Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wewerka

wydzielina z gardla

Polecane posty

Gość PoprostuMilka
Witam wszystkich.....Wydzielinka nasz kochana flegma....jak ja kocham....taaakkk...mam z ta pania do czynienia prawie 2 lata z malenkimi przerwami "spokoju"...Powiem wam ,ze to najgorsza zmora mojego 27 letniego zycia..doprowadzila mnie miedzy innymi do :Obsesji,Hipochondrii,nerwicy lekowej,depresji..tyle moja kochana pani wydzielina narozrabiala w moim organizmie...Zaczelo sie po okropnym zapaleniu zatok i oskrzeli..i tak mi juz zostalo..antybiotyki,inchalacje,nawet kladlam sobie liscie kapusty na gebe(stare sposoby babci),woreczki z cieplym piaskiem,kupilam maszyne do inchalacji sola fizjologiczna(180 zl w dupe wsadzone)...Katar minimalny,kaszle jak gruzlik,chrzakam,odplowam..masakra....jesli czuje ,ze zalega mi to w gardle wiecej niz pare minut to idzie mi nawet zwymiotowac...W przerwach w ciagu dnia kiedy moja wydzielina nie splywa zmuszam sie do kaszlu juz taka mam obsesje...moje gardlo jest tak podraznione ,ze moge pic tylko chlodne plyny...To jest KOSZMAR!!!!!!Lekarze rozkladaja rece..ma pani alergie ..a zaden z tych geniuszy nie wyslal mnie na testy tylko faszeruja mnie lekami antychistaminowymi..po ktorych czuje sie jak ktos przyrabal mi mlotkiem w glowe i one nic nie daja..zadnej poprawy...wiec poprostu je odstawilam...Antybiotyki...hahahha to jest smiech na sali ....pomagaly mi na chwilke..potem mialam czterotygodniowa sraczke i chyba kazdy by sie na nie obrazil....Wiecie kiedy mi to najbardziej przeszkadza..w pracy...kiedy czuje ,ze musze to wypluc...a tu wstyd....gdzie sobie porzadnie "charchnac"???????ja juz nie moge.....czytama wasze wpisy i wiem ,ze nie jestem sama ..Dawci ja pije ziola od 3 miesiecy....jest minimalna poprawa....ale tylko troszke....za to moja wydzielina przybiera coraz gorsze barwy...zielono brunatne ,biale,na przemiam przezroczyste..czasami w konsystencji piany.....POMOCY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
Witaj serdecznie POPROSTUMILKA ale niestety jesteśmy bezsilni. na pocieszenie: ja często wymiotuję przez to gówno. Zioła piłam i nic nie dały :( teraz własnie zaczełam kuracje od poczatku bo zmieniłam lekarza, więc zaczeła od leków na alergie ,coś tam do nosa i masc. Już nawet nie chce mi się czytać ulotek i kłócić się z lekarzem ,że ten temat już jest przerobiony i zero rezultatów. testy na alergię robiłam i nic nie wyszło (robiłam testy skórne , ktore podobno są do bani) z krwi sa bardziej dokładne. dlatego lekarka ma argument ,żeby mnie faszerować lekami na alergie :( . zostało mi jeszcze 5 dni brania tych świństw i spadam do lekarza na kontrole. na pewno bedą juz wyniki wymazu z gardła to może będzie jakis kolejny argument do leczenia. no cóż może kiedyś sie uda. Dawcio napisz cos o tych ziołach,żeby ludzie na marne kasiorki nie wydawali skoro nie pomagają. może dla niektórych te 150zl to nie wiele ale każdy grosz sie liczy. Ja mogę tylko napisać od siebie ,ze guzik dały :( DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuMilka
dzieki za odpowiedz kochana....u mnie dzisiaj bardzo pozna pora wiec nie chce mi sie wywodow na temat mojej wydzieliny..a jak jest tak sobie caly czas splywa....grrrrrr..jutro cos napisze bo padam....buziaki dla wszystkich wydzielinowcow:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSTUMILKA A ROBIŁAŚ WYMAZ Z GARDŁA W KIERUNKU GRZYBÓW? JA MĘCZĘ SIĘ JUŻ ROK I NAWET MIAŁAM ROBIONY WYMAZ I NIC DOPIERO SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE TRZEBA ZAZNACZYĆ ŻE CHCĘ WYMAZ W KIERUNKU GRZYBÓW I WYSZŁO ŻE MAM CANDIDA. TERAZ SZUKAM JAKIEGOŚ LEKARSTWA NA TO DZIADOSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
Witajcie Kochani;-) Ale nasze forum sie rozkręciło. jA nadal sie męczę z tym dziadostwem ale także jestem przychylna teorii że to candida albicans. Ostatnio sporo sie na ten temat naczytałam. Kupiłam kilka książek, przetrząsnęłam net i zastosowałam się do rad ze strony www.bioslone.pl. Poczytajcie... polecam!! Pozwodzenia wsystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candida nie jest przyczyna splywania tej wydzieliny ( no przynajmniej u mnie ) mialem robiony test na candide i nie posiadam jej a wydzielina produkuje sie bez przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Mam to samo od 2006 roku-nie jestem młoda ale strasznie współczuje młodym ludziom bo wygląda na to że nie ma na to lekarstwa.Miałam