Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Gość tersor
Jestem zdania,że jeśli chcecie zapisać się na jakiś zabiegi na twarz, taki jak peeling medyczny czy oczyszczanie. To o wiele lepiej jest zdecydować się na wizytę u lekarza dermatologa, który takie zabiegi wykonuje. Lekarz będzie miał o wiele większą wiedzę niż kosmetyczka. W Krakowie spory wybór peelingów ma pani doktor Rajzer: http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam zajrzeć do http://naturalnie-piekna.com/. Świetne miejsce do tego, aby o siebie po prostu zadbać. Jak dla mnie super sprawa. Duża ilość zabiegów, usługi kosmetyczne, każdy coś dla siebie znajdzie. Do tego ceny normalne, fachowa obsługa klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczkę trzeba wybierać w oparciu o jej kwalifikacje. Ja bym na pewno nie powierzyła swojej cery osobie bez dyplomu. Mam swój sprawdzony salon w Krakowie - MTT Estetica gdzie pracują wykwalifikowane osoby. Mogę go z czystym sumieniem polecić. Każdy zabieg jest tam wykonany profesjonalnie i z bardzo dużą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinalina
fachową robotę wykonują w gabinecie Dermedika na krowoderskich zuchów 16, powiększałam tam usta i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Przyjmuje w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściankaanka
Jak dla mnie, najlepszy salon kosmetyczny w Krakowie to tylko i wyłącznie http://www.jadoreinstytut.com/ Peeling kawitacyjny wykonany bardzo dokładnie, a po laminowaniu rzęsy wyglądają zdrowo, naturalnie i mam wrażenie, że przestały tak szybko wypadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzę do Warsztatu Piękna na Bojki bardzo sympatyczna obsługa tam pracuje i dużo jest zabiegów proponowanych przez nich. Robią depilacje, paznokcie zabiegi na twarz i ciało każdy coś dla siebie znajdzie. Zawsze zadowolona wychodzę po wizycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na ul. Kalwaryjskiej 96 masz Studio Urody Cleo. Serdecznie polecam. Ja się nigdy nie zawiodłam, a z racji wieku korzystam z coraz większej ilości zabiegów  Kobitki stamtąd zawsze potrafią doradzić co akurat będzie najlepsze dla skóry. Czysto, higienicznie, nie za miliony monet  Tutaj https://www.studiourodycleo.pl/ masz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też polecam gabinet Dermedika na Krowoderskich Zuchów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Od wielu lat jestem wierna paniom z Salonu Odrodzenie na Pomorskiej. Miałam problem z trądzikiem w wieku dorosłym, byłam wcześniej u kilku dermatologów gdzie zawsze kończyło się na przepisaniu maści, lub płynu do przemywania i tyle, niestety nie było żadnych efektów. Do Odrodzenia trafiłam z polecenia koleżanki. Panie kompleksowo zajęły się moim problemem, po pierwszej wizycie byłam w szoku że ktoś przeprowadził ze mną tak dokładny i szczegółowy wywiad po którym okazało się że mam najprawdopodobniej nietolerancję pokarmową. Za poradą pań, wyeliminowałam kilka produktów ze swojego żywienia, i stan cery zaczął się poprawiac. Miałam zrobione wtedy 3 zabiegi z mocnymi kwasami i cały problem się skończył. Obecnie wykonuje tam zabiegi pielęgnacyjne, ale na szczęście problem z trądzikiem jest już za mną. Teraz z usług salonu korzysta moja córka i bratanica które mają trądzik młodzieńczy, i z zabiegu na zabieg widać coraz lepsze efekty. OGROMNIE polecam każdemu, dlatego że w tym salonie Panie podchodzą do każdej osoby indywidualnie, kompleksowo i doskonale znają się na swojej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa

Izabela zdecydowanie potwierdzam to co napisałaś. Salon Odrodzenie NAJLEPSZY!!! Też miałam trądzik bardzo zaawansowany, i po 4 miesiącach była diametralna poprawa. Obecnie co jakiś czas chodzę na oczyszczanie twarzy żeby nie zmarnować efektów. Jestem niesamowicie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alma

Sekrety Piękna (ul Cegielniana). Dla mnie rewelacja 🙂 byłam na zabiegu zaffiro i fantastycznie zagęszcza skórę 🙂 obsługa miła, estetyczny gabinet, czego chcieć więcej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautyqueen

Tylko w Sekretach piękności uraczysz profesjonalistów z którymi na luźno pogadasz na ten temat, nie pozałujesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Z polecenia znajomej trafiłam do Odrodzenia, gdyż moja wcześniejsza kosmetyczka poszła na urlop macierzyński. Jestem już po kilku zabiegach w tym salonie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem zachwycona tym miejscem. Pani która zajmuje się moja twarzą jest bardzo kompetentne, z dużą wiedzą i doświadczeniami. Po każdym zabiegi jestem bardzo zadowolona. Od przyszłego tygodnia zaczynam zabiegi na cało- karboksyterapię, mam nadzieję że również efekty będą bardzo zadowalające. Myślę że na prawdę warto poznać ten salon, a mają bardzo dużo zabiegów na twarz, ciało, medycyna estetyczna i makijaż permanentny, nad którym też się zastanawiam. Jak narazie bardzo pozytywnie oceniam salon Odrodzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayyahh

