Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniaaaaa

balon zaladkowy ma ktos bo ja tak

Polecane posty

Gość niuniaaaaa

zapraszam wszystkich na wymiane mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
tak ja miałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz coś więcej proszę
Jak wygląda ta operacja, jak sie po niej czułaś, co z uczuciem głodu i apetytu no i ile schudłaś? Acha i ile to kosztuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam ten balon ale szkoda kasy ,kosztuje to 7.5 tys. a schudłam tylko 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
Pozdrawaim Andzii ! ja schudłam 15 kg ciesze się i ztego ale szczerze to za tyle kasy spodziewałam sie lepszych rezultatów! Dla nieświadomej o balonie !!! - wkładany jest przez przełyk w pełnym znieczuleniu czyli jedynym dyskomfortem podczas zabiegu jest pobieranie krwi, dalej nic nie pamietam bo poprostu spałam, ale po zabiegu MASAKRA ! ja osobiście 2 tygodnie żygałam jak kot , odwodniona w strasznym stanie , żyłki popękane w oczach z wysiłku- wtedy dużo się schudło mi spadło 7 kg , poczatkowo jadłam bardzo niewiele, ale im więcej sobie pozwalałam , tym bardziej mi sie chciało jesć , oni zalecaja diete 1000 kcal i wysiłek fizyczny , to pytanie poco wywalać tyle kasy bo w takim trybie to każdy schudnie ! Generalnie kasa wyrzucona w błoto ! wyjełam pod koniec października jak narazie trzymam wage, ale muszę się pilnować. Dziewczyny napiszcie ile warzycie i tak dalej może coś wykombinujemy razem z odchudzaniem wiem że wiele jesttopików na ten temat ale tam to już weteranki odchudzania, i nowi sa troche olewani. Ja - mam 26 lat mam 170cm i waże uwaga 100 kg - wiem wiem wieloryb ze mnie ! być może kiedyś tak poustawaim sobie w głowie że schudne jak narazie tożarcie jest o jeden szczebel w ewolucji wyżej niż moja rozwaga ! bo mimo toże jem niewiele ale potrafie jeść bardzo bardzo treściwe nie dla mnie jogurty naturalne - fuj ! pozdrawaim i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka Big. Ja mam 35 lat ważę teraz 91 ale mam tylko 160cm i wcale nie uważam że wygladam jak wieloryb. jest może trochę wiecej ,bo mam grube nogi, więc rej wagi aż tak nie widać. co do balonu to miałam wyjęty w sierpniu i nie tyję, tak że mam zamiar jeszcze trochę zrzucić ale po świętach. Mówiono mi różnie o tym balonie ale musiałam sama tego doświadczyć, bo może gdybym tego nie zrobiła to bym bardzo tego żałowała a tak zrobiłam to i nie mam do nikogo pretensji że ktoś mi kazał czy zabraniał. Aco do odchudzania wspólnego to jestem za ,też zauważyłam że nowe są ignorowane.Parę razy chciałam się włączyć do dyskusji ale bez rezultatu ,więc bardzo się sieczę że jest ktoś kto ma takie daświadczenia jak ja .Pozdrowionka i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
np to fajowo to od kiedy ostro na 100 procent ruszamy od 1 Stycznia , myśle że to dobry okres, wiesz mam fajna dietkę 1500 kcal, nie jest bardzo drakońska i też sie ładnie chudnie mam to od kumla który dostał to od kardiologa bo musiał schudnąć i schudł 15 kg w 3 m-ce, uważam że dobrze jeśli będziesz ją chciała to jakoś Ci ja przesle, no chyba że masz inny lepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Big.Odchudzanie zaczynamy 2 stycznia tj. od poniedziałku. nie wiem jak to będzie ale ja trzymam się zasady ,że \"kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiagnie\". Big a ty skąd klikasz,bo ja z mazur. Jeszcze 5 lat temu nosiłam rozmiar 40 ,ale zachorowałam musiałam brać hormony i inne świństwa i przytyłam 25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
Jestem ze stolicy ! widzisz to znasz juz życie szczupłej osoby, ja niestety od dziecka jestem grubiutka ! dobra 2 styczeń dla mnie ok ! tylko musimy jeszcze ustalić na czym zaczynamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia z kraka
