Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Konwalia81
Witam wszystkich. Kulotorek1 orientujesz się ile zarabia w lukasie doradca ds kredytów hipotecznych? Jaka podstawa i ile z premii można zarobić, czy plany są w ogóle do zrobienia? Zastanawiam się czy warto tam wysłać cv. A o pracy w Raiffeisenie coś wiesz? Od nich nikt się nie wypowiada, a też się zastanawiam nad pracą tam. Jedyne co znalazłam o pracy u nich to że jest ogromna presja na sprzedaż i mobing. Dzięki za info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławka
witam.Czy jest ktos kto pracuje na info(linii).Czy u was tez sa takie masakryczne pensje? ja mam starszego specjaliste i na 3/4 mam podstawy 1100 netto+premia za sprzedaz-target jest teraz tak wysoko że od 2 miesiecy nie wyrabiam normy.Zamierzam zmienić prace, niestety mały(synek)nie dostał sie do przedszkola i bede zmuszona szukać pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
ale masz doświadczenie w handlu? bezpośrednim kontakcie z klientem, no i oczywiście jesteś otwarty, oraz interesujesz się zagadnieniami ze świata finansów? jeśli tak to nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank mille
Witam. mam pytanie dotyczące pensji na stanowisku konsultanta/doradcy klienta w Millennium Bank ?? jakie sa widelki?? ile mozna zawolac?? prosze o kwoty brutto !! mam roczne doswiadczenie na podobnym stanowisku! miasto wojewodzkie. PILNE Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asie_exmille
do kretkaa -zapłaciłam około 800 pln i tak niewiele, bo w zamian za to się uwolniłam- ale lekko nie było, nie chcieli mnie puścić z oddziału, szantażowali mnie (kierowniczka- a gdzie ty pójdziesz , gdzie sobie dasz radę:)) JA?? po studiach a ona nie wiem, może maturę miała ale nie więcej, pół dnia na telefonie spędzała do znajomych wydzwaniała nie do klientów, przelewu nie potrafiła zrobić) Mille to piekło na tej ziemi, odradzam, przypłaciłam półroczną pracę tam kolejnym półrocznym dochodzeniem do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam , jak zachowują się kierownicy w mille to mi naprawdę wstyd, że tam pracuję. Jestem od 6 lat kierownikiem i ze swoimi ludźmi to jak z kumplami żyję. Nie chce mi się az czytać kto tu pracuje. Prawdopodobnie jest tak w duzych miastach. Współczuję wam takich kierowników. Naprawdę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asie_exmille
obydwa oddziały, do których trafiłam, nie realizowały tergetów, więc miałam zapewnioną -bardzo niską- podstawę i oczywiście zbiorową odpowiedzialność za np. zepsucie się bankomatu- zero premii za to gratis wyładowywanie na mnie złego humoru kierowniczek. regionalny- człowiek cyborg- nie zgodził się na rozwiązanie ze mną umowy za porozumieniem stron, prawie 3 tyg siedziałam bez sensu i celu na zapleczu oddziału.. składając tekturowe pudła.(już nawet nie wiem na o- może archiwum?) jedna pani kierownik,pyskata małolata, odbijała sobie na nas niepowodzenia w kolejnych związkach. drugiej prawie nie widziałam bo właśnie zaczęła o swój związek dbać, więc w pracy nie bywała. wszystko robiła konsultantka- 1 dziewczyna, bez zastępstwa, bez możliwości pójścia na urlop. nie polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
Axie woaj 3,5 tzs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank mille
nikt mi nie odpisze ?? prosze o odpowiedz ... jutro mam rozmowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim mieście i czy w detalu. Z tego co wiem to w detalu mozesz wolac 2500 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank mille
do joanna71 oj nie o takie widełki mi chodziło 2400-2500 to z tego co wiem to jest podstawa u konsultanta w detalu...bardziej mi chodzi o średni przedzial miedzy 2400 a ?? moze na gg 2807399

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia81
Wysłałam jednak aplikacje do lukasa. Nie wiem teraz ile krzyknąć na rozmowie. Czy nikt się nie orientuje ile się zarabia na kredytach hipotecznych? Może wiecie ile się zarabia na takim stanowisku w innych bankach. Czytałam że w lukasie ludzie pracują za jakieś psie pieniądze, aż nie chce mi się wierzyć żeby to była prawda w 2008 roku. Proszę o podpowiedź…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
Witam....miałam rozmowę kwalifikacyjną w lukas banku...z kobietą, generalnie napisałbym młodą siksą, z jakiegoś układu, nie mającą pojęcia o rekrutacji. Ale ma plecy...nieoficjalnie dowiedziałam się, że ma mocne plecy, ale z racji na to, że się wywyższa i cwaniakuję, nie jest lubiana w banku. A następna kwestia ciągle jest na wyjazdach. I dzięki takiej siksy ciężko się dostać do korporacji. Bo bank zatrudnia niewłaściwą osobę na niewłaściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
