Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydalka

czy przecietna dziewczyna ma szanse na wartosciowego chlopaka ????????

Polecane posty

Gość Niiiki
ja tez uwazam ze liczy sie wnetrze czlowieka... ale zeby go poznac czyms musi mnie zainteresowac ..i zazwyczja tym czyms jest wyglad... takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
co wcale nie znaczy ze trzeba zalozyc mini zeby zwrocic na siebie uwage a jesli trzeba to ja nigdy nie znajde chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nikki nie mówi o tym, że masz się wypindrzyć :) Tylko wyeksponować zalety i zamaskować mankamenty urody :) Na pewno masz w sobie coś, co może zainteresować faceta... musisz to tylko w sobie odkryć i pokazać.. powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzwyczajne piękno, jest z reguły niedostrzegane. Ludzie tylko znają te ptaki, które są kolorowe. brzydalko wyczuwam w Tobie przyjazną duszyczke :) Jestem chłopakiem którym podobają się dziewczyny własnie takie jak Ty ! Przeczytałem wszystkie Twoje wypowiedzi i bardzo cieplo poczulem sie na sercu. Dziewczyny, szara twarz w kolorowej kurtce z rozową bluzką i stringami odpychają mnie bardzo. Zalezy mi tylko na takich dziewczynach jak Ty ! Chcialbym Cie poznac, a nie wiem czy poznanie sie przez internet to najlepszy sposob. Byloby fajnie poznac się realnie, ale jak w ten sposob nie mozemy sie znalezc, to moznaby poszukac za pomocą internetu. Napisalas swoj wiek, wiec ja też zdradze, że mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
dziekuje fioletowa :) do niiiki - takze ci dziekuje bo wiem ze chcesz pomoc a ja co chwila to komentuje :) morphine - heh troszke mnie zaskoczyles bo raczej nie myslalam o poznaniu kogos przez internet tak po prostu zalozylam sobie glupi topik sama nie wiem po co chyba sie nudze :D ale w sumie porozmawiac nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
co jest nie wazne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz mowi, ze chcialby odpowiedziec na pytanie zawarte w temacie. Niestety nie przeczytalismy calego topiku, poniewaz jedlismy obiad, ale uwazamy, ze kazdy ma szanse na odnalezienie swojej drugiej polowki gruszki. pozdrawiamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
morphine - bardzo cenie sobie szczerosc moglbys powiedziec o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka20
Spławiłaś faceta i się pytasz o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
zwyczajnie chcialabym wiedziec co sie stalo bo czuje ze zle zinterpretowal moja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
ja niczego nie oczekuje tylko szczerosci co ci szkodzi powiedziec o co chodzi bardzo nie lubie nie wyjasnionych spraw niezaleznie od tego czy rozmawialabym z dziewczyna czy z chlopakiem to chcialabym wiedziec o co chodzi i co zrobilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Miałem nadzieje na znajomość z Tobą, ponieważ po tym co napisałaś, pomyślałem, że jesteś fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
dziekuje ze to powiedziales rozumiem ze teraz nie uwazasz mnie za fajna tak ?? to chyba po mojej wypowiedzi gdzie pisalam o glupim topiku ?? szkoda ze wziales to na powaznie chodzilo o to ze ten topik i tak niczego nie zmieni bo zmiane musze zaczac od siebie a po za tym raczej nie bywam na forum i nie zakladam topikow bo nie sadzilam ze znajde zyczliwe osoby ktore podtrzymaja mnie na duchu :) szkoda chciales porozmawiac a ja zepsulam to jednym glupim zdaniem w kazdym razie ja ciebie tez podrawiam :) i wsyzstkich ktorzy faktycznie podniesli mnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donciaa
brzydalka jestes bardzo inteligentną osobą , mi powiedziano pare razy ze jestem brzydka. teraz wszyscy mowia ze jestem ladna, bardzo ladna ,sliczna . nie wiem czy to się od czasu dojrzewania zmieniło... czy po prostu teraz siebie dbam i przywiązuję jakąs wagę do wyglądu (kiedyś wogole nie przywiązywałam) wygląd dla mądrych ludzi ma niewielkie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
dziekuje ci bardzo :) wiecie co chyba faktycznie musze zaczac wierzyc ze bedzie dobrze zobaczymy moze kiedys faktycznie spotkam milosc mojego zycia zwiazek oparty na umysle :) dziekuje tym ktorzy zycza mi szczescia ja wam rozniez zycze obiecuje ze juz nie bede plakac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z ó
Nie ma ludzi "przeciętnych". Każdy jest inny, niepowtarzalny, wyjątkowy i przez to cenny. Jeśli Ty nie zauważyłaś jeszcze swojej wyjątkowości, to pomyśl o tym, że w całym wszechświecie nigdy wcześniej nie było i nigdy później nie będzie takiej osoby jak Ty; Ciebie. Określenie "przeciętny" zastępowane często słowem "typowy" albo "statystyczny" to sztuczna, abstrakcyjna konstrukcja stworzona m.in. na potrzeby sondaży, które zbierają i uśredniają indywidualne cechy reprezentowane przez poszczególne osoby. W rzeczywistości nie istnieje żaden "przeciętny" czy "statystyczny" człowiek - bo każdy jest inny. Pamietaj o tym. i nie szukaj niczego "na siłę". Czasem wystarczy po prostu cierpliwie poczekać, pracując przy tym nad soba, nad rozwojem swojej osobowości. I częściej się uśmiechaj! (Również do siebie samej!) :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×