Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość lala222012@interia.pl
Witam. Oryginalne tabletki Lida i Meizitangi ze starego sprawdzonego zrodla z ktorego zadowolone byly klientki bardzo POLECAM lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kws0o2
Kobietki dajcie proszę namiary na sprawdzoną lidę lub coś równie skutecznego. I napiszcie jaka cena. Nie potrafię się oprzeć jedzeniu, nie jestem głodna a i tak jem :/ Właśnie jestem po 6 kromkach chleba i połowie czekolady. Ja mam tak, że do południa mogę nie jeść, bo trzyma mnie to z wieczora/nocy i rano mi niedobrze, ale jak przychodzi wieczór to jest tragedia, tasiemiec się włącza :/ Wolałabym tabletki, na których więcej schudnę niż na lidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
uwazam ze nie ma nic lepszego biorac pod uwage ze to i tak fenomen, ze mozna schudnac po jakichkolwiek tabletkach nie muszac morderczo cwieczyc. po lidzie schudniesz duzo bo ty nie tylko musisz schudnac ale przede wszytkim przestac tyc! skoro masz takie łaknienie. po lidzie pojawi ci sie awersja do jedzenia. zobaczysz poprawe o 100%! zródła dostepu opisywałysmy wyzej. nie bedziemy powtarzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kws0o2
Temat już wczoraj przeszukiwałam, ale nie pisałyście ile u danej osoby tabletki kosztują. Stąd powielone pytanie ;) W ciągu miesiąca uda mi się ok 10kg schudnąć? Chciałabym dojść do 45kg, a im bardziej chcę tym mi trudniej, tym więcej jem słodyczy, obżeram się na noc fast foodami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Tylko uważajcie bo może być tak, że jak przestaniecie przyjmować lidę to wróci wam apetyt. Ja nigdy dużo nie jadłam nawet jak miałam tą chorobę na B to wtedy potrafiłam zjesc MAX 500kcal dziennie ale "gdy widzę słodycze to kwiczę" ;) możecie sobie potem kupić jeszcze opakowanie lidy lub jak koleżanka wyżej pytała o cos mocniejszego meizitang czerwony i przyjmować "doraźnie" w nagłych przypływach łakomstwa :) Kurde nie to, że jestem chora to jeszcze w Warszawie pada śnieg...ZA CO?! JA SIĘ PYTAM ZA JAKIE GRZECHY?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kws0o2
Czyli meizitang czerwony jest lepszy? Kasisia bulimię miałaś?? Ło matko święta.... Ale swoją drogą anorektyczki mi się strasznie podobają. Chcialabym tak wyglądać, ale żebym mogła jeść tyle ile teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
dziewczyno.. jestem przerazona tym co mowisz... mnie anorektyczki przerazaja.. nie mylic anoreksji z bulimia!! mowimy o anorektyczkach. nie moge uwierzyc ze ci sie podobaja, uwazam ze masz jakis problem ze soba.. nie chce abys uznala moje slowa za atak na swoja osobe. ja nie mam zamiaru cie obrazac. po prostu uwazam ze masz problem.. swiadczy o tym fakt ile chcesz wazyc przy swoim wzroscie!!!!!!!!!! moja kolezanka 9anorektyczka) wazy obecnie 37kg przy podobnym wzroscie. zobacz.. tylko 8kg mniej od twojej wagi docelowej a juz 2 razy omal nie umarla!! nie odchudzaj sie!! nie jestes za gruba ani o kilogram!! nie patrz na to co sama myslisz, jak sie widzisz ale jak cie inni widza! zapytaj przyjaciól, kolegów i specjalistow - lekarzy czy dietetykow. kazdy powie ci to co ja. nie musisz sie odchudzac!!!!!!!!!! badz rozsadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
no mialam owszem ale nie bylam jakos przerazliwie chuda moze dlatego ze w pore sie ogarnelam. a potem zaczelam normalnie jesc i poznalam moa milosc i przytylam 15kg hahaha. masz racje w tym co piszesz ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze na chora ospbe takie gadanie nie dziala. oczywiscie nie zakadajmy z gory najgorszego :) moze koleaanka nie czuje sie na ssto procent dobrze w swoim ciel tp jej wybor co z tym zzrobi. sorry za bledy pisze z telefpnu hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 4 dzien mojej Lidy. Czuje sie bardzo zle, mysle ze dlatego ze zupelnie nie jadlam. Boli mnie cala lewa strona od srodka , myslalam zeby zaprzestac stosowania lidy ale chec schudniecia jest niestety silniejsza i wzielam pomimo moich bolow te tabletke ... mam nadzieje ze nic sobie nie uszkodze poprzez branie tych tabletek ... pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
