Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Gość gość
Przy Galerii Krakowskiej jest bardzo dobry salon Black Pearl, sprawdzony przeze mnie i wielu moich znajomych, na pewno bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettakr
Black Pearl jest rzeczywiście bardzo dobry, bylam ostatnio na mikrodermabrazji i polecam, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze i za rozsadna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czego szukasz. Ja od lat chodzę z pokolenia na pokolenie do mojej Pani kosmetolog. Salon Odrodzenie to istny skarb w dzisiejszych czasach gdy osoby bez doświadczenia mające kase otwierają swoje gabinety i obniżają jakoś usług nadrabiając tylko ładnymi wnętrzami. Moja mama tam chodzi, ja, moja siostra i cały sztab naszych znajomych. Bardzo kameralne miejsce z dużym doświadczeniem. Zawsze można na te kobiety liczyć i czuć tam rodzinny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią! To straszne jak się te "salony rozrastają" i kto tam pracuje. Kiedyś babka otworzyła drzwi jak leżałam na kozetce w bardzo renomowanym salonie i krzyknęła: Basia...chodź wyjaśnij Pani o tym laserze bo zadaje zbyt dużo pytań!! Byłam u Pań w Odrodzeniu i są bardzo OK. Bliżej mi jednak mentalnie i w wyborze kosmetyków do Pani Agnieszki Gomolińskiej - poczytajcie sobie o niej. Jest super i leczy nawet beznadziejne przypadki. I najlepsze na świecie kosmetyki jaki u niej kupiłam - Selvert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Gabinet Gorlicka-Kruk, na ul. Murarskiej. Miła i sympatyczna atmosfera, można się zrelaksować, bo to spokojna okolica. Dostałam bon podarunkowy od siostry do tego gabinetu i jestem zadowolona. Mam cerę suchą i alergiczną. Po zabiegu czułam się jak nowo narodzona i dzięki próbkom, które tam dostałam nareszcie znalazłam krem odpowiedni dla mnie. Do tej pory dziękuję siostrze, że mnie tam umówiła :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa124
Hej, ja juz od roku chodzę do Pani Ani z Instytutu Zdrowej Skóry serdecznie polecam! Mam do niej calkowite zaufanie zawsze doradzi w sprawie zabiegu, ostatnio nawet polecilam ja przyjaciolce jest bardzo z niej zadowolona, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Iwonke, chodzę do niej na oczyszczanie twarzy i kwasy, przemiła kobieta i oczyszczanko robi super dokładnie.przyjmuje w lea clinic na ul św. Tomasza w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! dziewczyny ja wam polecam Black Pearl, z salonow które wyprobowalam w Krakowie, a było ich juz troche, to jeden z lepszych. Wczoraj bylam na mikrodermabrazji, calkiem fajny zabieg za calkiem przystępnom cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaarzeeenaaa
Byłam ostatnio w Salonie Colette na ulicy Starowiślnej 64 i bardzo polecam ten salon! Moja cera na prawdę potrzebuje intensywnego działania, jest problematyczna, szara i bez blasku. Po zaleceniach Pani Natalii zdecydowałam się na serię kwasów. Dodatkowo skusiłam się promocją jaką oferują :) Teraz jest idealny moment żeby coś zrobić dla siebie już po pierszym zabiegu widziałam zadowalające efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaL
Jakby ktoś jeszcze szukał naprawdę dobrej profesjonalistki to ja podrzucę p. Paulinę. Przyjmuje na ul. Bosaków 30A w studio red style. To jest kosmetolog, który ma pojęcie o tym co robi i robi to dobrze. Zarówno jeśli chodzi o twarz jak i rzęsy- bo to testowałam. Ona zawsze robi wszystko co się da, angażuje się i mam poczucie, że jestem pępkiem świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ostatnio byłam na zabiegu manicure +masaż dłoni. Przyznam szczerze, że bajka!!! Przemiła atmosfera, super kawa i pani Kasia idealny fachowiec :-) i ma różowe włosy :-) ceny przyzwoite bo 60 za hybryde. Ul. Dąbska 20a na wprost Areny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Daniec Hair & Beuty bardzo miła obsługa i p.Kasia Różowa świetny specjalista. Największym dla niej testem była moja teściowa, która teraz aż pieje z zachwytu nad paznokciami. POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJadwiga
Polecam panią Kasię ul Dunajewskiego 4.profesjonalizm ,dobre ceny ,miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków = Salon Odrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaUrocze
Bardzo polecam Panią Monikę, teraz pracuję na ul. Św Gertrudy 19, Gabinet Mona Lisa. Jest osobą bardzo kompetentną potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i to szczerze. Nie obiecuję gruszek na wierzbie jak inne Panie „kosmetyczki” i nie patrzy na zegarek tylko do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i jeżeli trzeba poświęcić więcej czasu dla klientki jak w moim przypadku to tak zawsze jest. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze salony są na stronie www.dobrakosmtyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam gabinet kosmetologiczny proSkin na Lea 22. ( www.proskin-krakow.pl). Przemiła i bardzo profesjonalna pani Kosmetolog, chodzę już od 3 lat, teraz już tylko dla przyjemności ;P. Szczerze polecam, mikrodermbrazja, kwasy świetne efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon w Krakowie - Studio Zdrowej Sylwetki - Genesis Bogata oferta salonu i profesjonalna obsługa gwarantuje wysoka jakość wykonywanych zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala98
Black Pearl jest bardzo dobry, dojeżdzam do nich spod Krakowa bo naprawde warto. Ciekawe zabiegi maja w ofercie, kosmetyczka tez jest bardzo dobra w makijażach okolicznosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtamara
Kosmetyczka - os. Oświecenia 55A lok 3 w pawilonie od pętli mistrzejowiska ej nowo otwarty czysty miła atmosfera. Kosmetyka dla kobiet.pl 505 162 333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaawkaaa
Wlasnie kolezanka ostatnio zachwalała Black Pearl, widzę, ze tutaj tez ma sporo pozytywnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka kogoś od przedłużania rzęs albo makijażu permanentnego to polecam Patrycję Deviron. Jest „mobilna” i można umówić się na godzinę, która nam najbardziej nam odpowiada np. po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl bylam na kwasach, swietnie sie sprawdzily na mojej tlustej cerze z niedoskonałościami. Za jakis czas wybieram sie na kolejna serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cen dokładnych Ci nie powiem, ale Magia Day SPA - super miejsce, miła obsługa, dużo ciekawych zabiegów na twarz i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaMala
Tez robiłam kwasy w Black Pearl, po serii zabiegów efekt rewelacyjny. A salon chyba jeden z lepszych w których byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska00
Ja Ci polecam salon Vici na św. Sebastiana. Osobiście robiłam u nich zabiegi kriolipolizy na ciało (efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu) ale wiem, że zajmują się również innymi usługami. Najlepiej poczytaj na ich stronie internetowej http://www.vici.clinic/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa12
Polecam Studio Genesis -fantastyczne miejsce, miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, masaże po których zawsze wychodzę zrelaksowana , polecam zresztą mnóstwo moich znajomych juz korzysta. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna a
Ja w Black Pearl bylam na mikrodermabrazji i tez efekty byly super. Do tego salon jest przesliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×