Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Praca w Banku Pocztowym
Prośba o info ...dostałam zaproszenie na rozmowę do Bydgoszczy na stanowisko Doradca klienta (bank pocztowy). Niedawno zrezygnowałam z pracy w MULTIBANKU.. mimo doświadczenia w sprzedaży ..potworna presja na sprzedaż, złośliwość współpracowników.. brak pomocy ..obóz pracy...czy w POCZTOWYM jest podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojalka Multibank  Bre bank
Hej Kochani...W obecnym Mbanku na początku podpisuje się umowę lojalnościową z bre - że jak się nie przepracuje roku to oddaje się koszty szkolenia ...czy ktoś płacił może koszty szkolenia ...łącznie ok 5000zł... ja zamierzam zrezygnować z pracy w dawnym..Multibanku... podobnie moi znajomi z innych miast...presja na sprzedaż jest nie do wytrzymania...brak pomocy innych pracowników na początku...załatwiasz tysiąc spraw na raz...nie dają szansy wdrożenia się..nauczenia pracy....tylko sprzedaż..żadnego wsparcia...jesteś nikim...nie boję się ciężkiej pracy..ale to co się tam wyrabia przeszło moje oczekiwania..nigdy więcej pracy w banku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu INVEST se podaruj kazdy kto moze stamtad spier/..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ania
hej mam pytanie czy może ktoś mi napsać z ilu etapów składa sie rozmowa do BANKU POCZTOWEGO?? ja jestem po pierszej romowie czy czeka mnie kolejna jak tak to prosze napiszcie cze sie moge spodziewac (jakich pytań czy senek??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie czy w credit agricole są lojalki dla nowych pracowników? bede wdzieczny za pilna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Bank Pocztowy miałam tam pracować,ale... wymagali żebym sama stworzyła sobie bazę klientów zaczynając od zera-czyli osoby pracujące tam np od 3 lat były duużo do przodu przede mną. Dodatkowo miała chodzić po firmach, najlepiej po budżetówkach i najlepiej znaleźć sobie łącznika, któremu odpalałabym kasę za naganianie mi ludzi. Przynajmniej raz w tygodniu miałam pracować w terenie- czyli szukać frajerów na kredyt. Gdzie? Gdziekolwiek.Pensja ok 1500 zł netto + prowizja od złapanych frajerów. Nie zdecydowałam się- to czysta akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boogyman
Odnawiam wątek. Po 2 tygodniach pracy w multibanku obecnie mbanku jadę na szkolenie gdzie będę miał w umowie zapis iż jeżeli w ciągu roku wypowiem umowę lub z mojej winy pracodawca mnie zwolni, albo nie podejdę do egzaminu po szkoleniu będę zmuszony zwrócić około 5000PLN (koszty szkolenia). Czy takie zapisy mają rację bytu w świetle polskiego prawa? Czy da się je jakoś ominąć? Czy ktoś z Was pracował w mbanku/multibanku lub miał do czynienia z lojalkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, czytam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się nad tym czy składać dokumenty do placówki Credit Agricole czy nie. Jestem "bankowcem" od 15 lat (różne stanowiska, najwięcej jednak w centralach, na zapleczach), przeprowadziłam się do małego miasteczka i pojawiła się nowa oferta pracy jako doradca w CA. Naczytałam się tutaj różnych rzeczy i powiem, że jestem w kropce. Najbardziej negatywne i odstraszające to te sprzed 2, 3 lat. A jak to wygląda teraz? Może coś się zmieniło? (ale to chyba byłby sukces). Dajcie mi informacje jak wyglądają szkolenia na doradcę, gdzie się odbywają, jak wygląda egzamin? zarobki? Tylko proszę o info aktualne a nie sprzed jakiegoś czasu. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu22
Ja słyszałem dużo niedobrych opinii o Mbanku... Tym bardziej teraz po wciągnięciu Multibanku porobił się bałagan - wystarczy poczytać trochę internet żeby się zorientować że to droga w jedną stronę ;) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,16005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrytka 20
Witam, jestem z Wrocławia aktulanie szukam pracy. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowiska dotyczące egzekucji. Czy jest tutaj ktoś kto pracował na takim stanowisku ?? jak wygląda taka praca, i wynagrodzenie? Obojętnie jaki bank,ja szukam pracy wszędzie od pół roku ,dotychczas pracuje w kancelarii komorniczej i większego mobbingu nie ma chyba nigdzie! Pozdrawiam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa26
Witam, Czy ktoś pracował w Santander Consumer Bank? Jesli tak to proszę serdecznie o napisanie o wszystkim co związane z pracą w tym banku. Dodatkowo zapytam na czym polega praca młodszego kasjera? Dziekuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat doświadczenia w bankowości zarobki w pekao są kasjer 2700 brutto millennium konsultant 3500 ile daje personal w bph?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktoś ma doświadczenie w sprzedaży kart kredytowych na "wyspach" w galeriach handlowych ? ja dostałam taką właśnie pracę i nie wiem czy nie wdepnęłam w jakieś g... zaproponowali mi 40 godz tygodniowo, podstawa -najniższa krajowa plus premie, umowa z Ramm Finance....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynarka45
przeglądam regularnie goworka, tutaj są opinie o Credit Agricole www.gowork.pl/opinie_czytaj,878522, na pewno będą przydatne dla osoby którra szuka rzetelnych informacji o pravy w bankowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakapior0
