Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Kasisia
Carryca. No oczywiście, że lepszy i to decydowanie. Poszukaj sobie w internecie jak wygląda 1kg tłuszczu a jak 1kg mięśnia. I juz wszystko jasne. :)) Ja wchodzę na wage i kurczę nic ... moze 1-2kg a mierze się cm. i jest różnica...nawet jak patrze w lustro to troszkę widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze tak powaznie bo juz sama nie wiem czy ta strona strefagrbasa...... jest dobra i czy warto z niej zamawiac bo jak czytam posty wyzej to juz mam taki metlik w głowie a musze schudnac duzo kg do konca roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz szczerą opinie to bierz śmiało .Nie chciałam pisać oficjalnie ze względu na ta osobę co miesza tutaj ale napiszę to bo sama tam kupiłam. I tak pewnie znowu wieczorem napiszesz ktoś że to ta sama pisze. Nie ma rady na tą babę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
Tylko oryginalne preparaty Lida, meizitang czerwony, zielony. Sprrawdzone i pewne zrodlo prosto z chin fabryka Km dali. Polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_naiwna
dziewczyny jestm informatyczka mam specjalny program ktory obok waszych komentarzy wyswietla mi adres ip i wiecie co?? wszystkie komentarze chwalace strone strefagrubasa mimo roznych nickow to jeden i ten sam adres IP takze nie dajcie sie nabrac bo pisze to jedna i ta sama osoba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rozbawiłaś mnie do łez tym programem szpiegowskim.\ Wszystkie wpisy zanim wyświetlą się na danym komputerze lądują na serwerze kafeterii i tam zostają. Tylko administrator systemu ma dostęp do logów. Gdybyś chciała coś zobaczyć to będzie widać tylko adres ip hosta kafeterii. Żaden z użytkowników nie pisze do ciebie bezpośrednio. No chyba że jesteś agentem królowej Anglii ( johny english , ooo7 itp) masz może licencje na zabijanie? Chcesz nas czymś zabajerować to się bardziej postaraj. Oj pogrążasz się coraz bardziej ......... ale za to mamy niezły ubaw. Jak widać pani x aktywnie atakuje wszystkich którzy napiszą coś pozytywnie na temat coraz bardziej znanej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm heheee może i ktoś uwierzył a wiesz informatyczko o czymś takim jak zmienne ip? Bo z tego co wiem ja np. mam łącze w Neostradzie i mam zmienne ip tzn mogę mieć co chwile inny adres i co wtedy? A gdy mam ustawiony serwer proxy to nikt mojego ip nie zobaczy? Co nam na jutro wymyślisz? a tak swoją drogą jak to się dzieje że emaile i strony jednego tutaj dostawcy nikt nie komentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam w sumie ze 20 kilo do schudniecia ostatnio odstawiłam jasne pieczywo jem tylko jedna kromke rano zamiast smazonego jem gotowane nie jadam slodyczy i pije tylko mineralke ale strasznie powoli mi to idzie juz nie mam sile:( a ostatnio palant adam zukowski z serwisu ogłaszamy 24 naciał mnie na 250 zeta bo przysłal mi panadol zamiast meridii wiec nie chce drugi raz dac sie oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , powiem wam że zaczynam wierzyć że to jakieś prywatne obelgi. Co wpis to atak i leci mięso w stronę strefy .Nawet dnia przerwy niema. Ma ta osoba upór osła i ułańską fantazje żeby tak całymi godzinami tu czatować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelw-10
oj laski, laski. Jak się Was tak dłużej poczyta to można hopsa dostać. Ale rozumiem wszystkie racje, choć uważam ze temat odbiega.W każdym razie ja też skusiłam się na zakup z jednego w występujących tu źródeł, dziś dostałam przesyłkę, jutro zaczynam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. dam nać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kort - z tego co piszesz powinnam być trupem. Biorę juz od roku subitraminę .Testowałam już Lidę , meizitang , reduce a teraz biorę coś nowego. Różne tego były efekty. Jedne działały na nie drażniąco po innych czułam się super. W ciągu roku schudłam przeszło 20kg. Nie dawno robiłam sobie badania i wszystko wyszło super. Chemia dobrze, ciśnienie ok . Fakt na 10 opakowań były dwie podróby. Moim zdaniem to bardzo dobry wynik czytając te opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
Przy namierzaniu adresu IP posłużymy się programem Visual Route (pobierz Visual Route) w 15 dniowej wersji demonstracyjnej. Powinno wystarczyć na namierzenie adresu IP. Gdzie mieszka sprawdzisz tu https://apps.db.ripe.net/search/query.html Dokładnie gdzie mieszka sprawdzisz tu http://www.geoiptool.com/ dodam że już wkrutce będą inne efekty odchudzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle informatyczka i używa wersji demo? I robi takie banalne błędy ortograficzne? To nawet teraz dzieci w szkole wiedzą gdzie zależąc pełną wersję. Coś to pachnie dziecinadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
zapomniałem napisać że dostałem te linki od koleżanki piszącej wcześniej i bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co gdy ktos ma ustawiony serwer proxy? jak wtedy sprawdzisz adres ip? Wytłumacz koleżankom o co chodzi z tym proxy tobie powinno pójść lepiej z tłumaczeniem. a co myślisz o torze? No myślę że dla informatyka to pestka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
kobity pytania to do " nie_naiwna" ja tylko skopiowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się tutaj jąka czy mi się tylko wydaje? a może to po chinsku i kobitę to sobie znajdź ale gdzie indziej .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie dowiedziałam to ta stuknięta jak piszecie jest z okolic Rzeszowa. Adres jest znany i reszta ale ze względu na ochronę danych ktos nie chce jej robić tutaj smrodu bo chętnie by wszytko podał oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
nie mam problemów z pułcią(' URODZIŁAM SIĘ FACETEM" -cytat z jerry springer właśnie leci hahhaa )- tylko z nadwagą jan zawsze bedzie janem i trza uważnie czytać - a wy jesteście porąbane ja się mam odchudzać a nie przekomażać z naganiaczkami zamiast udawać klientkę zachwalając napisz tak sprzedaję nie było by tego bałaganu i my byśmy kupowali a tak jak wy konkurujecie między sobą wypuisując głupoty a my grubasy rezygnujemy bo to nie czysta gra przyznam miałem zamiar kupić od martynki ale jak zaczęłyście pisać na nią to zrezygnowałem bo może to prawda i tak z każdą następną a jak się okazało że lidowiczka i martynka mają dokładnie to samo to już chyba nie ma sensu tu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za język? wyczuwam jakieś zdenerwowanie? to przez to że ktoś cię rozpracował i juz nie wydalasz z tą wojenką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehee to pewnie przez ten Rzeszów myślała że jest genialna ale tez robi błędy i to jak przedszkolak crazy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
eu a ja dzis nie wezme bo jestem u chlopaka i zapomnialam wziac z domu. ciekawe czy poczuje roznice ;P ej moZe to pytanie mie na miejscu ale jak u was maja sie sprawy kibelkowe nr.2 po L ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
szukajcoe BASI ma oglaszamy24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×