Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniaaaaa

balon zaladkowy ma ktos bo ja tak

Polecane posty

Cześć dziewczyny, mija rok od kiedy zaczęlam odchudzanko, ale niestety mój topic podupadł. Na szczęście jest jeszcze jedna miła osoba ale nie kontaktujemy się bardzo często Jestem dość stadna zatem czy wyrazicie zgodę na moje przyłączenie się tutaj? Dość znacznym wilorybem jestem. 170 ponad 90. W ciągu roku zrzuciłam 10 kilo. W biodrach z 12 cm. Nie imponujący to wynik ale okropnie boję się szybkiego chudnięcia. Nie mam już 20 lat i martwię się co ze skórą. Podziwam was za te baloniki ja też chciałam. Niestety tchórz ze mnie:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Randia.Bardzo chętnie Cię przyjmiemy do naszego grona .Ja też nie jestem najmłodsza bo mam prawie 36 lat i sporo do zrzucenia bo przy 160 ważę 88kg. więc to jest trochę za dużo ,ale po to mamy ten topik aby się wspierać i mówić o wszystkim nawet jak złamiemy jakieś postanowienie,każda z nas chce tu parę kilo zrzucić jak narazie nie mamy jeszcze wspólnej diety każda to robi na własną rękę ,ale potem sobie piszemy czy udało się nam dokonać to co zanierzałyśmy.Więc każdą nową osobę chętnie przyjmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi oblałam ! na mieście za dynamiczna jazda ! ale i tak się cieszę że przeszłam manewry ! co do dziesiejszego dnia to sporo zjadłam co prawda warzywa i dobiowa wędlina ale jednak ! włąśnie ugotowałam galaretke z piersi z kurczaka z warzywami! brzmi nieżle , noi ogólnie ledwo żyje coś czuje że po tych moich wysiłkach fizycznych jutro będe miała spore zakwasy ! Randio witamy naszym klubie odchudzaczek :) podzielam szybkie chudnięcie - jestniezbyt dobre przedewszystkim dla organizmu , noi gwarant JOJO ! i dla skóry , także kobietki świechtamy się balsamami ile wlezie noi sport, basenik jak znalazł , masaże a jak to nie pomoże to kredyt :) na operacje korekty powłok brzusznych ok 12 000 zł- bagatela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny kochane. Jak tam nastepny dzień odchudzania? Bo ja tak się zawziełam ,że tylko rybki i warzywa od godziny 16 nic do gęby tylko woda i herbata czerwona.Bigg a z tym prawkiem to co poniektórzy zdają po 10razy i to faceci tak wieć trochę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaga73
Witam dziewczyny.wczoraj z moja dieta bylo ok,ale dzis tragedia,zjadlam duzy obiad-a tyle razy sobie obiecalam.A co u was kobietki?ja jestem taka stara,a taka glupia,wczoraj rozgrzalam sie na rowerku do czerwonosci,no i otworzylam okno,a na dodatek wzielam dosyc chlodny prysznic i dzis zdycham.zawialo mi kark i boli gardlo,szkoda,ze wiek niechodzi w parze z rozumem.a jeszcze jedno,zaczelam przed posilkami pic szklanke wody z 2 lyzeczkami octu jablkowego,smak nie jest rewelacyjny,ale jakos tak troche mi lzej,a moze to tylko sugestia,ale duzo dobrego slyszalam na temat octu jablkowego,staram sie tez sporo pic wody z cytryna.witam RANDIE bardzo sie ciesze,ze jest nas wiecej,kazdy ma jakies doswiadczenia odnosnie diety,wiec bedziemy mogly sie wspierac.Big nie przejmuj sie tak mocno tym prawkiem,ja jezdze juz 15 lat,ale jakbym miala zdawac teraz to...watpie.glowa do gory nastepnym razem bedzie lepiej.Andzii a ty jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . Ja dopiero kladę się spac bo musiałam sie spakowac ,już jutro jadę na wesele do kuzynki trochę drogi przedemną,ale to co dziś sobie rona obiecałam to wykomałam ; rano kawa i gotowane mięso o godzinie 14 udko i to male z kurczaka a potem nic ,i wiecie co czuję się bardzo dobrze ,tylko nie wiem jak to będzie na weselu , ale jak wrócę to sie odezwę , no chyba że tam będzie dostęp do internetu to na bieżąco no prawie na bieżąco będę was informować o mojej walce z jedzeniem .