joanna71 ---> dostałem odpowiedź z millennium odnośnie marży kredytu - kazali mi spadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
W millennium biznes wołaj 3,5 tys brutto na początek, spokojnie, resztę dorobisz premiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Biznes
Romcia dzięki, a w jakim mieście pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORADCA_polbank
A w Polbanku doradca klienta w oddziale ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
W katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 70
Słuchajcie ludziska z millennium, jak jest w mille leasing? wiem, że poszukują ludzi. A to jedna grupa. powiedzie coś , jakie warunki, atmosfera, plany? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 70
Konkretnie w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVANESSSKA
HEJ! JA TERAZ PRACUJĘ W PKO BP,ZARABIAM 1300 + PREMIA OD KREDYTÓW ITP. CHCĘ ZMIENIĆ NA MILLENIUM,TAM PONOŚ MA INFO ŻE OK.2000-3000 TO NORMA,A JAK DOBRZE PÓJDZIE TO I 6000 DA SIĘ WYCIAGNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia25
witam serdecznie!! mam mały dylemat, własnie otrzymała propozycje pracy w banku bgż na stanowisku -kasjer-dysponent w małym miasteczku w fili banku, zaproponowali mi 2200zl brutto i umowe na 7m-cy okres probny.jednak po przeczytaniu tych postów nie wiem co mam zrobić bo kokazuje sie że w bgż nie jest tak dobrze zwlaszcza w małych placówkach i co najgorsze to nie chcę" wpaść z deszczu pod rynnę". obecnie prację w innej instytucji zarabiam 1300zl netto ale mam prace na miejscu a tu bede musiała dojeżdzaćok20km w jedną stronę. Prosze o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina22
do Anusia25 okres próbny prawniemoże trwac maksymalnie 3 miesiące. Czy ktoś wie coś o szkoleniu w polbanku? Czy trzeba zwracac koszty jak się zrezygnuje po okresie próbnym?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do guder mnie tez olali, tzn obniżyli o 0.2 ale to i tak mam teraz sporo wg marz obecnych Zrób sobie jakiś refinans w innym banku. Najlepiej w takim, który zastosuje procedurę uproszczoną bez badania zdolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
joanna71 --->już tego próbowałem. niestety przy moich dochodach (działalność gosp.) nikt poza mbankiem nie chciał mi dać takiego kredytu - ale to był kredyt na 30 lat a ja mam obecnie 35, tak więc to co bym zaoszczędził na niższej marży zjadłby krótszy okres spłaty - i tylko spread byłbym w plecy :-/ jedyne na co się zgodzili to rozciągnięcie spłaty na 40 lat. poczekam do końca roku i z odpowiednio podrasowanym PITem rocznym spróbuje gdzieś refinansowania z badaniem zdolności kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guder to ty pracujesz w anku na działalności. Coraz więcej widzę takich ofert. Powiedz mi jak ci z tym, bo tez się zastanawiałam, masz jakiś kontrakt czy umowę zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batka 75
Diana 70, daj sobie spokój z leasingiem w millennium! Byłam w katowicach na rozmowie...kierowniczka młoda siksa, wyglądająca jakby na dyskotekę szła, rozmowa na poziomie 0! a wymagania jakby chcieli członka zarządu. wykształcenie by chcieli doświadczenie w leasingu, a kierowniczka ma podobno średnie, nikt tam nie chce przyjść i przyjmują małolaty bez doświadczenia. Zresztą cała ekipa tam to młode laski ( nie wiem może takie tylko przyjmują? trend taki albo czyjeś upodobanie?) wypytałam u konkurencji i wszyscy odradzają ten oddział, jakiś dziwny pozwalniali wszystkich starych pracowników i zrobili \" szkółkę niedzielną\". Przyjęłam się do Raifka i nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
joanna71 ---> mam umowe agencyjną. dla banków taka forma zatrudnienia jest wygodna bo z dnia na dzień mogą pracownika wywalić. dla pracownika działalność ma tę zaletę że mniejszy zus się płaci, można nie płacić podatków, można pracować jednocześnie w innych firmach. generalnie byłoby ok gdyby nie przegięte plany sprzedażowe i brak odpowiednich narzędzi pracy - tj paliwa do samochodu służbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Witam, początkiem maja czytałem opinie na temat pracy w roli bankowca i przyznam, że długo zastanawiałem się zanim złożyłem aplikację. ... a złożyłem do millenium w Krakowie. Millenium czytając to forum miałem wrażenie chyba najlepiej wypada na tle pozostałych banków. Niedawno otrzymałem pozytywną odpowiedź i dobre warunki jak na początek. W związku z tym chciałbym dowiedzieć się coś na temat szkoleń w Wa-wie. Czy weekendy są do własnej dyspozycji i jak wygląda te 2,5 tygodnia. Dziękuję za wszystkie opinie, które pomogły mi podjąć decyzję. W przyszłości również dodam coś od siebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×