Witam! Ja tez jestem nowa na forum i nigdy mi sie nie udalo wlaczyc do zadnej dyskusji. Oczywiscie postanowienie mam podobne czyli schudnac, schudnac i jeszcze raz schudnac :) Zaczynam od 2- go stycznia i bede sie wspomagac regenonem (lek na odchudzanie)_ ale tylko przez miesiac a potem dieta 1000 kcal i duzo wiecej ruchu oraz spacerek do pracy (nie autko):) Moj cel to 12 kilo- tyle mi wystarczy na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
witamy Ulcie ! czy możesz mi sos powiedzieć na temat tego leku szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałam o tym leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , niewiem czy któras z was przeczytałam moj topik ( bardzo krótki :( ) ja tez bym musiała sie zabrac za siebie , mam 170 waze 90 kilo i sama chyba sobie z tym nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dziesktka
zaczynam z wami od 2. stycznia. Big napisz cos o tej diecie jak ona wyglada i jakie "rozmiary" mial twoj kumpel. Ja tez jestem ciezki kaliber - 160 cm i ok. 100 kg - moze tym razem sie uda na stale pozbyc sie tych nadmiernych kilosow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dziesktka
jesli masz 130 cm wzrostu to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dziesktka
ale nie martw sie moze jeszcze urosniesz. Z wypowiedzi wynika ze jestes jeszcze dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema niema
a Ty ulenka niedorozwinietym gówniarskim szczeniakiem:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema niema
pełnoletność nic nie zmienia nadal jestes ograniczonym szczeniakiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
skąd to sie bierze w takiej małej osobie tyle złosliwości , a wiem chyba 150 cm w kapeluszu mózg niedaleko od gówna to napewno ma jakiś skutek, ula drakula wypier..... z naszego forum i znajdź sobie takie które będzie dorównywać twojemu poziomowi czyli 000000000000,0000..... Przepraszam wszystkie zainteresowana ale sie lekko zirytowałam .... ta dieta 1500 jest nawet fajna jak ja przejżałam to jest zupa ogórkowa, pierogi ale niestety wszystko trzeba strannie ważyć , jak znjade chwilkę to ja przepiszę i Wam udostępnię. ale dzisiaj wyczytałam jeszcze fajna rzecz taki wzór na wyliczenie ile jesć aby schudąć. Ile kalorii jeść, aby chudnąć? W moim wypadku okazało się, że to aż… 2600 kcal. Sporo, pod warunkiem że będę jadła niskokaloryczne zdrowe posiłki, a nie np. słodycze. Jeśli chcesz poznać odpowiednią dla Ciebie ilość kalorii, musisz wyliczyć podstawową przemianę materii (PPM), a na jej bazie całkowitą przemianę materii (CPM). Wzór wygląda na dosyć skomplikowany, ale jest łatwy do wyliczenia. PPM (dla kobiet) = 665,09 + (9,56 x MC) + (1,85 x H) - (4,67 x A), gdzie: MC – masa należna ciała (H – 100) A – wiek w latach. H – wzrost w cm.Wyliczam PPM dla siebie, czyli dla 31-latki o 172 cm wzrostu i 65 . Oznacza to, że potrzebuję 1200 kcal dziennie do podtrzymania podstawowych procesów życiowych. A ile jeść, aby chudnąć? Trzeba wyliczyć CPM. CPM = PPM x 1,4 (osoby nieaktywne fizycznie). Dla osób regularnie ćwiczących 1–2 razy w tygodniu współczynnik, przez który mnożymy PPM, wynosi 1,7. Dla ćwiczących 3–4 razy w tygodniu (lub więcej) – 2. Najrozsądniejsze chudnięcie odbywa się przy spożywaniu o 20 proc. mniejszej ilości kalorii niż mój CPM Deficyt kaloryczny powinien być w granicach od 500 do 750 kalorii, ponieważ wówczas organizm nie uruchamia efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
prostuje w moim przypadku 1200 kcal a nie 2600 a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
mówiłam Ci żebyś juz tu nie pisała i tak mamy Cię wszystkie w dupie i całe szczęście że tyłki mamy dość duże żeby takie jak ty mieścily się tam w całości , i nie zatuwały innym życia, ale czego wymagać od osoby z IQ =O zresztą szkoda czasu ! Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema niema
