Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość kaytee
nie polecam EUROBANKU - też do mnie stamtąd zadzwonili, nie byłam nawet na rozmowie, bo trzeba stać przed oddziałem i zachęcać klientów min. rozdając ulotki... żenada ;/ jedyne, co było w ich ofercie ok. to pensja, bodajże 2100 brutto przez okres próbny (3 miesiące), a później 2500 + premia oddziałowa (jeżeli będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
do Kayte Wiesz na dobrą sprawę masz rację ale z jednej strony za taką kasę na początku chyba można sie przez jakiś czas przemęczyć z tymi ulotkami oczywiście jeśli to prawda, a przecież nie będziesz cały czas rozdawać ulotek. Mam tam kilku znajomych i chyba nie jest tak źle, maja pakiet socjalny itp. Zresztą 2500 brutto po okresie próbnym to nie jest źle + prowizja a myślę, że nie jest tak, że wogóle planów się nie wyrabia także ta premia też na pewno jest. Minusem na pewno jest to, że mają placówki w centrach handlowych i praca jest od pon do piątku, ale za to są dni wolne w tygodniu. Tak jak w każdej pracy w tych czasach w handlu jest parcie na sprzedaż i to w każdej dziedzinie, nie tylko w bankowości, także to nie jest nic dziwnego. w tych czasach to ciężko jest znaleźć taką posadę, żeby sie nie narobić a dobrze zarobić, trzeba się trochę wysilić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
w mojej poprzedniej opinii chciałam sie poprawić na temat pracy w eurobanku, chodziło mi o to, że praca jest od poniedz do niedzieli. Sorki za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
masz rację :) ale ja osobiście nie pokusiłabym się rozdawać ulotek... kolega mojej koleżanki z pracy też pracuje w EUROBANKU i ona to potwierdza, zresztą jest tam ponad miesiąc, a już szuka czegoś dalej... a to chyba nie wygląda za fajnie jak ktoś "skacze z kwiatka na kwiatek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
tak, tyle że każdy ma inne wymagania i wyobrażenia, i co innego chce robić, także to skakanie z kwiatka na kwiatek to może wina bliżej nieokreślonych preferencji zawodowych danej osoby, wiem, że każdy chce dla siebie jak najlepiej, i nikomu tu się raczej nie doradzi. dla jednego będą to warunki ok a dla drugiego coś będzie nie tak. wiem też, że akurat w eurobanku sporo sie zmieniło w przeciągu roku, kumpela jakiś rok temu była na rozmowie i proponowali jej 1200 brutto a teraz jest 2100, także jest to spory krok do przodu jeśli chodzi o pensję. Ja na razie skupiam się na tym co czeka mnie na tej rozmowie w ING bo nie wiem czego się spodziewać. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
ja też czekam już na drugą rozmowę w MILLENNIUM :D i szczerze się doczekać nie mogę, aż zmienię pracę ;););) mam nadzieję, że mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
Jeżeli ktoś może mi udzielić inf o pracy w ING to będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
...byłam na rozmowie w ING, pani zaproponowała mi 2 miesiące szkolenia, po 2 miesiącach, rok stażu, przez pierwsze 6miesiecy 1200brutto, po 6 miesiącach 1200brutto+prowizje, a następnie po tym trzeba założyć własną działalność gospodarczą i opłacać za siebie zus. Mieszkam w dużym mieście.....tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
hmm a jak dawno to było?? i na jakie stanowisko aplikowałaś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
....doradca finansowy, 3 miesiące temu wysłałam aplikacje i zostałam bardzo szybko zaproszona na rozmowę.....ale podziękowałam za współpracę!!!! może się coś zmieniło od tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w INg
zobaczymy co mi zaproponują jutro sie okaże, jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
co do millennium... ja np miałam tylko jedną rozmowę ;) mieli odezwać się w ciągu tygodnia a już na 2-gi dzień podano mi date szkolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
i w jakim odstępie czasu miałaś szkolenie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Warunki w ING to jakaś paranoja! Można zaniemówić z wrażenia... Najlepsze jest to, że taka osoba jeśli się sprawdzi i kiedy już zdecyduje założyć działalność gospodarczą to prawdopodobnie nie może korzystać z niższych składek zus (ok. 300zł), ponieważ w przepisach zus zaznaczone, że nie może to być działalność rolnicza oraz działalność na rzecz swojego pracodawcy - o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
...a mnie pani tak bardzo zapewniała, że zakładając swoją pierwszą działalność będę opłacała tylko 300zł, w ogóle warunki, które oferuje ING to śmiech na sali. Tak jak napisałam wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika jesteś żałosna
Jak Ty kika chcesz pracować w bankowości skoro Ty nawet nie rozumiesz co do Ciebie mówią ludzie na rozmowach kwalifikacyjnych?!!! Akurat jestem na stażu w ING jako doradca i to co Ty napisałaś to jest stek bzdur!!! W ogóle jak się czasem czyta te wasze wypociny, to aż się zastanawiam skąd tyle tumanów w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