boli cie lwa strona ? cholera.. musze zapytac wujka google z ktorej strony jest watroba:P ona nie lubi tabletek, lidy pewnie tez nie:P jesli watroba jest z prawej to nie bój sie:) mnie tez czesto przy lidzie bola okolice brzucha/zoladka bo jesm tak malo ze czuje jak mnie ssie. tzn gdybym nie miala lidy to pewnie bylabym glodna jak cholera. przy lidzie nie jestem ale bol powoduje to ze zaoladek mam skurczony tak ze az prrosi sie o jedzenie.. gdy wypije kawe a do tego zapale to juz w ogole umieram:P ale schudlam tak, ze wart!! jem lide drugi tydzien a schudlam mega!! przypominam ze nie mam wagi i nie umiem podac w skali kg, ale juz nie jestem pulpetem!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
laski zrobilam dzis eksperyment.. nie zjadlam lidy. zrobilam dzien przerwy by zobaczyc czy jest tak ze poniekąd stajemy sie od niej uzaleznione i jestem w szoku! balam sie ze znow zjem tyle ile wczesniej ale nie! zjadlam pol kromki na sniadanie i 1/3 obiadu. jeden kartofelek, odrobina mięsa i nawet brokółów nie dojadlam! o kolacji nadal nie mysle.. powanie jestem w szoku. chyba zołądek juz mi sie skurczył! Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ;D to super ;) mam nadzieje ze moj tez sie skurczy ;))) a u mnie juz lepiej z samopoczuciem , doszlam do wniosku ze to przez to ze prawie nic nie jadlam przez 3 dni... jakos od kiedy biore lide zapominam o jedzeniu . teraz jem kromeczke chlebka na sniadanie , troszke obiadku i kromeczke na kolacje. mam nadzieje ze uda mi sie zgubic zbedne kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Nie głodzic sie!! NIE POZWALAM!! :):)): Ja tez pare razy nie wzielam lidy bo albo np. jechalam na noc do chlopaka i zapomnialam albo po prostu mi sie nie chcialo i nic sie nie stalo :)) Na dniach kupuje nowe opakowanie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
kasisia to sie nie da!! ja sie prawie glodze i nie mam na to wplywu. jestem ostatnia osoba, ktora ma silna wole by sie glodzic. lida tak na mnie dziala ze jem jak kolezanka nademna napisala z pominieciem kolacji:P lida nie spala tluszczu tylko powoduje ze jemy n atyle malo ze zoladki nam sie kurcza. to po 1. z tym tluszczykiem moze cos tam robi ale nie tak drastycznie jak pisza wystraszeni amatorzy, ze to trucizna skoro sie po tym chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Robi z tłuszczem, spala go szybciej :) nooo ja wiem też przecież to brałam i potrafilam kilka dni żywić się samym powietrzem hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY.dzisiaj mija 3 tygodnie z 64kg zeszłam na60.5kg zostało mi 14 tabletek bo co pare dni robiłam przerwę 1 dniową czyli zostało mi do końca kuracji 2 tygodnie.Wyglądam już dobrze, celulit mi znikną pośladki się podniosły, brzuch już nie wygląda jak złomowisko tłuszczu.Ja przeciwieństwem do was mam apetyt ale fakt nie objadam się no i kolację maksymalnie do 20tej zjadam.Może dużo to nie jest 3.5 kg ale efekt widać i jestem zadowolona.Meizitang jest chyba jednak inny niż lida szkoda że na forum nie ma nikogo kto bierze meizitang ziel.bym porównała działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciejestpiekne90
zastanawiam sie nad zakupem tabletek odchudzających sporo się naczytałam m.in http://www.odchudzanietabletki.com/tabletki-na-odchudzanie/ i musze powiedziec ze ciezko jest wybrac odpowiedni preparat dla siebie, najgorzej przerazilam sie cwiczeniami bo nie nawidze sportu :( no ale coz jak chcemy sie odchudzic to trzeba sie poswiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