Życzę wam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki, bardzo dziękuję za miłe powitanie:-) Co do prawka nie martw się, ludzie bardzo często zdają po kilka ładnych razy. W końcu na pewno będzie ok. Ja też ćwiczę. Chodzę na step i aerobik, 4 razy w tygodniu po godzinie. Wiem ze powinno się dłużej ale nie bardzo daję radę czasowo. Dietkę stosuję taką dziwaczną nieco. Bez chleba, makaronu, ziemniaków, ryżu i kaszy. Praktycznie bez węgli. Niektórzy mówią na nią ketogeniczna. Ciężko czasem jest ale w sumie już się przyzwyczaiłam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ! nie odzywaam sie bo jestem strasznie zaiębiona nie mam na nic sily, temperatra i kaszel, w dodatku komputer mi w domu padl cwilowo z awieszam moją walkę nie mam sily na ćw, ale nieoznacza to ze wasnie zajadam golonki i czekolade :) dzisiaj dostalam książkę dieta plaż poudniowych. pozdrawiam Was wszystkie powróce do Was mam nadzieje wponiedzialek trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Wlaśnie wróciłam z wesela i wiecie co ? nawet jedzenie mi nie smakowalo. Poprostu przez tydzień się zawziełam i jadlam bardzo mało , więc się żołądek trochę skurczył nawet odczuwałam miejsze ssanie niż jak miałam balon .Więc golonka i czekolada to big jest przejściowe , bo jakbyś tego noe zjadła to dopiero byś była chora .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam andzii ! mam nadzieje że zabawa się udala, noi gratuluję skurczenia żolądka, ja niestety przez wiekszość dnia mam wrażenie jak bym miala odkurzacz w brzuchu caly czas na ssaniu ! co prawda 2 kg na wadze mniej ale zdaje sobie sprawe że u kobiet ma duże znaczenie cykl , przed nim zbiermy wode w organizmie a potem gubimy,ja nawet po balonie schudam więcej w centymetrach niż w kg- już pisalm 15 kg a c do rozmiaru to z 50 na 46 czasem 48 same wiecie jak to z tymi rozmiarami jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że chyba przezedziło się nam troszke forum ! u mnie dziś jest ok jak narazie jestem na małym śniadanku 2 kawach , ale wiem chyba czego to zasługa dziś piewrszy raz wypiłam błonnik owsiany wymieszany z sokiem , rewelacja to to w smaku nie jest ale chyba skutkuje skoro mnie nie śsie ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam własnie też zauważyłam ,iż nam się tu trochę przerzedziło. Ja jestem dziś po 2 kawach i malym udku na obiad ,ale zaczełam więcej palić i z tego powodu nie jestem z siebie dumna ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to ja bym nie wyrobia na takiej porcji, ja pochonelam jeszczedzisiaj prócz tego co pisalam wczesnej, kawalek wolowiny. Co do palenia to dobrze że jak na razie nie chce rzucać bo chyba bym byla kadratowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.widzę big ,iż zostałysmy tu same ,ale trudno możemy tylko we dwie prowadzić ten topik. Więc tak wczoraj zjadłam tylko to udko gotowane ale wieczorem to już nie mogłam wytrzymać ,więc wypaliłam chyba 5 papierosów a potem w nocy spaćnie mogłam,bo ja do tej pory to paliłam tylko 3 dziennie tak wieczorem przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt troszke się przewędziłaś ;), ja pale około paczki dziennie , to zależy, ostatnio zdałam sobie sprawe że o ile moge się wyrzec słodyczy , tłustych potraw itd, to z piwa i innych nie moge poprostu jak znajde sie w knajpie to nie moge sobie odmówić. Ale raczej nie mam z tym problemów bo takie wypady sa dla mnie rzadkie także chyba jak narazie nie musze uczestniczyć w AA :) Dzisiej sze menu jak do tej pory to kawałek gotowanego łososia w galarecie , 1/2 jogurtu naturalnego z błonnikiem - fuuuuuuuuuuu....to była poranna trauma :) mam nadzieje że chociaz my wytrwamy , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.następny dzieńdiety,może niezbyt zdrowej ale skutecznej ,poprostu mało jem ,piwa nie pijam bo nie lubię ,słodyczy nie jadam bo mnie zęby bolą (dlatego nie idę do dentysty aby potem nie powstała pokusa jak zjem coś słodkiego i nic nie będzie bolało) a co do palenia to masz bib rację że się uwędziłam zważywszy na to iż Ty palisz paczkę dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj co tak ostro chyba to stwierdzenie przewędzenia potraktowałaś jako kąśliwą uwagę ! zła interpretacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaga73