jak by mnie bolało to bym sie tak serdecznie do ciebie nie usmiechała:-)) weszłas tu i leczysz swoje kompleksy kosztem innych :-)) oj nie ładnie nieładnie ulenka :-)) , wyobraz sobie ze niejestem grubasem tylko szczupła osoba , i w przeciwiecstwie do ciebie nie dziele ludzi na lepszych i gorszym w zaleznosci od ich kilogramów:-)) no ulenka powiedz co cie tak zycie jebie ze sie na innych wyładowujesz , pozatym 1200 kal to zaduzo do ciebie? masz pecha ja sobie duzo nie odmawiam a i tak jestem szczupła:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dziestka
z Ulenka nie nie dyskutowac tylko ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
i móżdźek też masz bardzo malutki owszem masz prawo wyrażac swoje zdanie ale nie koniecznie w taki sposób, każda z nas wie że to nie od powietrza się tyje ! tylko od złego trybu życia, mimo że jesteś szczupła to i tak założe się że jesz wszystko , a my niestety niedość że musimy jesć mało to jeszcze skrupulatnie liczyć wszystkie kalorie , ale po co ja sie tłumacze nie ma komu, jestes dla mnie bardzo ograniczona osobą ! i zastanów sie co piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny bardzo się cieszę że jest tyle wpisów.Mam nadzieją że wspólnie uda mam się chociasz troczę schudnąć. bardzo fajnie że do mnie i big dołączyła ulka ,4dziestka i taka 22 ,myślę że jak ktoś nowy dołącvczy do nas to nikogo nie będziemy ignorować . Więc dziewczyny od 2 stycznia odchudzanko i jeszcze jedno ;jeżeli komuś zdarzy sia \"zgrzeszyć\"to bardzo ale to bardzo proszę się przyznać przecież jesteśmy tylko ludzmi i wpadki mogą się zdarzyć. Pomysłu na dietą jeszcze nie mam ale mamy jeszcze trochę czasu aby coś konkretnego znaleść ja odrazu zastrzegam że jestem mięsożerna, nabialu wcale nie tykam poprostu nie lubię mleka od dzieciństwa nigdy go nie piłam>. Ale myślę że w grupie to jakoś sobie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co to za uleńka była bo nie ma jej żadnego wpisu bo chyba nie o ulcie z krakowa chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaga73
Witam kobietki.Jestem nowa z mazur.Chcialabym bardzo dolaczyc do was,bo jestem bardzo duza-160 wzrost,a waga100,istny wieloryb.MAM pytanie do ULCI Z KRAKA,napisz cos o tym regenonie,ja nie moge znalezc zadnych informacji,chodz juz kilka razy szukalam.Napisz gdzie mozna kupic i za ile? dzieki,mama nadzieje,ze bedziemy na tym topiku ostro walczyc i wspierac sie . NOO to do nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malaga fajnie że jesteś z nami ja też jestem z mazur z okolic olsztynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4dziestka
Witam wszystkie w biale, mrozne rano. Moje motto na nastepne 10 dnie "BYLE NIE PRZYTYC" a od 2 stycznia wypowiadam walke mojej nadwadze. Przyjemnego dania zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
Witamy w naszych skromnych progach ! Andzii witaj w klubie ja podobnie jak ty bez mięsa ani rusz , nie dla mnie jogurciki itp, jaka masz grupę krwi ja 0Rh-, a więc myśliwy. Sporo czytałam na temat diet wg grupy krwi , może tzreba wyliczyć sobie dzienną ilość spożywania kalorii wzór wczoraj podałam w moim przypadku to 1200 kcal dziennie noi zbilansować z tym co pisza o tej diecie wg grzupy krwi, sama już nie wiem , mam dietę wg Będzińskiej z łodzi- nie dla mnie nie mam czasu bawić się w Ryby na parze i jakieś zapiekanki warzywne, ta dieta 1500 kcal tez wymaga troche zabawy.... noi jestem w kropce, wiem że najwazniejsze to o równych porach jeśc i napóźniej do 18-19. Ja pracuje od 8-17 o7 rano jem nieielkie śniadanie , potem koło 8 kawa. koło 10 II śniadanie , w ciągu dnia jakiś owoc , czsami kawa, noi 18 obiad przeważnie konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten meozny i śnieżny poranek. Big ja mam grupę krwi AB Rh+, i przy mojejgrupie powinnam jeśc właśnie nabiał i broń Boże mięso czerwone a u mnie jest odwrotnie więc z tymi grupami to chyba jakaś lipa. Do kompa zaglądam rano jak mam czas ale najczęsciej jestem wieczorem po pracy> Zyczę Wam dziewczyny przyjemnej pracy, bo wiem że większość z was teraz jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×