zyciejestpiekne90 musisz sie przekonac do ćwiczeń, zaczniesz i poczujesz, że to jest to ichcesz tego robic więcej i wiecej ...tylko sie przełam :) Pamietaj, że robisz cos dla siebi!! Piękno wymaga poświeceń. Grubym tez mozna być pieknym (podobno) ale nie sądze by o to Ci chodzilo skoro sie wypowiadasz na tym forum :) Ja mam chore kolana i kręgosłup przez co jestem troche "ograniczona" ruchowo ale aje rade i jestem potem po tym wysilku PRZESZCZEŚLIWA Ja Ci polecam lide!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
kasisia ma racje. cwieczenia wywoluja endorfiny czyli hormony szczescia. ja nie umielam sie przelamac a teraz dziennie biegam albo szybko maszeruje przez min 30 min rano najczesciej lub wieczorem. nie umialam sie przelamac, ale zaczecie dnia od wysilku nastawia mnie radosnie na caly dzien! nie chce mi sie spac naet gdy wstajke cwiczyc niewyspana, to uczucie szybko mija, trzeba sie tylko zmusic. zeby wstac z lozka!! pozniej kazdy sam sie przekona ze dzien wydaje mu sie dluzszy i pozytywny. no i cudownie sie spi po odbytym wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
Cześć ktoś szuka dobrego sprzedawce? pisać na dieta.321@teln.pl Wysyła za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
Przekręciłam maila dieta.321@tlen.pl tak mam być dobra Lida i sprawdzona przez zemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
I do tego człowiek jak się tak wyżyje na sobie to od razu nawet nie ma siły się denerwować :D Uwielbiam jeszcze czuć się tak witalnie :)) Ja polecam basen!! Niektórzy by poprawić sobie humor jedzą czekoladę a inni ćwiczą... tylko, że tym pierwszym rośnie dupsko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiara8212
Elaturek a ile kosztują te tabletki z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
A ja juz zamówiłam nowe opakowanko. Jeszcze schudne drugie tyle co wcześniej tak do 10kg i będzie super :) Nie chce wyglądać jak suchotnica bo to nieapetyczne i tak to sobie mogą 12latki wyglądać :D "real women have curves" oczywiście w miarę rozsądku hhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
oryginalne tabletki lida i Meizitang ze starego sprawdzonego zrodla zapraszam po informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
Cześć, ja zapłaciłam za towar z przesyłką 132zł. Wzięłam za pobraniem zapłaciłam przy odbiorze.Wiem że można taniej ale jak się naczytałam o tych tanich ofertach to mi przeszła ochota na oszczędzanie. Teraz nie żałuje bo jest tego warta. Koleżanka dwa razy kupowała tanie preparaty to potem tylko klęła ja szewc bo nic sie nie działo. Jak to mówią co tanio to drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA1976
WITAM Jestem tu po raz pierwszy. Szukałam informacji o sprawdzonym dostawcy leku Lida. Ale przyznam się szczerze ,że przeczytałam kilka stron i wiem jeszcze mniej niż wczesniej . Jestem naprawde jużzdesperowana . Mam gorąca prośbę o przesłanie mi na adres sprawdzonego dostawcy , może - e.krasnystaw , mogłabyś mi przesłać namiar k.osinska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
A pisałaś na adres dieta.321@tlen.pl ? koleżanki z tego forum już zamawiały na razie są dobre recenzje :-) sama dostałam na priva namiar od dziewczyny z Płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka Meizitang
Ja kupilam od tego Pana 503732461 zdaje sie,ma Robert na imie. Znalazlam Jego ogloszenie na jakiejs stronie,przeslal mi paczke za pobraniem MEIZITANG ZIELONY za 90zl i pobranie 20zl priorytetem,ale jestem naprawde zadowolona i dlatego daje Wam namiary dziewczyny. Bo choc wszyscy pisza,ze te tabletki juz nie sa takie jak dawniej,to jakims cudownym sposobem na mnie dzialaja:) takze naprawde Wam polecam,inne produkty tez posiada z tego co kolezanki zamawialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej uważajcie to nie Anetka tylko Agentka Meizitang co forum to ten sam wpis reklamowy kopiuj i wklej sami zresztą sprawdźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×