Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

tulku weekendy masz wolne, z tego co wiem i od rana do 17 masz zajecia z przerwa na obiad, dostajesz po szkoleniu kase za delegacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takie krotkie masz to szkolenie, 4 tygodnie były. na jakie stanowisko aplikowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millennija
Bardzo krótkie to szkolenie ;/ Chyba brak kadry to i skrócili ;) Jak nic się na lepsze nie zmieni to podejrzewam, że do tygdnia skrócą bo to będzie pracował. Ludzie odchodzą z Millennium. Nie ukrywam, że sama chętnie bym odeszła. Narazie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Aplikowałem na asystenta klienta, czyli początki. Myślę, że część szkoleń z obsługi klienta oraz z produktów bankowych. Wcześniej było 4 tygodnie szkoleń?? To chyba na stanowiska bardziej odpowiedzialne, albo faktycznie redukcja kosztów (No bo kto będzie pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Millennija pisze, że dużo osób odchodzi z millenium. Jakie są główne powody? Odp może być na priv. Przyznam, że mam plany tam dłużej "zabawić", więc na co należy się już na początku nastawić? Wygórowane plany, napięta atmosferka, ... ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
ja wczoraj skonczyłam szkolenie i rzeczywiscie trwało dłużej a tez idę na asystenta. szkolenie było super bardzo ci zazdroszczę, świetna atmosfera, trenerzy naprawdę dobrzy myślę że millennium potrafi naprawdę dobrze przygotować do pracy w odddziale nie wiem jak mi będzie w oddziale już ale narazie mam bardzo pozytwne doświadczenia:) jestem pod ogromnym wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
a ludzie odchodzą bo są duże braki w sektorze bankowym i banki się zabijają o doświadczonych pracowników, wiem że nie tylko z millenium odchodzą z innych banków też. panuje zasada kto da więcej.. dobre na krótką metę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzxx5
martawiwi, jakbym widziała siebie ponad rok temu... niestety po szkoleniu mialam wątpliwosci, czy dotyczylo ono mojej przyszlej pracy, szkoleniowcy mili, naopowiadali o premiach i mozliwosciach, a prawda calkiem inna. po roku za 1300, bo premie bardzo sporadycznie, a jak ma byc wiecej, to zmieniaja zasady, potem podnosza targety. ponad 9 godzin dziennie, bo otwarte dla klientow 8 godz, a trzeba otworzyc i zamnkąc i oby sie kasa zgadzała, bo inaczej płacisz. o godzinnej przerwie w dzien zapomnij, z kasy sie nie wyrwiesz, nadgodzin tez nie ma... jestem w trakcie zmiany pracy, juz zrozumiałam, ze nic tu po mnie, za takie cisnienie i odpowiedzialnosc nie warto, wymagania wzrastaja, pensja nie. Oby u Ciebie było lepiej, 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma pracowała w Lukasie.. 2lata. i tak się dziwię że tyle wytrzymała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millennijna
tulku a tak z ciekawości: ile teraz dają asystentowi na początek? Podejrzewam, że więcej niż tym, tórzy np. rok już pracują ;) Nie wiem też czy jest bardziej odpowiedzialne stanowisko niż asystent... każde ma swoją działkę odpowiedzialności więc myślę, że asystent niczym nie odbiega w tym względzie od innych. Konsultant nie ma kasy więc to mu odpada. Ty natomiast masz kasę i to co robi konsultant ;) .. Ktoś tu dobrze napisał :) bije z Ciebie optymizm "początkujących Milleludzików"...i oby Tobie się udało :) i żebyś trafił na fajny zespół, duże premie i super klientów...a Twój menager coś potrafił a regionalny potrafił zauważyć człowieka :)...łał rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś o pracy w Lukas Banku na stanowisku refernta ds kredytowych? Ile płacą i jak miej więcej wygląda ta praca? W poniedziałek mam rozmowe i chciałabym wiedzieć czy warto w ogóle jechać... teraz pracuje w Millennium i już nie mogę się doczekać kiedy znajde sobie coś nowego i będę mogła się zwolnić! Pytanie do Asie_exmille: można wiedzieć gdzie teraz pracujesz i czy też w bankowości? tak w ogóle to nie dziwię się, że się zwolniłaś z tego chorego banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu w Lukasie chyba więcej nie dostaniesz niz w mille. tulku będzie w Krakowie pracował wiec moze tam inaczej niz w W-wie. Najbardziej narzekają wszyscy z W-wy. Tulku na kasie siedząc wszystko zależy na jaki oddział trafisz jak duzo ludzi bedzie to jak będziesz sprzedawał, jak ci za plecami będą inni krzyczeć, że to kasa a nie dysponent. Głownie w tym wszystkim chodzi o sprzedaz. Konsultant nie obsługuje kasy i ma większe możliwości sprzedazy. Mało tego obsługuje głownie kredyt hipoteczny i z takimi klientami najbardziej się wiążesz. Przychodzi po kilkanaście razy do ciebie i potem to jak znajomego przychodzi. Możesz mu wtedy więcej rzeczy sprzedać. Na kasie tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxzz5
