Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Hej, ja już od prawie roku chodzę do Perły przy al. Słowackiego 60 i jestem bardzo zadowolona. Pracuje tam przemiła kosmetyczka p. Iza, dziewczyna naprawdę jest kosmetyczką z powołania a do tego świetna z niej rozmówczyni. Polecam nawet kupić bon dla mamy , dziewczyny , przyjaciółki itd. jako prezent pod choinkę na pewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiakrk333
Hej dziewczyny! Ja co jakis czas chodze do p. Asia do Instytutu Piękna na wielopolu 9 na oczyszczanie twarzy ceny swietne jak na lokalicacje. Pani Asia zawsze doradzi jak dbac w domu o skore polecila mi tez swiety krem z ktorego jestem bardzo zadowolona i dzieki jej radom zadziej chodze do gabinetu ale moge ja polecic w 100% !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray of sun
Ja jestem od bardzo dawna klientką Revision (teraz są na ul Szlak). Fajne pozytywne miejsce, chodzę tam po pracy żeby się odstresować. Ceny też mają przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikaLete
Polecam Studio Piękna w krakowie - dla mnie to najlepszy salon, obsługa na bardzo wysokim poziomie i fajna, swobodna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Włodka_
Ja się podzielę swoją opinią. Przeprowadziłam się do Krakowa z Wrocławia i zaczęłam szukać dobrego gabinetu. Byłam w Medicor Femmalium Sekrety Piękna Odrodzenie Paradise i Bona Dea: Paradise ok Femmalium bardzo ładny wystrój i tyle. Jedyna godny uwagi w moim odczuciu to Odrodzenie. Dobrze sie tam czułam i fajnie mi dobrano zabieg.Zresztą u nich zostałam Jeżeli chodzi o resztę to miałam odczucie że tylko pieniądze się dla nich liczą. Ja ogólnie jestem typem ciężkiego klienta ponieważ jako kosmetolog pracowałam parę lat we Wrocławiu a obecnie zmieniałam branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dzięki za polecenie dobrej kosmetyczki, super babka, przyjeżdża do domu ma profesjonalny sprzęt i doświadczenie, bikini miałam zrobione w 20 minut i wcale nie bolało. Zrobiłam też pedicure i manicure, wszystko w 2,5 godziny wieczorkiem i nie musiałam się martwić o pomalowane paznokcie przy zakładaniu butów a jeszcze mąż podał mi lampkę wina, żeby mi się lepiej suszyło pazurki. Gabinet to "SALUS'' tel. 537 050 232 naprawdę polecam tą Panią i ten sposób korzystania z usług kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadane
szukałam ostatnio kosmetyczki w Krakowie i trochę sie trzeba natrudzic zeby trafic na kogos sensownego, znalazlam opinie pozytywne o pani Ewelinie z kliniki laime na rakowickiej i mogę ją polecić, fajna. konkretna i zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaStell
oo tez tam byłam na oczyszczaniu, wlaśnie w laime i mogę ich polecic, bylam u pani Ani, rzeczowa i fajna dziewczyna, co prawda oczyszczania takiego typowego nei mialam bo powiedziala że z moją skóra nie bardzo powinnam, ale oczyszczala mi kwasem, efekt mnie zadowolil wiec salon na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroasia
Spróbujcie w Moderne Studio Fryzur i Urody. Pracuje tam świetna kosmetyczka, która pomogła mi "zreperować" cerę... Był dramat, a teraz dzięki niej jest super! Szczerze polecam ciężko znaleźć kogoś tak znającego się na rzeczy. A to link do strony jakby ktoś chciał sobie poczytać: http://modernestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie może Vanilla Spa? Bo ja się zastanawiam czy tam się nie wybrać. Widziałam ich ofertę naprawdę duża oferta zabiegów. Jak któraś z was miała okazję tam być bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_Krk00000
Jeśli szukasz na prawde dobrego salonu, to mogę polecic Black Pearl na ul Szlak. Chodze regularnie na peeling kawitacyjny i efekty są rewelacyjne, ceny maja bardzo przystępne no i ogólnie salon jest prześliczny. Mają też na prawde świetne fryzjerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria9009
Też polecam Black Pearl, świetny salon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią która dojeżdża do klienta,l usługi na wysokim poziomie i bardzo duzo zabiegow w ofercie-łącznie z laserem i mezoterapia. www.urodamobilnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to najlepiej unikać wszystkich w/w miejsc! Fikcyjne, kłamliwe komentarze powinny być karane! Paragrafów jest na to kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaNH
Też byłam ostatnio w Black Pearl, zafundowałam sobie peeling kawitacyjny z maska i zabieg antycelulitowy na ciało. Na prawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iseefire
ja chodzę do Dermedu i bardzo sobie chwalę. Naprawdę świetne zabiegi i pełen profesjonalizm, plus bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila567
ja oczyszczanie twarzy zawsze robię w Instytucie Zdrowej Skóry i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swej strony, z czystym sumieniem mogę polecić, salon kosmetyczny ATTRACTION przy rondzie Grzegórzeckim. Uczęszczam tam regularnie. Dziewczyny, które prowadzą salon same wykonują zabiegi, więc nie ma mowy, że ktoś będzie się na Was uczył. Zawsze miło, grzecznie i w pełni profesjonalnie. Ceny OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ania z Laime pracuje teraz w Face and Body na Starowiślnej! Naszukałam się jej jak głupia więc Wam piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Dermika przy Piwnej w Podgórzu, generalnie nie mają niskich cen, ale są promocje miesięczne i zawsze mi się udawało załapać na coś fajnego, ostatnio zabieg oczyszający za 99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu chodze do Black Pearl, mają bardzo fajną ofertę i ceny w porzadku, wszystko można znaleźć na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula983
A ja chodziłam do Pani Małgorzaty na Urzędniczej (Studio Uroda). naprawde czyściła twarz.. Ale już tam nie pracuje i nie wiem gdzie ją znaleść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam ostatnio na zabiegach rewitalizacji w krakowie na Olszańskiej - www.gemini-med.pl/medycyna-estetyczna.html przemiła atmosfera i co lepsze- faktycznie jest efekt, jakoś to bezpieczniej pod okiem lekarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Black Pearl, fajny salon. Cenie ich za podejscie do klientów i usługi na na prawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w salonie Colette na ulicy Starowiślnej panią Natalie ! Korzystałam z zabiegu manualnego oczyszczania twarzy oraz z peelingu kawitacyjnego i byłam bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dobry salon kosmetyczny w Krakowie to ja po skorzystaniu z usług kilku salonów pozostałam wierną klientką LAIME http://www.laime.pl/home.html . Z tak profesjonalnym podejściem nie spotkałam się jeszcze nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum jest całkiem dobry salon jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne. Duży wachlarz opcji przy zabiegach twarzy i paznokci: http:esteticderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum jest całkiem dobry salon jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne. Duży wachlarz opcji przy zabiegach twarzy i paznokci: http://esteticderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia potorska
Ja chodzę do Pani Karoliny z Home Spa. Szczegolnie fajny jest zabieg z Żelazkiem Przeciwzmarszczkowym- polecam wszytskim kobietom po 35, 40 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×