czesc dziewczyny,dawno mnie nie bylo ale juz melduje sie na posterunku.moja diete chyba szlak trafil,mam strasznego dola,napisze pozniej tzn wieczorem,bo musze sie natychmiast brac za robote w domu,bo istna tragedia,trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko rozumiem ! Malago witamy zpowrotem ! dobrze że chociaż próbujesz ! mi tymczasem ubyło 2 kg tylko nie wiem czy woda ze mnie zeszła czy zbędne kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk czy mozna? ja tez niestety jestem duza 1,70 waga 87 stosuje kopenhaskom mozna wytrzymac nie pragne zbyt duzo \" ale takie male 77\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Chciałam poczytać o tym balonie, a tu...... już po balonie ;) mam 36 lat, 2 stycznia wystartowałam z dietką south beach ( plaż południowych) i mam - 3 kg !!! Chodzę najedzona i odkurzacz z żołądka mi zniknał. Ważę 105 przy 169 cm......Dobrze,że nie odwrotnie ;) Ćwiczyć nie ćwiczę, bo jestem przeziębiona :( Ale jak tylko pokonam choróbsko - będę cwiczyć :D Brałam w grudniu Meizitang 8 dni i miałam dużo skutków ubocznych. Dziwne jest to,ze po wielu próbach, dietach cud i preparatach........ dochodzę do najprostrzych wniosków, które każde dziecko zna - trzeba dobrze się odżywiać i ćwiczyć - wtedy się chudnie. Im szybciej się chudnie tym szybciej się potem wraca do wagi ....... Na mój organizm super działa wyeliminowanie złych węglowodanów ( pieczywo,makarony, słodycze, ziemniaki i inne mąki ) i tego się trzymam. Pozdrawiam i życzę zrzucenia wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 38 lat dwoje ukochanych dzieci w wieku 13 i 8 latek i męza na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem godna bardzo ale to bardzo chce schudnąc wiem ze tym sposobem to będzie pewne jojo ale jestem zdesperowana nigdy nie wytrwalam do konca zadnej diety bo przyznaje nie jestem systematyczna mysle ze tym razem będzie lepiej wspiera mnie moj mąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaga73
witam nowe dziewczyny,fajnie ,ze jestescie.ja tez mam ciagly problem ze swoja waga,ale chyba bardziej z brakiem silnej woli.co ja bym dala,zeby pozbyc sie chociaz tych 30 kg.czasem juz jestem tak silnie zmobilizowana,ze mowie tym razem to juz napewno i guzik z tego wychodzi,przewaznie po tygodniu daje wszystko w leb.,bylo juz tak prawie 3 lata temu,ze schudlam i bylam najszczesliwsza na swiecie,bylam wtedy na meridii,mialam tyle energi,ze wydawalo mi sie ,ze gory moge przenosic,ale wszystko zaprzepascilam,odezwal sie moj najwierniejszy przyjaciel czyli efekt jo-jo.chcialam jeszcze wrocic do meridia,ALE OKAZUJE SIE ,ZE JUZ NA MNIE NIEDZIALA I NA dodatek jest nadal cholernie droga,niemoge juz na siebie patrzec,dotego doszly jeszcze problemy malzenskie,chyba najbardziej chcialabym przespac te sytuacje i te cholerna zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaski : Calama i Beskid ! cieszę się że ktoś nas odwiedził ! mam nadzie je że zostaniecie na stałe ! Calama ja też kupiłam książke tego amerykańskiego doktorka :) , też się podjarałam ale jak spojarzałam w menuu to troche mi ręce opadły np mięso w sosie wincherstone kurcze nawet nie umiem tego wymówć, powiedz mi jak sobie radzisz co jesz , Widzisz bo ja jestem zbyt zabiegana i nie mam czasu się gimnastykować kilka godzin przy obiedzie ! przez 9 godzin w pracy , potem szybcutko do domku jakiś obiadek , troszkę nauki i spać ! Noi kolejnym problemem tej dietki - tak jak dla mnie to całkowity zakaz spożywania napojów wyskokowych , a ja niestety często uskuteczniam wypady do knajp noi wex tu sidź całąnoc przy wodzie niegazowanej z cytryną ! :) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - nie trzeba z tych ich udziwnionych przepisów korzystać. Bo to nierealne - jak ktos pracuje i ma inne obowiązki. Ja jem zgodnie z zasadami diety - znaczy bez złych węgli, bo złe tłuszcze jem. Alkohol...........hm..........abstynentką nie jestem,hehehehehe. Po prostu - pod żadnym pozorem nie można piwa. Winko - i owszem. Czerwone - wytrawne lub - pół wytrawne. Drinki z sokiem pomidorowym lub colą light. Albo z mlekiem. Wbrew pozorom bardzo dobre. :) Np sniadanko - jajecznica, serek wiejski z ogórkiem, galaretka drobiowa, wszelkie sałatki z sałaty, warzyw i wkładki ( jajko, tuńczyk, płat) - wykonalne przy kolacji zrobić sałatkę na następny dzień do pracy. Można się skusić na pół kromki ciemnego chleba, ale niewskazane obiad - mięcho + warzywa, kaszy łyżka, ziemniaki nie wskazane -ale mała łyżeczka możliwa kolacja - jak śniadanie, albo kiełbasa smażona (!) jak jestem głodna otwieram lodówę i jem wędlinę lub plaster żółtego sera z sałatą lodową, w pracy piję kefir lub sok pomidorowy To jadłam od 2 stycznia do dziś ....... i schudłam 3,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to nie jest tak źle ! musze poczytać dokładnie ! mam pytanko czy błonnik można zażywać ! bo na mnie działa rewelka ! dzięki za porady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×