No własnie, dajcie znać, ile w mille teraz na początek oferują. A z tymi obowiązkami to dokładnie tak jest, że robisz wszystko, konsultant u nas nawet potrafi klienta do kasy odesłac, jak wie, ze mu sie to do premii nie liczy (limit, albo jakies zaswiadczenia itp.) a ludzie wkurzeni, że to kasa, stoją, wzdychaja, narzejaka, a ty sprzedawac musisz, a u nas jescze tel.do dyrektora z rapotrem ten, kto sprzedał najmniej, tak za karę na "miły" koniec dnia. i tłumaczenie się bez sensu, bo co tu mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuj . u was do dyra asystent z najgorszym wynikiem dzwoni? hahahah No tak bo kierownik się boi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxzz5
taaaa, u nas asystent, kierownik sie boi, ta kobieta nawet pełnomocnictwa nie potrafi chyba zrobic, bo ze wszystkim odsyla do nas, a konsultant taki "pracowity", że potrafi wieczotem swojego stempla szukac, bo nie użył do przelewu, całe "życie" odbywa sie na kasach, jedno szczescie, że kumpela obok w porządku, ale chcemy odejść obie. paranoja jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Optymizm bić musi i już! Mam nadzieję, że szybko nie zgaśnie :P Takie pytanie mi sie jeszcze nasunęło. Czy zewnętrzne kontrole (typu tajemniczy klient) z obsługi są, a jeśli tak to czy częste? Wynagrodzenie jak na początek do przyjęcia: dwa sto brutto Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
może mój optymizm wydawać się komuś naiwny, wiem że nie zawsze będzie różowo, wiem też że to nie łatwa i nie wdzięczna praca, byłam pierwszy dzień w oddziale i ekipa super, kierowniczka mówiła do nas per kochanie, panowała miła, luzacka atmosfera, wszyscy od razu przeszliśmy na ty..tylko rzeczywiście to co tu trzeba robić to nie ma w manualu, ani na szkoleniu ale ekipa przyjaźnie nastawiona mówią że wszystkiego się nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i noski do góry, będzie dobrze. Tak jak pisałam wszystko zależy od ludzi. Ja wytrzymuję w mille już 6 rok. Fakt nie jestem asystentem, ale moj asystent (który pracuje dłużej niz ja) nigdy nie chciał zostać konsultantem , choć już 3 razy miał taką możliwość. W Krakowie też pewnie jest inaczej niż w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas
ostatnio czytałam że LUKAS BANK szuka kogos na stanowisko ANIMATORA SPRZEDAŻY. ktoś wie coś więcej na temat zarobków, obowiązków??? Będę szalenie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiaa02
Dostałam zaproszenie na rozmowę do Lukas banku na stanowisko doradcy. Jakiego wynagrodzenia mogę sie spodziewać i jakie krzyknąć na rozmowie? Czytałam ze ludzie narzekają na pensje w tym banku czy nadal tak jest? Proszę o rade. (praca w Warszawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobank
Moze ktos cos napisac o pracy w eurobanku na poletatu? jak wyglada system premii i czy mozna z niego "cos" wyciagnac? Poza tym czy moglbym popracowac 3mc tylko ?(potem studia) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaj jestem ciekawa...
czy moglibyscie napisać czy jesteście zadowoleni z pracy w Getin Banku , lub w Millenium Banku? bo mam mozliwość przeniesienia..ale nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allfinanz
Na ile mozna liczyc na stanowisku kasjera lub doradcy klienta w Allianz Banku? Był ktoś na rozmowie moze macie znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
jesli chodzi oprace w millennium to szczerze odradzam wytrzymałam tam 8 miesiecy porażka zarabisz na kasie 1400 zajebista odpowiedzialnosc na premie nie masz co liczyc chyba ze sie przespisz z klientem :)) i robisz 70 tysiecy rzeczy na raz to moze kiedys był bank a teraz to jest obóz pracy i naprawde nierdługo zostaną tam same ułomy bo coraz wiecej ludzi przyjmują z ulicy którzy naprawde nie maja o niczy zilonego pojęcia nawet wysłowic sie nie potrafia a ja nie po skończyłam studia żeby do usranej śmierci siedziec na kasie bo na awansd też njhie ma co liczyc chyba ze jakiś konsultant umrze bo tak nie ma szans pozdrawiam prezesa banku który siedzi pierdzi w stołek zarabia miliony i w ogóle go interesuje że niedługo z tego banku zodtanie tylko nazwa "bank"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
he he he a ja właśnie podjełem tam pracę... stanowisko- asystent klienta... i na start (jestem bez doświadczenia- mam wiecej kaski- na okres próbny niz Ty po 7 miesiacach)... czy naprawdę tak jest źle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też właśnie.....
podjęłam tam pracę, czytając to trochę się zdziwiłam, bo jak na początek to fajna kasę zaproponowali, stanowisko asystent klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
no to nie jestem sama ;) fakt faktem... zaczynam od jutra (szkolenie) ... mam nadzieję jednak że nie będę załowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też właśnie.....
ja tylko obawiam sie jak się sprzedaje na kasie, jak to praktycznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też właśnie.....
ja też mam nadzieje ze nie będę żałowala, bo zrezygnowałam z obecnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×