Ja od niedawna chodzę do Odrodzenia, z polecenia znajomej. Jak narazie bardzo pozytywne wrażenie wywarł na mnie salon i Pani u której byłam. Miałam oczyszczanie twarzy z kwasami, i różnice zobaczyłam już po jednym zabiegi, jeszcze nie jest to mój wymarzony wygląd twarzy, ale jak narazie zapowiada się super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Salon Oasis przy ul. Dietla, 47/1 polecam! Przemiła atmosfera, profesjonalizm w wykonywanych usługach, bardzo dobre ceny jak na Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnym salonem kosmetycznym w Krakowie, który sama regularnie odwiedzam jest https://www.artderm.pl/ Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym miejscem z wysoką jakością obsługi to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

jeżeli ktoś szuka sprawdzonych kosmetologów, to mogę polecić gabinet Sekrety piekna na cegielnianej :) chodze tam od lat i jestem bardzo zadowolona z obsugi i zabiegów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka

Ja chodzę do Pazumalu, mają dwa salony, na Orlińskiego i na Bratysławskiej, dziewczyny są świetne jeśli chodzi o stylizację paznokci, brwi czy rzęs, polecam 🙂 Robią też różne zabiegi na twarz i ciało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka

Ja chodzę do Pazumalu, mają dwa salony, na Orlińskiego i na Bratysławskiej, dziewczyny są świetne jeśli chodzi o stylizację paznokci, brwi czy rzęs, polecam 🙂 Robią też różne zabiegi na twarz i ciało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Ja chodzę do Pazumalu na Orlińskiego, jakość usług na najwyższym poziomie i bardzo miła atmosfera w salonie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 25.01.2020 o 16:03, Gość Patka napisał:

Ja chodzę do Pazumalu na Orlińskiego, jakość usług na najwyższym poziomie i bardzo miła atmosfera w salonie 🙂

Potwierdzam, poszłam tam z polecenia, przed studniówką chciałam przedłużyć rzęsy, zrobić hennę na brwi i przedłużyć paznokcie, każdy zabieg został wykonany dokładnie i profesjonalnie, efekt dokładnie taki, jaki chciałam, mają młode i bardzo kreatywne dziewczyny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Dermedika. Jest to bardzo profesjonalne miejsce ze świetną atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to raczej staram się zwrócić uwagę na doświadczenie osoby, do której chcę wybrać się na jakiś zabieg, szczególnie jesli chodzi o moją twarz ( mam wrazliwą twarz)

Wolę oddać się w ręce doświadczonego kosmetologa czy lekarza medycyny estetycznej. Troche ząłuję, ze zaczelam leczyć się dermatologicznize dośc późno, wczesniej wiele lat borykałam sie z tłustą cerą oraz wypryskami. 

W Krakowie mogę polecić ten gabinet https://magnopere.pl/ Jestem bardzo zadowolona z obsługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie i drodzy,
jakie zabiegi na twarz u kosmetyczki polecacie konkretnie na pozbycie się zaskórników zamkniętych? Kwasy nie wchodzą już w grę, więc zastanawiam się czy przy następnej wizycie decydować się na oczyszczenie manualne czy może mikrodermabrazję? Co istotne, jestem w trakcie leczenia maściami Acnelec i Clinacne. Ilość nowych zmian ropnych jest znikoma, po dwóch miesiącach wyskakują okazjonalnie, ale zaskórniki zamknięte nie znikają. Więcej, z tym zamkniętych rodzą się czasami zmiany ropne. Problemem są w zasadzie też przebarwienia po przebytych zmianach

Brałam pod uwagę infuzję na twarz:

http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/

czy ktoś moze miał zabieg i napisze o efektach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam panie z Sekretów Piękna. Możesz tam wykonać zabiegi na twarz i całe ciało, a panie są rewelacyjne. Zadbaja o Ciebie jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zdecydowanie wole zabieg w salonie. Wyjście z domu zawsze dobrze robi i to dodatkowy relaks dla mnie. Do Sekretów Piękna nie mam blisko, a i tak zdecydowanie wole jechać na miejsce. Tym bardziej jak korzysta się z urządzeń np. do depilacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy salon na wszelkie zabiegi  kosmetyczne to Sekrety Piękna https://sekretypiekna.net/. Warto skorzystać również z zabiegów z medycyny estetycznej. Pan Piotr Mogiła jest rewelacyjny. Botoks aplikuje tak, że w ogóle nie widać sztuczności, a efekt jest powalający. Jestem po kilku już aplikacjach i z czystym sumieniem kieruje Was do Sekretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2018 o 11:49, Gość Gosialaaa napisał:

Ja z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli chodzi o skórę, to tylko do Sekretu Piękna: http://sekretpiekna.net.pl/index.php#o_nas Przekonała mnie wspaniała atmosfera oraz szybkość działania. Serdecznie polecam!

Podpisuje się obiema rękami pod opinią na temat Sekretów Piękna. Wspaniałe miejsce, super oferta zabiegów i profesjonalne panie kosmetolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×