Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Gość nepalskagora
Ja chodzę do Vici na św. Sebastiana, głównie na depilację laserową, ale zdarza mi się też skorzystać np. z usług fryzjera. Mają bardzo miły personel i bardzo dobry sprzęt. Lubię u nich robić depilację laserową bo w przeciwieństwie do innych salonów - prawie nic nie boli, a efekty widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga1234
Ja chodze do Black Pearl, głownie na manicure, czasami na jakis zabieg na twarz (klapp sa bardzo fajne, szczegolnie dla cery dojrzałej). Polecam, bo to jeden z lepszych w jakich bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o manicure i pedicure to ja mogę szczerze polecić salon Pure Diamond na Krowodrzy. Pani kosmetyczka robi paznokcie bardzo starannie i pracuje na kosmetykach najlepszych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilam na kwasy do Black Pearl, swietnie oczyszczaja i odswiezaja skore, o tej porze roku idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop3311
Od lat jestem wierną klientką Vici Clinic :) Robiłam u nich już wiele zabiegów, obecnie regularnie chodzę na depilację laserową - wykupiłam sobie opcję no limit w świetnej cenie i przez pół roku mogę korzystać z zabiegów bez limitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam wspominany tu wcześniej salon Pure Diamond. Ostatnio pierwszy raz robiłam tu sobie żele i jestem bardzo zadowolona bo trzymały się 3,5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl jest bardzo dobry, ma duzo pozytywnych opiniii, sama uwazam ze to jeden z lepszych w centrum. Ceny maja na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmiina
Black Pearl w Angel city jest godny polecenia. W sumie bylam u nich jedynie na kwasach i regularnie chodze na hybrydy. Ceny sa ok, miła atmosfera, pełen profesjonalizm, na dodatek mieszkam przy Dlugiej wiec mam bardzo blisko, jak widać same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę na manicure i pedicure do Pure Diamond. Hybryda trzyma się 3 tygodnie i jest dużo fajnych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waszegu
Dziewczyny, przylecę przed ślubem do Krakowa, kompletnie go nie znam a potrzebuję zrobic: paznokcie żelowe i Rzesy 1/1. Mam bzika na punkcie jakości,od 15 lat robię paznokcie, a rzesy od 5 i do byle kogo nie pójdę. Uwielbiam naturalny zadbany efekt, bez przerysowania. Teraz mam problem, bo nie wejdę z ulicy ok to by byc wściekłą później. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usługi kosmetyczne salonu Pure Diamond. Panie kosmetyczki bardzo dbają o klientów. Ostatnim razem gdy miałam problem z pieprzykiem to przed zlagodzeniem problemu pani kosmetyczka użyła krem znieczulajacego z lidokainą. Dowiedziałam się później że w Polsce ciągle taka dbałość jest rzadkością. Po zabiegu sama kupilam sobie tubkę lidokainą że strony www.naporost.pl i sama ją stosuje przed zabiegami. Mam nadzieję że to co piszę trafi do właścicieli salonów kosmetycznych :) jakość w salonie Pure Diamond jest wyjątkowa i bardzo mi się podoba dbałość o klientki np herbata na start, znieczulenie przed zabiegiem, przyjemna rozmowa w trakcie usługi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Jeśli chodzi o rzęsy to polecam Black Pearl przy ul Szlak, niedaleko Galerii Krakowskiej. Bardzo profesjonalne i naturalne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Słyszałam, że dobrym salonem kosmetycznym w Krakowie jest Beauty & Bio. Ich ofertę znajdziecie na http://beautyandbio.pl/ . Szczególnie warte uwagi są zabiegi thalgo. Myślę, że warto na taki zabieg się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl na Królowej Jadwigi, bardzo dobry i przytulny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzzaa
Ja polecam www.mobilnestudio16.pl . Mobilna fryzjerka i kosmetyczką świetnie przygotowały mnie do wieczornej imprezy u mnie w domu. Świetny kontakt i przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miirkaa
Potwierdzam, Black Pearl to bardzo dobry i profesjonalny salon, sama chodze do nich juz od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka0981
W Black Pearl maja bardzo dobre zabiegi, szczegolnie dla cery dojrzalej, jako moja, ale dla mlodszych tez. Super salon, najlepszy na Woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina090
