Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Dopiero dodałam post a już otrzymałam zapytanie.Podałam już wyczerpujące infomacje odnośnie sprawdzonego srzedawcy i moge tylko jeszcze raz potwierdzić że preparaty naprawde działają.Odnośnie przesyłki o któą pytacie,jest naprawde zapakowana dyskretnie i po złożeniu zamówienia o ile pamiętam dobrze otrzymałam presyłke w 48godzin.Tak jak pisałam dużo wcześniej sprzedwce polciła mi znajoma farmaceutka,więc samo to mówi zasiebie.Jeszcze raz poaje stronke: email: amol.dieta1@gmail.com http://meizitang.slim.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eli co pisała do mnie na priva tel. 515 633 663 jest do dieta.321@tlen.pl , skasowałam przez pomyłkę twoje gg więc może tutaj przeczytasz. Tak jak ci pisałam tamta lida mi pomogła .Po innej było dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- jak ktoś szuka naprawdę sprawdzonej lidy to u dieta.321@tlen.pl jest świeży towar wiem bo dzisiaj zamawiałam a wczoraj miała dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygann7
poproszę o namiar na oryginalną Lidzie. Okolice Wawy. cygann7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a słyszałaś o dieta.321? ja polecam dodatkowo jest jeszcze ulotka po polsku extra od sprzedawcy. Można dzwonić lub pisać 515633663 .Zresztą sami możecie sprawdzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meizialle
Hej dziewczyny! Piszę , ponieważ skusiłam się na meizitanc czerwony. Kupiłam go normalnie na allegro :O Nie wiem czy oryginalny - będę was informować na bieżąco. Na razie wzięłam trzy i nic się nie zmieniło, tzn. dalej jem normalnie, nie czuję suchości, kołatania, ani innych takich... A co do lidy to ja nie wiem czy jest jeszcze oryginalna na naszym rynku polskim??? Wszyscy piszą, że mają oryginał, ale jak chciałam wejść na oficjalną stronę lidy www z opakowania to serwer był cały czas niedostępny??? A poza tym zamówiłam dwa opakowania z dwóch różnych źródeł i niestety wyrzuciłam pieniądze w błoto :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zawsze kupuje Lidę u tej samej osoby o numerze tela 515633663 zawsze działa. Myślę że ktoś sztucznie wywołuje panikę i zastrasza innych by zyskać na panice. Zawsze się jakaś podróba trafi. Cóż z tego że w aptekach są same legalne produkty które nie dają żadnego efektu czy to nie jest nabijanie klientów zgodnie z prawem? Czy to jest ok że wmawia się wszystkim że slimfast czy inne g spowodują że się odważysz? Ludzie spanikowanymi łatwo się manipuluje. Jest tylko jedna metoda aby dobrze trafić trzeba szukać i tylko szukać a niestety nauka kosztuje i nikt tego nie zmieni. Trzeba czasem stracić aby być potem mądrzejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
Witam może ja mogę pomoc w zakupie oryginalnej lida dla chętnych podesle zdjęcia blistrow kapsulki i proszku i resztę informacji zapraszam na strone. www.lidalida.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
pomogę w zakupie oryginalnej lida i meizitang dla chętnych zapraszam na strone. www.lidalida.wizytowka.pl prześle zdjęcia dla chętnych na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia to śmieszny sposób na sprawdzenie jakości. Prześlij nam próbki twojego towaru to będzie coś .Fotki są dobre dla pustych blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenom
2 lata temu zamawiałam lidę u mm205@poczta.fm faktycznie schudłam 7 kg. Zamówiłam teraz od tej samej osoby na kapsułkach nie ma żadnych znaczków. Czyżby podróba? Ktoś zamawiał z tego adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
fotki do dobry sposób na udowodnienie bo są na nich pokazane blistry kapsulka ze znaczkami i jasny proszek w środku a jak bym każdemu miala wysłać próbki to bym zbankrutowala ktoś tu chyba jest blondynka pozdrawiam i zapraszam na strone. www.lidalida.wizytowka.pl ORYGINALNE TABLETKI Z CHIN !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel..