szkolenie ma trwać 2 tygodnie... ;) no i nieszczęsne egzaminy... może ktoś wie jak to wygląda ??? ale dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś załośny
....ja aplikowałam 3 miesiące temu i byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i takie warunki mi wtedy zaproponowali. Więc może jesteś ograniczony i nie potrafisz czytać co piszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś załośny
....a tumanem może sam jesteś skoro nie rozumiesz, że nie tylko ja komentuje pracę w ING, ale też i inni!!! może masz za mały mózg, że dotarło do Ciebie co ludzie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
do kika jesteś żałosna ja siebie nie uwazam za tumana panie stazysto z ING a na rozmowach najwazniejsza rzecz ktora powinna interesowac przyszłego pracownika to zarobki bo w kazdym banku sa te same produkty tylko rózne opłaty i kazdy idzie tam gdzie dają wiecej nikt nie słucha wstępu o banku bo kurwa kogo obchodzi skad sie wział co chce zrobic w przyszłosci i jak bardzo bedzie sie rowijał bank stek bzdur niby chca do banku ludzi wykształconych elokwentnych a kurwa płaca tyle co w warzywniaku co z pewnoscia sprawia ze ludzie pchaja sie drzwiami oknami :))) takie forum jest włąsnie po to żeby ustrzec przyszłych pracowników przed bankami które maja w dupie pracownikó wydaje im się ze jak już dostał te 1300 to powinien skakac z radosci i całowac prezesa w dupę tylko jakis imbecyl nie pomysli ze ktos jest przekonany ze taka kwota to jest na początek i w miare czasu bedzie rosła a tu znowu głupia naiwnosć pracownika masz te 1300 bo bedzie premia i zarobisz wiecej a prawda jest taka ze prędzej świnie polecą niż ty zobaczysz premię a jak już ją zobaczysz to na kurewskie waciki może starczy śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aga aga
nie wszędzie tak jest - to po pierwsze a jak Ci się nie podoba to nie pracuj - to po drugie :) Ja zaczynałem od 1800 brutto, teraz mam kilka razy więcej więc nie szufladkuj wszystkich i nie wrzucaj do jednego wora. to że Tobie się nie udalo to nie znaczy że wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28
Witam Pracowal ktos jako mobilny doradca finansowy w Banku Zachodnim WBK ? Prosze o opinie Trzeba tam minimum 15 klientow na miesiac sciagnac Pracowalem juz z klientem ale zawsze w salonie ale nigdy tak. Ma ktos jakies pomysly jak znalezc ludzi ?bez chodzenia od firmy do firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
ale ja nie powiedziałam ze mi sie nie udało teraz tez pracuje jest lepiej a najłatwiej zaargumentowac nie chcesz to nie pracuj boże dlaczego mam nie wyrazac swojego zdania chyba po to są takie fora internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
proszę o informację po jakim czasie od pozytywnej odpowiedzi w MILLENNIUM jedzie się na szkolenie?? i jak się pracuje w nowych placówkach?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1804_83
Witam! Poszukuję osoby która pracuje lub pracowała w bz wbk na stanowisku mobilnego doradcy finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Do kaytee. Jak narazie odpowiedzieć mogę na pierwszą cześć pytania. Na szkolenie czekasz około 2 tygodni od pozytywnej odpowiedzi. Odnośnie krótszego, bo zamiast 4 ok. 2,5 tyg okresu szkolenia to ta zmiana jest pewnego rodzaju nowością w millenium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank_bank
mam pytanie ile zarabia sie na stazu w banku- w oddziale maklerskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
.....do aga 1982, chyba jesteś tumanem skoro nawet nie potrafisz przeczytać i zrozumieć tego co napisałam. Widocznie taki Twój poziom, więc może dziewczynko z 1982 rocznika przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałam, żeby zrozumieć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
... ja nie pracowałam idiotko w ING tylko aplikowałam i byłam na rozmowie. Napisałam tylko jakie mi zaproponowali warunki, więc może naucz się czytać ze zrozumieniem....bo widać masz z tym problem. do aga!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
PS: Chyba nie warto obrzucać się na tym forum błotem i czymkolwiek co wpadnie w ręce. Trzeba pamiętać, że różni ludzie czytają to forum, począwszy od klientów, a na dyrektorach placówek kończąc (albo i nie?). Zawód bankowca z pewnością nie jest łatwy i tylko kolorowy, ale myślę, że zbędne jest pokazywanie, że to ludzie nie umiejący radzić sobie z emocjami. Fakt faktem, warunki jakie w niektórych bankach proponują są często poniżej krytyki, ale czasem i to trzeba przetrwać i do przodu, albo szukać czegoś zupełnie innego. Uważam, że wątek z ING pora zakończyć. Mam nadzieję, że choć troszke udało mi się ostudzić atmosfere :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×