Polecam peeling kwasowy, duzo lepszy od mechanicznego oczyszczania. Chodze do salonu Black Pearl na szlaku jak kolezanka nademna i polecam ga z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam, ze w Black Pearl maja swietna kosmetyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVWS
Fajny gabinet znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14 - korzystam z jego usług od dwóch lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Mam dość duży problem z zaskórnikami - gdy w innych salonach decydowałam się na manualne oczyszczanie twarzy, twarz bolała mnie kilka dni po zabiegu (kiedyś, powstały na niej rany, które dodatkowo się paprały) - w tym salonie nigdy nie miałam podobnego problemu. Jego strona internetowa widnieje pod adresem scmestetic.pl :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda - w SCM Estetic byłam już chyba z dziesięć razy i póki co jestem bardzo zadowolona, bo mają dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą. Teraz chcę poddać się terapii laserem, bo mam dwie małe zmiany naczyniowe na twarzy, które nie wyglądają estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo dobrych opinii słyszałam na temat SCM estetic. Podobno mają tam i dermatologów i kosmetologów i nawet trenera personalnego. Sama bym pewnie się tam wybrała na jakąś konsultację, bo mam spory problem z cerą tylko, że dla mnie to za daleko, bo gabinet jest w Krakowie a ja jestem spod Gdańska. Może jak będę się wybierać na jakiś urlop w tereny Małopolski to tam zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzaa05
Byłam na oczyszczaniu w salonie Odrodzenie na Pomorskiej. MOja twarz nareszcie się poprawiła, jestem mega zadowolona. Teraz chodzę systematycznie na zabiegi, i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko oczyszczanie skóry, ale każdy inny zabieg tylko i wyłącznie w SCM estetic, oczywiście w Krakowie. Są nową kliniką, w związku z czym, sam wygląd i wystrój bardzo przyciągają. Do tego dodatkowo nowoczesny sprzęt i dobrzy profesjonaliści. Polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaania
Każdy ma jakieś preferencje wyboru. Dla mnie kompetencja i podejście do klienta. W krakowie jest na pewno wiele salonów godnych polecenia,ale każdy musi sprawdzić sam mimo polecenia i zachęcania. Ja mam swoją klinikę ,swoją panią której ufam i korzystam z różnych zabiegów i tanich i drogich od ponad trzech lat. Teraz czas na kwasy, więc jestem po drugim zabiegu nomelanu(super efekt) szczególnie po sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
A gdzie mieści się ten salon którego nie podałas nazwy?bo ja szukam kogoś, kto zajmie się moją twarzą właśnie profesjonalnie. Mam przebarwienia po słońcu i brzydką bliznę po wypadku. Jeśli to nie tajemnica to daj namiary proszę. Poczytam i może zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla85
DOo aaaania: Ja jestem tez wlasnie po serii Nomelanem Caffeico to apropo twojej opinii zabiegi robilam latem.bo i tak ciagle pracowalam w biurze, skora zeszla cala jak u węża ale efekt rewelacyjny, po plamie na czole i pod oczami prawie nie ma sladu. Ja robilam zabiegi w Rubinkiewicz Med Clinic na Wrocławskiej a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaania
ha,ha. To mamy ten sam salon. Może się kiedyś spotkamy.Ja też chodzę do Rubinkiewicz med na Wrocławską. a na poważnie to powiedz mi czy twoja skóra też jest taka świeża po zabiegach i jakich kremów używasz? Podziel się jak będzie cos nowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla85
Efekt po tych zabiegach bardzo dobry a w przyszlym tygodniu decyduje sie na Frakcyjny Rf na twarz z szyja bo peeling juz byl to teraz podzialam przeciwstarzeniowo. Co do kremu to wlasciwie uzywam medidermy C-Vit i tyle bo po tym nomelanie juz nie musze jakus mocnych kremow stosowac. Najwazniejsza jest jednak regularnosc i mozna zachowac jedrnosc skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaania
No pewnie,to żadna tajemnica i jeszcze kiedy prosisz. Rubinkiewicz med clinic mieszczą się na Wrocławskiej na przeciwko szpitala.resztę poczytaj na ich stronie,mają dość dużą ofertę. Po wizycie opisz czy miałam rację?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×