chwile załamania-już nie biegam po lekarzach bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się trochę poprawiło, jeszcze lekarz powiedział, że to nie wydzielina powoduje uczucie ciała obcego i ciągłego usiłowania przełykania jej /bezskutecznego/ w moim przypadku. Jest ponoc obrzęk w gardle, dziś mam bardzo mały /ale biorę od wczoraj silne leki: steryd drugi i dwa leki na refluks/ Pozdro dla Was i flegmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie , to co teraz napisze zapewne nie bedzie pocieszajaca wiadomoscia dla tych ktorym , tak jak w moim przypadku splywa gesta wydzielina po tylnej scianie gardla innymi slowy : katar zanosowy lub tez post nasal drip , bylem dzisiaj na wizycie u prof. Krzeskiego w Warszawie ( w srodowisku lekarskim jest to najbardziej ceniony laryngolog w Polsce ) , po tym jak mu opowiedzialem jakimi sposobami walczylem z ta uporczywa wydzielina od 7 lat , ile mialem zabiegow operacyjnych , u ilu bylem lekarzy i wreszcie ile lekow zazylem , tylko sie zasmial i na moje pytanie czy da sie to calkowicie wyleczyc odpowiedzial jasno ,ze nie ma takiej mozliwosci i ze ta wydzielina bedzie mi splywala do konca zycia i musze sie do tego niestety przyzwyczaic ;( x 9999 , wg niego to nie zatoki (tak jak mi sie wczesniej wydawalo ) produkuja ta wydzieline tylko malzowiny nosowe sa za to odpowiedzialne i jedynie mozna lagodzic objawy za pomoca lekow o ktorych Dr.Peter m.in napisal w moim poscie , ale na nic wiecej nie mozna liczyc , smutne i to bardzo ze wzgledu na stopien utrudniania codziennego zycia ale niestety prawdziwe :( Pozdrawiam wszystkich Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
To przykre :( . Skoro byłeś u profesora i się dowiedziałeś ,że jesteśmy chorzy na nieuleczalna chorobę to na pewno spytałeś się o przyczyny. skoro mam z tym dziadostwem męczyć się do końca życia to jestem bardzo ciekawa jaki jest powód. Oj Dawid to mnie zmartwiłes strasznie :( pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterosss
A ja wierze,że jakoś się to da wyleczyć!!! Nie ma innej możliwości. Nie jesteśmy jakimiś już starymi dziadkami co chrząkają non stop i tylko nasuwa nam się namyśl : zamknij się wreszcie! Musi być jakiś sposób na pozbycie się tego paskudztwa. Najgorsze jest to,że nie wiemy co spowodowało albo co powoduje tą naszą wydzielinę... Ja ost. tak mam,że normalnie przez kaszel nie mogę tego oderwać, tylko muszę się zmusić do takiego stanu wyrzygania się, bo inaczej to nie wypluje nic... Rano jak kaszlnę, to wypluwam takie żółtawo-zielone smary, takie ropy, a raczej gluty, a później pluje cały czas przeźroczystymi glutami, albo z domieszką jakiś białych glutków. Zdarza się też czasami lekko żółtawa konsystencja. Nie wiem, czy nie ma dla nas żadnego ratunku? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposób
>90% chorób, wg Colemana "Potęga ciała" organizm zdolny jest sam zwalczyć!!!!!!!!!! 1.nurkowanie w basenie z chlorowaną wodą 2. sauna sucha naprzemian z mokrą 3. krioterapia 4.inhalacje gorące i zimne inhalolem i dostępnymi olejkami eterycznymi 5. płukanki roztworem soli i wywarami z różnych ziół 5.prawidłowe odżywianie 6.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu 7.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 8.pozytywne nastawienie psychiczne Nie mogę pojąć, dlaczego panuje taki totalny opór na Forum i wzdrygiwanie się na coś innego niż skalpel i antybiotyki?!!!!!!!?????? Czyżby panował jakiś, za przeproszeniem, ciemnogród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzeżenie
Przyszłość medycyny Współczesna medycyna i medycyna przyszłości nie będzie polegała na tabletkach, zastrzykach, operacjach chirurgicznych, lecz na stymulacji(środkami zarówno fizycznymi jak i psychologicznymi), wręcz zmuszaniu Układu immunologicznego do obrony i walki z infekcją chorobotwórczą” poprzez spełnianie 4.warunków determinujących zdrowie: 1)odżywianie 2)wysiłek fizyczny 3) higiena 4) pozytywne nastawienie psychiczne; krótko mówiąc, dzięki higienie zdrowemu stylowi życia. Będzie to najsensowniejszy, zarazem najtańszy sposób na zdrowie i życie. W przeciwnym wypadku ludzkość ulegnie zagładzie biologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
A Ty dalej swoje? Żenujący jesteś . nikt Cie tu nie traktuje serio bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p. Anetary
Moja droda, chyba powiedziałaś/napisałaś co wiedziałaś. Ignoruj wszystko i wszystkich a zostaniesz starą panną, ciągle charkaniem odstraszającą mężczyzn. Bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
