Podobno jest do 20% jednorazowo. Nie umiejszam Tobie zatem Ty nie umiejszaj innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milledno
Pamiętaj tez, że punkty to nie wszystko potrzebna jest akceptacja kierownika i regionalnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleparanoja
Do "5 lat..." Z systemem premiowym, to zdaje się nie wszyscy na bieżąco, tzw. punkty awansu nie są juz naliczane od tego, co zrobiłeś, a od wypłaconych faktycznie premii. zero premii dla oddziału=zero punktów awansu, tak przez kwartał i punkty ujemne. A jak nastawiali 8 oddziałów po kilkaset metrów od siebie, to zapomnij o realizacji planów. A jeść i pić kawę też się juz dawno oduczyłam w tej pracy. Dzisiaj było tyle ludzi, ze ze zmęczenia gdzieś sie walnęłam i jestem prawie 100 w plecy, no to mam "miły weekend" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333
Dlaczego wy tej pracy nie zmienicie tylko biadolicie? Zrymowało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANK POCZTOWY
Witam Czy wiecie jak wygląda praca w Banku Pocztowym w Poznaniu? Ile się zarabia , jaka atmosfera , jak długie szkolenia itd? O co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
jeśli wasza praca wam nie odpowiada wypaliliście sie to się przenieście to nic złego a wręcz naturalne, człowiek potrzebuje zmian, lub zmieńcie prace na całkiem inną, zobaczycie jak wam się pracuje gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaracudaPL
a ja na kasę nie narzekam, średnia z 6 m-cy to ponad 12 tys. W biznesie robię już kilka lat. W bankach nie zarabia się źle, ale zdecydowanie wysokie zarobki związane są z pracą na wysokich obrotach. Kilka lat temu też zaczynałam od śmiesznych groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
W millenium konsultant klienta jakie produkty bankowe może oferować zaraz po pierwszym szkoleniu? Czy tylko ROR i kredyty dla indywidualnych, czy zakres jest większy? Jak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
ludzie średnia z 6 misięcy to ponad 12 tyś zł---to śmiech, jak za to przeżyć ledwie na rachunki wystarczy a wakacje wyjazdy weekendowe i inne przyjemności??? tylko emigracja się opłaca, 12 tyś na 6 mieś śmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luis
12 tys za 6 mies to ledwie 2 tys miesięcznie! Toż to \"strasznie\" dużo :) Ja jestem tokarzem po ZSZ i zarabiam na rękę miesięcznie 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marcin szef Ty chyba w banku nie pracujesz bo nie wiesz co to średnia z 6m-cy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
hej pracowałem szczerze mówiąc tylko 2 tygodnie bo jestem osobą która się ceni. Praca w polskim banku wygląda jak kołchoz. tragedia po prostu mimo iż mam wykształcenie bankowe i nie wiem po co ale robię magistra raczej nie chce pracować w banku. po pierwsze to zdrowie nie chce mieć nerwicy i być w ciagłym stresie, a drugie to kasa marna jak na robote. Powiem szczerze wszytskim śe jestem emigrantem od 2005i jest mi tak najlepiej. Jakby nie było pozdrawiam bankowcóe i szczerze współczuje:))) pracy w polskich warunkach, gdzie to każdy nad tobą wie lepiej choć jest to gówno prawda!!! i ludzie są nierzyczliwi i chcą się pokazać albo wygryź drugiego. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
no chyba ze gość mówi o średniej miesięcznej z 6 miesięcy to co innego, pewnie jest w domu tylko po to żeby sie przespać i tylko patrzeć a obudzi się jako 65 letni dziadek z laską:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
każdy przędzie jak mu się chce, ja przyjechałem do polski ale tu się normalnie nie da żyć, na emigracji mnie nikt nie wykorzytsuje i mam głowę spokojną, aha i nie wiem co to jest stres. moje życie zmieniło bieg wiem że żyję i o nic się nie muszę martwić. co najważniejsze szef to nie jest ktoś kto patrzy mi na recę i chce jak najwięcej zarobić dzięki mnie, raczej realcje kumpel kumpel z którym można dosłownie wszytso załatwić i nie ma pretensji. Nie piszę ża każdy musi emigrować, kazdy robi co chce i niech tak zostanie, po prostu śmieszne jest dla mnie zarabiać te 2000 zł brutto czy netto obojetne. jaszcze jedno kultura polska jest beznadziejna nie mówię o gólnie o kulturze, piszę o osobistej kukturze, każdy ci zazdrości i wytyka trochę to nie za bardzo ale cóż polacy tacy sa dlatego mamy głupie ustawy, a w urzędach nic od ręki. pozdrawiam wszytskich tych co w polsce poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
oj oj oj przestanę już przeglądać to forum... zniechęcacie ludzie do pracy ;p a ja mam swój rozumek i sprawdzę na wlasnej skórze jak tp faktycznie jest ;) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×