Tak czytam wszystkie te wasze komentarze i ja wam powiem że brałam zielony i w 2tyg na kompletnej głodówce schudłam 9kg . Piłam cały czas wodę niegazowaną (koniecznie) i nic po za tym. Chudłam w oczach. Po odstawieniu tabletek waga nie wróciła :) złe samopoczucie owszem było bo i czułam się zmęczona, miałam zmienny nastrój, bolała mnie głowa i było mi gorąco. Ale nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne LILIDa@cos tam sama sprzedajesz więc wcale nie dziwi że się tak angażujesz w reklamę. Ja schudłam 8kg w miesiąc po Lidzie od pani osoby z dieta.321@tlen.pl i wcale nie wiem czy był szary czy inny proszek. Ważne że ma w sobie cudowny składnik XXX. Teraz wzięłam na próbę hoodie257 i zobaczymy jakie będą efekty. Kosztuje tyle co zielony ale też dobrze tłumi łaknienie. Tyle mogę powiedzieć po 4 dniach stosowania.Też u tej samej osoby kupowałam. Czytałam recenzje na różnych portalach i wszędzie piszą że to wyciąg z kaktusa Hodia. Poczytajcie sobie ale moim zdaniem chyba jest lepsza niż meizitang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm20
Cześć:) wczoraj kupiłam meizitang zielony, dziś wziełam pierwszą tabletkę i nic takiego nie poczułam, dalej mam apetyt. Po ilu tabletkach to zacznie działać? prosze o odpowiedz pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
dziewczyny to jakaś pomylka ja i pani lidowiczka nie mamy ze sobą nic wspólnego. mam towar przesyłany prosto z pekinu jest 100% oryginalny i wcale nie tani zapraszam na zakupy nie zawiedziecie się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm20
natti80210 u kogo kupiłaś tabletki? albo z jakiej strony?:) pozdrawiam i odpisz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm20
natti80210 u kogo kupiłaś tabletki? albo z jakiej strony?:) pozdrawiam i odpisz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubb
Elaturek, a skąd kupywałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubb
zachwycona wyślesz mi link tej strony skąd kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozejaaaa
podziele się swoim namiarem na oryginalne tabletki zamawiam od tej pani już od roku i ciągle działają tak samo dobrze mój sukces to 20kg w 3 miesiące teraz zamawiam koleżankom i znajomym podaje adres mailowy kkarola0011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinajarosz
ja tez wcześniej kupowałam od tej pani co wyzej kkarola0011 i schudlam są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga na kolejną kampanie reklamowa adres kkarola0011 to sciema to znowu pani od lidalida@onet.pl sprawdzałam właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
oryginalne tabletki lida. www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamogepolecic
tab ze strony www.lidalida.wizytowka.pl zam lide biore pare dni i dziala mam suchosc i mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouyae
dziewczyny, mam do sprzedania tabletki mezitang czerwony (tylko 17 tabletek) w oryginalnym opakowaniu, tabetki bardzo mi pomogły, osiągnęłam swoją wagę i nie potrzebuje już ich więcej, więc chętnie sprzedam, za 50 zł. e-mail. renata105@op.pl w temacie prosze wpisać : MEZITANG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianka8
sprzedajesz bo ci pomogły czy trafiłas na podroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalne tabletki lida.www.l
oryginalne tabletki lida.www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouyae
galerianka8- osiągnęłam wagę, którą chciałam, tabletki leża już w półce 2 miesiące, nie przybyłam ani kilograma, więc nie ma sensu dłużej ich trzymać. Nie wiem skąd te podejrzenia od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaa101
a ja mimo tych wszystkich negatywnych opini zamówiłam ze strony, www.lida-inne.wizytowka.pl i jestem bardzo zadowolona nie wiem skad te złe opinie. poleciłam koleżance tez jest zadowolona napewno jeszcze wrócę do tego zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×