właśnie doszłam do wniosku ,że to Ty jesteś strasznie samotny i do tego strasznie zdziwaczały, skoro takie bzdury piszesz. Na szczęście ja mam normalnego faceta hehe Zresztą nie problem trafić na normalnych facetów bo takich jak Ty raczej jest nie wiele. Pogrążaj się w tych swoich eksperymentalnych próbach ratowania ludzkiego zdrowia, tylko w realu nie mów o tym głośno bo stracisz ZNAJOMYCH. zaczynam się podkręcać pisząc z Tobą i zaczyna mi się to podobać . strasznie fajny sposób na rozładowanie napięć przedmiesiączkowych. oj kurcze zaczynam robić się chyba nie miła ale sam prowokujesz. pozdrawiam gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkręcony
cyt.Anety: ...zaczynam robić się chyba nie miła ..... Muszę Cię skarcić. Po ww. cytacie widać, że jesteś dziewczynką z podstawówki, a świadczy o tym błąd: "nie" z przymiotnikami pisze się razem, czyli jesteś nie miła lecz wredna, albo jesteś niemiła i wredna i pewnie ładna, tyle, że ciągle charkająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo
Witam, jestem świeżo po lekturze tego wątku. :) No cóż, ja także się borykam z tym problemem. Klucha w gardle od ponad dwóch lat i problemy z zatokami przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, a także - co najgorsze - w śpiewaniu, które jest moją pasją. Reasumując, chujnia - za przeproszeniem! - z grzybnią. Jest na tym forum ktoś z Trójmiasta, kto korzysta, korzystał lub zamierz skorzystać z konsultacji laryngologicznej? Możemy wymienić się doświadczeniami i referencjami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
KOLO z wieloma nickami. nie popisałeś się. Pustak z Ciebie ( afeee) i do tego strasznie dziecinny. Miałam już nie pisać z takim świrem no ale nie potrafię ugryźć się w język. Twoje zagrywki robią się śmieszne i na poziomie chłopca w wieku 14 lat. Ja na szczęście mogę się doczepić do Twojego skopanego mózgu a Ty nie mając już argumentów czepiasz się do błędów ortograficznych , które wszyscy robią i wysyłasz jak zapewne sie domyślam jakieś linki na idiotyczne fotki. na moje to Ty pomyliłeś fora, proponuje abyś zajrzał na jakieś z problemami psychicznymi np http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3860409 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3560989 Jeżeli potrzebujesz jakiś namiarów na stronki pomogę Ci poszukać :) Twój problem jest bardzo poważny. nawet sam nie zdajesz sobie z tego sprawy Ciekawa jestem czy tylko na necie jesteś takim dziwakiem czy w realu samotnie zamykasz sie w swojej norze i wierzysz w te wszystkie swoje brednie ,które wypisujesz. Jednym słowem ciekawa jestem jaki z Ciebie ciężki przypadek :( ps wole być wredna a normalna, niż skopana i dziwna Żegnaj odcięty od rzeczywistości . Jak znormalniejesz to może poprowadzę z Tobą konwersację na dzień dzisiejszy daleko Ci do tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
Dla całej reszty: __**_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalemoicky
Ja również Życzę Wszystkim Forumowiczom Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzenia....
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Ci duszę radością! By Wielkanoc była jak bajka, a na stole nie zabrakło smacznego jajka! Życze samych tęczowych pisanek, i Mokrego Dyngusa cały ranek. ww. życzenia są dla prawie wszystkich, oprócz dziecinnie złośliwej Anety/biotechnolożki. Na drugi rok , jak się A. poprawi z zachowaniem, to też otrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo
lolalempicky, u jakich laryngologów byłeś i co Ci powiedzieli na temat tejże kluchy w gardle czy też nosie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Admina
drogi Adminie, nie wygłupiaj się i nie blokuj linków do humorystycznych zdjęć!!!! Przecież owe dowcipne zdjęcia nie są naruszeniem czyichkolwiek dóbr osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Admina
czy i jeśli charkaniem można zarazić serwer, to proszę Cię bardzo, zablokuj "anetara", bo serwer zacznie charkać i wreszcie padnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Admina
jak myślisz, "anatara" ma chłopa czy ją wreszcie przez to charkanie spławił? Biedna baba, ale cóż, sama, swoim nieopierzonym językiem, ściągnęła na siebie złą karmę. Jeśli odszczeka swój chamski język, to spróbujemy pogadać ze "złą karmą". Zatem jej los w jej rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×