Hej, może komuś pomoże moje info. Ostatnio byłam na rozmowie o pracę w banku Raiffeisen Polbank. Pierwszy etap to była rozmowa z dyrektorem regionalnym w mieście wojewódzkim.Pytania były głównie typu czemu akurat praca w banku, wymienić umiejętności których nauczyłam się w poprzedniej pracy a które przydadza mi sie na stanowisku doradcy ds obsługi kasowej, 3 cechy charakteru których nie akceptowałabym u swojego szefa, co wiem o ich produktach bankowych, jak pozyskałabym klientów do zalożenia konta bankowego jesli zbliżałby się koniec miesiąca a ja mam nie wyrobione plany, jak wyobrażam sobie pracę na tym stanowisku itp. Aha, ile bym chciała zarabiać i jaką bym chciała prowizję. Później miałam drugi etap już z dyrektorem oddziału, w którym miałabym pracować, w mniejszym miasteczku i pytał w zasadzie o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze mi powiedzieć o co pytają na 3 rozmowie w POLBANKU. bedzie to rozmowa przez telefon z HR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co pytają na na 3 rozmowie z HR ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebok01
Mam nadzieję, że komuś pomogę w wyborze jeżeli przyjdzie mu podjąć decyzję:) Stanowczo odradzam BNP Paribas oddział w Krakowie na ul. Lubicz. Jest po prostu masakra, dyrektorka Pani Barbara daje rade. Na rozmowie obieca złote góry a po miesiącu pracy w zamian otrzymacie maile motywujące,.. . W ciągu roku w oddziale zwolniła bądź zwolniło się samych z 10 osób. Premia uznaniowa jest bardzo uznaniowa i np. dostają je osoby lubiane pomimo, że ktoś ma od nich lepsze wyniki. W takiej instytucji jak Bank należy się liczyć z naciskiem na sprzedaż, ale u Pani dyrektor to jest przygniatanie. Lubi skłócić ludzi, ze sobą (jednym mówi, że drudzy na nich narzekają bo przez nich nie będzie premii:). Decyzję zostawiam Wam..... jak coś to ostrzegałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherlocked
A ja odradzam PKO BP. To co się tam wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Witam. Czy wybiera się ktoś na szkolenie z BZWBK do Warszawy w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda praca w Eurobanku w Żywcu? Jaka atmosfera tam panuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pkobp nie przestrzega kodeksu pracy zatrudniając pracowników z grupa inwalidzką nie przestrzega czasu pracy przysługującego pracownikowi z grupa inwalidzką , liczą się tylko punkty, które należy zdobyć w kwartale w minimum 100% ,dziwne że pip-a jeszcze się tym nie zajęła. wszechobecny mobbing, z którym nikt jeszcze nie wygrał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzie ktoś na szkolenie z banku BPH do Gdańska 18 sierpnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxxvanillaxxo
Asystent Kredytowy No więc może zacznę od plusów: Nie wiem jak w innych regionach, ale mój ma super zgrany i fajny zespół. Zawsze idzie się dogadać, jeśli chodzi o zamianę godzin, czy ustalenie dogodnego grafiku. Idealna praca dla studentów studiów dziennych, mogą dopasować grafik do swoich potrzeb. Jeśli chcesz bierzesz 80 godzin, a jak chcesz 150, czy dowolną ilość. Pracujemy w punktach kredytowych po marketach, gdzie się wpiszesz tam jedziesz. Świetna szansa na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Co do stresu i mobbingu, to raczej nie u mnie;) Wiadomo, że ciśnie kierownik i dyrektor regionu, bo plany, wyniki i wiecznie jest źle i nigdy nie dość dobrze, ale mnie jakoś to nie zraża;p No i minusy: PŁACA, PŁACA, PŁACA i jeszcze raz PŁACA. 8 zł brutto za godzinę, przy czym masz umowę zlecenie. Jak jesteś studentem no to jeszcze jakoś da się przełknąć, ale po studiach jak trzeba płacić różne ubezpieczenia społeczne w efekcie masz jeszcze mniej. Cały dzień siedzisz na markecie, gdzie panuje ogromny hałas i nie idzie zebrać myśli. Trzeba aktywnie pozyskiwać klientów, tzn ganiać za nimi na sklepie i namawiać na raty. Poza tym czytać komunikaty przez informację główną o ratach, robić cenówki z ratami na sklepie. No i w zasadzie to są Twoje obowiązki. Klientów jest mało 2,3 na dzień, a siedzisz w pracy 10, 11 h, zależy od sklepu. Jest milion raportów do uzupełniania. Trzeba dzwonić do klientów i namawiać na aktywację karty. I podczas sprzedaży karty, sprzedać jeszcze klientom różnego rodzaju ubezpieczenia. Co do premii hmmm... Było lepiej jeszcze jakiś czas temu, ale szału nie było, teraz jest tylko gorzej. Po prostu są ciężkie warunki, żeby ją otrzymać. No i jeszcze stajesz na głowie, pracujesz 2 lata, masz wyniki i jakieś małe sukcesy, a podwyżki brak. Ogólnie polecam dla osób rozpoczynających karierę zawodową, warto poświęcić trochę czasu na zdobycie tu doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxxvanillaxxo
to o asystencie kredytowym to Sygma Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simuel
Jak szukacie pracy w ing banku to musiscie przeczytac temat gowork.pl/opinie_czytaj,23672 tam jest mnóstwo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek34
Moze warto zastanowic sie nad ING bankiem, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,23672 maja wiele pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×